Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник старий друг, до чого сниться старий друг уві сні

До чого сниться старий друг? Цей образ уві сні сигналізує про ностальгію, тугу за минулим, попереджає про конфлікти на роботі. Однак бачення також віщує підтримку, приємні зустрічі, хороші звістки. Наш сонник допоможе правильно витлумачити приснився сюжет.

Має бути приємне спілкування

До чого сниться зустріти старого друга? Сновидіння підказує: треба більше часу і уваги приділяти своїм близьким людям.

Зустріти його означає, по сонником: вам належить приємна бесіда наяву. Добре проведете час, згадуючи минулі радості.

Наснилося зустріти людину, з ким сновидіння колись пов’язували теплі душевні відносини — сплячий чимось стурбований і прагне досягти спокою, внутрішнього комфорту.

Отримайте мудру пораду

Сонник радить: побачивши подібний сюжет, треба повернутися, щоб довершити старі справи. Можливо, людина відклав на невизначений час своє починання, але його пора закінчити.

Бачити уві сні постарілого чоловіка, в якому, здивувавшись, впізнали свого старого друга, віщує: він може дати вам слушну пораду. Прислухайтеся до нього.

Не піддавайтеся ностальгії

Приснився постарілий давній приятель? Сонник сповіщає: сплячий часто згадує минулі часи, можливо, хотів би повернути їх назад, щоб щось виправити. Однак життя невблаганна — бачення каже: це неможливо, треба рухатися вперед.

Для жінки побачити уві сні подругу юності означає: вона отримає підтримку звідти, звідки її, здавалося б, не можна було очікувати.

Давня подруга вказує: сновидицей тужить за колишньою, приятельок юності. Але життя рухається вперед, на зміну колишнім знайомим приходять нові. Серед них теж є цікаві, гідні люди, здатні привносити в повсякденність радість і тепло.

Остерігайтеся пліток, конфліктів

Однак колишня подруга уві сні може мати також негативне значення. Сонник застерігає: остерігайтеся пліток, наклепів від родичок, знайомих або колег-жінок.

Жінку таке бачення попереджає про проблеми. Так, пліткувати з нею обіцяє погані вести, а лаятися — скандал на роботі. Цей образ вказує: можливо, сновидицей отримує неповну інформацію, від чого вона може потрапити в халепу.

Вам потрібно здригнутися

До чого сниться старий друг дитинства? Сонник повідомляє: скоро отримаєте приємні звістки здалеку, можливо, від далеких родичів.

Приятель дитинства, з ким разом проказничали, підбивав уві сні на витівки? Наяву ви занадто серйозні, пора трохи здригнутися. Саме час згадати свій дитячий досвід цікавих авантюр. Однак застосовувати цей досвід треба обережно.

Хто приснився?

Для вірного тлумачення сну важливо, який старий друг це був:

 • Приятель дитинства — отримаєте вести з минулого;
 • З яким не спілкуєшся — попереду важливі зустрічі;
 • Якого давно не бачив — наяву побачитеся;
 • Той, хто став ворогом — потрібно забути погане, що залишилося в минулому.
 • Також зустріч того, якого давно не бачив, віщує уві сні вести, пов’язані з кимось із минулого. Вони вплинуть на подальше життя. Настрій співрозмовника вкаже, якими будуть ці звістки.

  Над друга старого нема, з яким не спілкуєшся через накопичені образ, підказує: пора помиритися, пробачити йому і собі всі помилки.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться потискати руку того, хто став ворогом? Сюжет означає: наяву сплячий може незабаром втратити близьку людину.

  Сонник старий друг, до чого сниться старий друг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: