Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник старі знайомі, до чого сниться старі знайомі уві сні

Найчастіше старі знайомі «приходять» в наші сновидіння тоді, коли ми про них думаємо, згадуємо, чуємо про них якісь новини. Але буває так, що начебто нічого в реальності не нагадувало про людину, а він привидівся нам уві сні. До чого сниться таке бачення, і чого чекати від долі в подальшому, знають сонники. Але для того, щоб отримати точне тлумачення, потрібно згадати всі подробиці мрії.

Сонник Міллера

В сонник Міллера можна знайти чимало тлумачень про те, до чого сняться старі знайомі. Давайте розглянемо найчастіші сюжети.

Приснилася зустріч з давнім приятелем, якого ви давно не бачили і тепер радісно вітаєте його? Дане сновидіння означає, що вас чекає успіх у справах. Але якщо уві сні ви з ним ведете далеко не дружню бесіду: кричите і лаєтеся — наяву зіткнетеся з приниженням. Зустріч зі старим знайомим доставляє вам відчуття незручності? Така мрія означає участь в авантюрний і не цілком законній справі.

Короткі трактування

Давайте розглянемо, до чого сняться старі знайомі в коротких трактуваннях сонників.

 • Жінка уві сні зустріла відразу декількох товаришів — до несерйозним захопленням.
 • Хлопець бачить, як його цілує колишню приятельку — до нових знайомств.
 • Хлопець уві сні зіткнувся з «першим коханням» — до відродження колишніх зв’язків.
 • Вести неспішну розмову зі старим знайомим — до спокійного і успішного ведення справ.
 • Посваритися уві сні з людиною, якого знаєте багато років — до сварки з ним.
 • Уникати приятеля, з яким ви повинні грошей — заплямувати свою репутацію.
 • Призначити побачення колишньому коханому — до позитивних емоцій.
 • Приємні «зіткнення», як символ удачі

  Зустріти уві сні чоловіка, якого ви знаєте багато років, обіцяє різні події для представників різної статі. Дівчина подібне бачить, коли в реальності вона не в силах визначитися з вибором, а ось чоловікові таке може приснитися напередодні важливої ​​зустрічі. Добре, якщо приснився чоловік був гарний, здоровий і охайний — це запорука успіху.

  Зустріти знайому дівчину довелося? Сонник Нострадамуса також розділяє значення за статевою ознакою: дівчина зустріла давню подругу — подібні мрії не надто гарні, так як передрікають вони наявність суперниці. А ось хлопцеві це обіцяє успіх в задуманому.

  «Краще б і не бачилися!», Або Неприємності десь поруч…

  Хочете дізнатися,, до чого сниться сварка зі старим знайомим? Немає нічого неможливого! Сонник пастора Лоффа підказує, що сварка давніх друзів пророкує незручну ситуацію, яка може стати причиною ганьби сновидіння.

  Наснилося, що ви посварилися з усіма своїми друзями — наяву ви станете причиною неприємностей одного, підказує Циганський сонник.

  Незнайомі «знайомі» — знак приємних моментів

  Тлумачення сну, в якому ви шукайте в натовпі обличчя близьких приятелів, але не знаходите, пророкує радісні відкриття і починання. А ось, шукати чужака в компанії, де одні тільки старі знайомі, за версією сонника Цвєткова значить наступне: ви витрачаєте багато часу на вирішення проблем інших, це може згубно позначитися на ваших власних справах.

  Бачити уві сні смутно-знайомі риси обличчя, але не мати можливості згадати, хто це — дуже часте бачення. Зрозуміти, що вона обіцяє, допоможе тлумач міс Хассе: ви зустрінетеся з людиною, який був лише «коротким епізодом» в вашому житті, але залишив про себе дуже приємні спогади.

  Сонник старі знайомі, до чого сниться старі знайомі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: