Сонник сперечатися, до чого сниться сперечатися уві сні

Якщо уві сні вам довелося з кимось сперечатися, це означає, що на душі немає радості, запевняють сонники. Правда, це твердження вірне лише в тому випадку, якщо спір не була диспутом або парі, а звичайним скандалом. В іншому ж випадку, подібні мрії можуть символізувати приховані таланти. Так чи інакше, розібратися в деталях,, до чого сниться суперечка, можуть лише тлумачі сновидінь.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви сперечаєтеся з кимось через сущої нісенітниці, то це означає погіршення самопочуття. Ви програєте своєму опоненту — будьте готові до того, що оточення вас оклевещет і несправедливо засудить.

Інша справа, якщо ви берете участь в диспуті або укладаєте з кимось парі. Це означає, що ви власноруч «закопує в землю» свої таланти, не бажаючи розвивати їх.

Хто опонент

Далеко не останню роль в трактуванні,, до чого сниться бачення про те, що ви сперечаєтеся з кимось, грає «візаві» сперечальника:

 • Посваритися уві сні з учителем — до нових захоплень;
 • Наснилося, що ви лаєтесь з батьками — до неприємностей з родичами;
 • Доводити правоту начальнику — до вигідної пропозиції;
 • Бачити уві сні, що ви посварилися з хлопцем — до духовної близькості з ним.
 • Диспут, як символ недовірливості

  Якщо приснилося, що ви сперечаєтеся з чоловіком з питань роботи, то це означає, що в реальності ви не дуже довіряєте йому, підказує Місячний сонник. Вам здається, що він не так чесний з вами, як хоче показати, і в будь-який момент може поставити підніжку. З чоловіком сперечалися не ви, а колега? Перестаньте всіх підозрювати, для цього немає приводу.

  До чого сниться науковий диспут? Ви володієте масою прихованих талантів, але не можете почати їх розкривати через страх бути незрозумілим, запевняє тлумач Езопа. Особливо, якщо ви дискутували з чоловіком.

  Парі — знак впертості

  Ви бачите, що посперечалися з жінкою, хто першим досягне якихось цілей? Ви занадто вперті і не хочете зізнаватися в цьому. До чого сниться парі з представником сильної половини людства, пояснює Східний сонник: до отримання нових знань.

  Сперечатися з жінкою на гроші — до непотрібних витрат. Ви не хочете слухати поради інших людей, так як вважаєте себе досить компетентним фахівцем. Непогано, якщо в суперечці з жінкою ви виграли — упертість допоможе вам.

  Сімейні чвари уві сні і наяву

  Якщо вам приснилося, що ви ругаетесь з чоловіком або з коханою людиною, то в реальності ви дуже обтяжені їх участю в своїй долі, підказує сонник пастора Лоффа.

  Лаятися уві сні з чоловіком або з коханою людиною сестри — символ того, що відносини з сестричкою не ладяться. Хочете їх зміцнити — зробіть перший крок, радить Весняний сонник. А ось, якщо ви лаялися зі свекрухою, то будьте готові до того, що мати не прийме вашого обранця. Сперечалися зі свекрухою, хто на кухні господиня — до дрібних образ.

  Незвичайні дискусії: Від дисгармонії до зневіри

  До чого сниться мрія, в якій ви сперечаєтеся з небіжчиком? Тлумачення сну, згідно з думкою Сучасного сонника, таке: якщо уві сні ви сперечаєтеся з неіснуючим опонентом, то це говорить про те, що ви перебуваєте в дисгармонії з власним розумом. А сонник Нострадамуса, в разі якщо приснився суперечка з небіжчиком рекомендує переглянути свої плани на майбутнє.

  Сперечатися уві сні самому з собою — ознака того, що ви впевнені в своїй неправоті, але зізнатися в цьому не мають наміру. Бачити, як хтось інший сперечається сам з собою — до нудьги.

  Сонник сперечатися, до чого сниться сперечатися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: