Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ставок, до чого сниться ставок уві сні

До чого сниться сон, в якому ви явно побачили ставок? Сонник рекомендує робити розшифровку, орієнтуючись на свою поведінку уві сні, стан і зовнішній вигляд водойми, а також інші, здавалося б, несуттєві деталі.

Швидка прибуток

Якщо уві сні вам довелося бачити ставок, відразу ж постарайтеся згадати, яким він був. Сонник вважає, що саме це дозволить точно розібратися,, до чого сниться сон і чого очікувати в майбутньому.

Якщо берег рівний і чистий, а поверхня води гладка, то наяву все складеться добре. Вас чекає успіх у новій справі, якщо в ставку плаває і «грає» риба.

До речі, деякі люди схильні вважати, що риба може приснитися виключно до вагітності. Насправді сонник вважає цю розшифровку трохи не коректною. Жива і свіжа риба завжди з’являється в нічних мареннях до прибутку, а вона дійсно може бути абсолютно різною.

Наприклад, озерце з золотими рибками обіцяє виконання бажань. У цьому світі не складно зрозуміти,, до чого сниться сон, в якому вони або зникли, або померли. Ймовірно, надії не виправдаються, а плани зваляться.

Душевний стан

А ось ставок з качками на думку сонника, слід трактувати з урахуванням всіх складових сну. Наприклад, качки символізують в сновидінні дітей. Можливо, треба буде якесь дитяче захід.

У той же час сам по собі ставок це штучне озеро, яке є відображенням душевного стану сновидіння. Якщо в сновидінні він брудний, то, відповідно, думки і наміри сплячого носять негативний характер.

У свою чергу ставок з чистою водою символізує внутрішній спокій, самодостатність і світлі думки. Якщо він замерзлий, то в душі людини застій і порожнеча. Сонник радить зайнятися самоаналізом і відшукати причини. Каламутна і брудна вода може стати сигналом серйозного захворювання.

Відображення будинку

Згідно ще одному популярному тлумачення сонника, все,, до чого сниться ставок, стосується будинку і сімейного життя. В цьому відношенні красивий водойму з чистою водою символізує затишок, теплі відносини і згоду.

Якщо наснилася буря або шторм в межах невеликого озерця, то наяву гряде скандал. Приблизно таке ж тлумачення сонник дає озеру брудному і запущеному. Вас чекають розбіжності, сварки і дрібні проблеми. Якщо ж вам довелося побачити зарослий травою ставок зі стоячою затхлій водою, то в сімейному житті панує нудьга і застій. Саме час внести в своє існування трохи різноманітності і веселощів.

Для закоханих

Особливе значення має ставок для закоханих. Так чистий і красивий він символізує хороші довірчі відносини. Приснився брудний водойму — чекайте сварок, впасти в нього уві сні — до розлуки і самотності. До чого сниться висохлий водойму, здогадатися не важко. Мабуть, відносини підійшли до свого логічного завершення. Подібним же чином можна тлумачити і ставок з льодом.

Такий сон обіцяє недовіру і холодність. Однак в цьому випадку його слід прийняти як попередження: ще не все втрачено і у вас є можливість все виправити, розтопивши лід.

Дії

Сонник вважає, що особливе значення мають ваша поведінка уві сні. Якщо приснилося, що ви купаєтеся в чистому ставку, то наяву чекає удача, взаємна любов і благополуччя. Якщо ж уві сні купатися вам довелося в оголеному вигляді, то варто переглянути свою поведінку. Ймовірно, воно занадто відверте.

Дуже цікаве значення має сон, в якому наснилося, що ви впали в прозорий водойму і почали з радістю в ньому купатися. Сонник вважає, що вас чекає або багато грошей, або багато любові.

Взагалі ж купання в ставку відповідно до трактування сонника є знаком того, що ви порушили чиєсь життя. Тут доведеться згадати, може наяву ви з кимось познайомилися або навпаки зустріли старого приятеля, а можливо, занадто багато обговорюєте оточуючих.

Сон, в якому ви плаваєте в ставку, несе буквальний сенс. Єдине, на що варто звернути увагу дається вам це заняття легко або важко, а також на стан водної стихії.

Якщо приснилося, що плаваєте ви як риба в воді, значить в реальності відчуваєте себе відмінно в будь-якій ситуації. Якщо ж плавець з вас поганий і ви раптом почали тонути (особливо в брудній воді), наяву слід подбати про власну безпеку і здоров’я.

Сонник ставок, до чого сниться ставок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: