Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник старість, до чого сниться старість уві сні

Старість уві сні означає, що ви досягли певної мудрості і знань, а значить прийшов час застосувати їх в життя. До чого ще сниться цей образ? Найточніший розшифровки дасть сонник.

Дійте зараз!

Якщо уві сні вам довелося стати старим, то в наяву чекає повагу і шану. До чого сниться своя старість? Сиве волосся — до багатого життєвого досвіду. Також сонник думає, що якась подія змусить добряче похвилюватися, але дасть корисне знання.

Наснилося, що у вас немає зубів? Плани зруйнує хвороба або ж кар’єра впаде через бездіяльність. Якщо беззубим був хтось інший, то вороги вам не загрожують, бо безсилі.

Розшифровка предметів

До чого сниться мотлох і предмети, які наздогнала старість? Сонник пропонує кілька докладних розшифровок. Причому чим гірше стан образу, тим негативніше пророкування.

 • Одяг символізує малодушність.
 • Техніка та механізми — марні сподівання.
 • Капелюшок — розподіл прибутку або майна.
 • Рукавички — збитки через ілюзій або обману.
 • Старовинний замок — крадіжку.
 • Якщо приснився старий будинок, то навпаки слід чекати приємних новин. Древнє, практично занедбаний цвинтар символізує довге життя, але не обов’язково щасливу.

  Якщо в нічних мареннях ви обмінювали побитий автомобіль на новеньку машинку, то сонник думає, що це відображення вашого прагнення до кращого життя.

  Трактування по діям

  Щоб отримати розширене тлумачення сну, необхідно врахувати значення кожного предмета і власні дії з ним.

  Якщо уві сні трапилося збирати мотлох, то це означає, що важка робота принесе добробут, носити немодно і старий одяг, на думку сонника — до неприємностей, продавати старі речі — до порядку в будинку, купувати їх — до нечесної угоді.

  Живіть по-новому!

  До чого сниться бачити свою власну старість? Це знак того, що ви не приймаєте експериментів і живете за усталеними стереотипами. Варто переглянути життєві принципи і прийняти нові ідеї.

  Крім того, бачити свою старість на думку сонника — до довголіття, але тільки якщо образ не викликав негативних емоцій. У зворотній ситуації це вказівка ​​на хворобу.

  Неміч або бадьорість?

  Якщо уві сні трапилося бачити себе в в немічною старості, то вам загрожують труднощі і проблеми зі здоров’ям. А ось бачити себе в старості бадьорим і щасливим — до відмінного здоров’я і успіху.

  Якщо старість приснилася жінці, то її чекає згасання любовного почуття і розчарування. Якщо чоловікові, то це пророкує занепад в бізнесі.

  За Міллеру

  Сонник Міллера впевнений, що старість уві сні віщує турботи і клопоти, які позбавлять вас душевної рівноваги. Якщо ж з’явилася стара або старий в темному одязі, то потурбуйтеся про особисту безпеку.

  До благополуччю!

  До чого сниться старість іншої людини? Уві сні стрімке старіння подруги означає, що ви не схвалюєте її поведінку.

  Якщо наснилася старість подруги, то не варто сподіватися на неї. Це бачення віщує плітки і безпідставні обвинувачення.

  Уві сні були присутні старі люди, які в реальності ще молоді? Це означає, що деякий час вас будуть переслідувати невдачі. Якщо ж люди похилого віку навпаки наснилися молодими і квітучими, то чекайте благополучної смуги.

  Сонник старість, до чого сниться старість уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: