Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник старенька, до чого сниться бабуся уві сні

Старі люди уві сні уособлюють собою мудрість, доброту, душевність. Також приснилися старі можуть бути провісниками клопоту і занепокоєння. Перш, ніж розбиратися, до чого сниться бабуся, сонник радить врахувати свій емоційний комфорт в нічному баченні і звернути увагу на повний образ персонажа: поведінка, мовлення, дії.

Готуйтеся до важкої праці

Роз’яснюючи,, до чого сниться допомагати старенькій, Загальний сонник радить звернути увагу на вигляд приснився персонажа:

 • Допомагати незнайомій бабусі на її прохання — до важкої роботи, що не приносить винагороди;
 • Переводити через дорогу сліпу бабусю — віщає про моральну задоволеності від своєї праці;
 • Допомагати злий і супротивної незнайомій старій — обіцяє спілкування з малоприємними людьми;
 • Допомогти уві сні доброї незнайомій бабі — до приїзду гостей з іншого міста.
 • Не нехтуйте порадами.

  У разі, коли приснилася сліпа добра бабуся, зрозуміти,, до чого сниться таке, можна виходячи з власних дій і відчуттів уві сні. Сонник Лонго таких персонажів уособлює з життєвою мудрістю, якої так потребує спляча людина.

  Сновидіння, в якому трапилося перекладати через дорогу осліплу, але дуже добру стареньку, означає, що наяву ви дивитеся на якусь проблему однобоко. Не нехтуйте думкою старших.

  Нічне бачення, в якому ви викликаєте допомогти старенькій, символізує прості істини. Недарма кажуть: «Все геніальне — просто», можливо відповідь на проблему в реальній ситуації буде доказом цього.

  Радійте — всі турботи позаду!

  Бачити, що старенька померла уві сні, на думку сонника XXI століття, означає кінець неприємностей, тривог і морочливих справ. Сімейний сонник трохи по-іншому пояснює,, до чого сниться подібний сюжет.

  Так, бачити мертвою злий стару відьму, обіцяє звільнення від підступів ворогів. Приснилася мертва бабуся, яка давно померла — будьте уважними та терпимими зі своїми домочадцями.

  Про що тлумачить психолог Міллер?

  Бачити стару в чорній хустці, віщає про тривалої хвороби. Якщо вчасно не вжити профілактичні заходи, можна злягти надовго і запустити свої справи — стверджує Міллер.

  Як не дивно, але приснився образ смерті у вигляді страшної бабусі з косою, тлумачиться сонником, як сприятливе звістка про довге і щасливе життя.

  Обережно! Вороги не дрімають.

  Образ злий і шкідливою старої служить попередженням про якомусь шкоду, обмані в реальному житті. Страшна старенька, яка просить у вас милостиню уві сні, попереджає про втрату грошей. Будьте пильні — вас можуть обікрасти.

  Маленька бабуся, яка лається, впадає брудом і камінням уві сні, віщує величезні перешкоди на шляху реалізації задуманого. Перспектива бути обмовленим безчесними мовами, ось, до чого сниться страшна бабця в грязі. Вбити її уві сні, говорить про можливість зберегти свою репутацію.

  Не піддавайтеся маніпуляціям!

  Езотеричний сонник порівнює побачену стареньку з добродушною наставницею, благодійниця. Однак якщо уві сні вона з’явилася з костуром, будьте впевнені — хтось хоче посадити вас «на гачок». Постарайтеся не йти на поводу у людей, що пропонують гроші за цікаву інформацію і відмовтеся від справ, які передбачають нечесну гру.

  Прислухайтеся до настанов.

  Старий, на думку езотериків, являє собою мудрого покровителя, що дає слушні поради. Побачили розсердженого старого? Тлумачення сну вказує на те, що в реальній дійсності ви робите щось не правильно, не виконуєте поставлені завдання.

  Про призначення

  Бачити стареньку в білому вбранні, за версією Психоаналітичного сонника, уособлює шлях служіння і чесноти. Жінкам таке сновидіння натякає про її справжнє призначення — створення домашнього затишку і тихого сімейного вогнища.

  Холостякам, подібний сюжет віщує сонником добру і ласкаву дружину. Заміжнім чоловікам нічне бачення служить натяком на необхідність приділити час свого сімейства.

  Сонник старенька, до чого сниться бабуся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: