Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник старі туфлі, до чого сниться старі туфлі уві сні

До чого сняться старі туфлі? У нашому сонник можна знайти кілька різнопланових тлумачень. Бачення уві сні віщує відновлення колишніх романтичних відносин, повернення коханої людини, відновлення ділового партнерства. Але іноді такий символ попереджає про кар’єрні невдачі, розлуці.

Тонкощі взаємин

Наснилося надягати їх під новий наряд? Наяву взаємини сновідіци з бойфрендом виявляться затьмарені конфліктом прагнення до нового і консерватизму. Таке зіткнення негативно позначиться на інтимній сфері.

Бачити старі туфлі уві сні часто означає: випробовувані раніше почуття до якоїсь персони відновляться з новою силою. Ймовірно, зустрінете свою першу любов і пристрасть спалахне знову. Не потрібно чинити опір цим почуттям — можливо, вони виявляться для вас вельми значними.

Таке сновидіння застерігає, за сонником, одружених чоловіків від легковажних вчинків, адже велика ймовірність того, що вони не встоять перед спокусою.

Розлука, кар’єрні невдачі

До чого сниться надягати їх? Наяву має бути поїздка, про яку сплячий вже знає. Однак підготовча метушня може стати причиною вчинку, про який він пізніше буде шкодувати. Потрібно контролювати себе, уникати дій, здатних зашкодити вашому реноме.

Бачити старі туфлі уві сні, до того ж рвані, як стверджує сонник, обіцяє невдачі в кар’єрі. Після такого сновидіння не варто вживати дії, спрямовані на просування по службі.

Наснилося викинути їх? Наяву сновидцу загрожує розлука з людьми, яких він дуже любить.

Відновиться любовний зв’язок з колишнім (колишньої)

Знайти їх уві сні — зможете повернути того, кого любите, як вказує сонник, але для цього потрібно вчасно змінити власну поведінку.

Шукати свої старі туфлі і знайти означає: відновляться відносини з колишнім партнером по бізнесу. Мають бути взаємовигідні відносини.

Неміцні відносини, підступи недругів

До чого ще сняться старі туфлі? Вони символізують застарілу модель поведінки з бойфрендом або стару зв’язок, яка вже не приносить задоволення.

Бачити їх уві сні також віщує неміцність нинішніх взаємин з коханим (коханою). Можливий розрив.

Наснилося міряти ношені туфельки? Сонник попереджає: наяву хтось намагатиметься перешкодити вам досягти задуманого.

Втратили їх? Сплячому хочеться почати нове життя, не кажучи про те, що було до цього. Йому вдасться розірвати колишні зв’язки і почати все заново. Однак слід пам’ятати: зворотного шляху не буде.

Колір має значення

Тлумачення сну враховує колір приснився туфель:

 • Бежеві — поїздка зі знайомим людиною, в якому відкриєте нові сторони;
 • Червоні — сексуальну пригоду;
 • Чорні — приємні і несподівані події, пов’язані зі старим знайомим;
 • Білі — піднесені романтичні відносини, урятовані низьких пристрастей;
 • Сині — ніяких змін не буде ще кілька місяців;
 • Зелені — зустрінете цікаву людину;
 • Золоті — чекає зустріч, яка приємно здивує.
 • Сонник Міллера: можете нажити ворогів

  До чого сниться, ніби ваші туфлі старі, брудні і рвані? Своєю несправедливою критикою можете придбати ворогів.

  Сонник старі туфлі, до чого сниться старі туфлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: