Сонник статуя, до чого сниться статуя уві сні

Статуя, побачена людиною уві сні, може багато означати: і нові перспективи, і забуті бажання і нездійсненні мрії. Поставивши собі за питанням,, до чого сниться статуя, обов’язково згадайте: чия скульптура була перед вами, в якому вона була стані, де і кому була поставлена. А ще, рекомендує сонник, зверніть увагу на те, з якого матеріалу виконаний предмет мистецтва.

Сонник Міллера

Дуже неоднозначно трактує Густав Міллер подібне сновидіння: якщо вам довелося побачити уві сні статую, каже тлумач, то незабаром ви посваритеся з коханою людиною або ж ваші бажання навряд чи здійсняться через те, що ви занадто часто проявляєте свою слабкість.

Кам’яний «звіринець» як символ великих досягнень

Важка праця чекає людину, якій приснилася статуя коня. Однак не варто забувати, що найчастіше за подібну роботу можна отримати непоганий дохід.

Статую дракона сниться тим, хто в реальності дуже багато відповідальності покладає на свої плечі. Не варто забувати, що відповідальність буває непосильною ношею.

Застигла фігура лева, означає, що сновидцу представиться можливість проявити себе як людини сильного, і не тільки у фізичному прояві, а й у моральному.

Дуже хорошим знаком є ​​сон, в якому спляча людина бачить статую вершника верхи на коні або лева. Це говорить про те, що мрії виконуватися дуже скоро, радує Місячний сонник.

Видають «особистості» або Чекайте змін

Наснилося статуя Ісуса Христа? Будьте готові до труднощів, які змінять ваше життя, зробивши вас сильніше.

Мудрість і розсудливість стануть запорукою успіху та процвітання у того, кому сниться статуя сміється Будди, пророкує Східний сонник.

Бачити уві сні скульптуру, що символізує Бога, означає — шлях до успіху лежить через терпіння і самопожертву.

Фігурка ангела — це символ добра і захисту. Побачивши такий сон, будьте впевнені, що вищі сили допоможуть вам зійти на свій «Олімп».

До чого бачити уві сні статую Свободи? Щоб домогтися більшого успіху, необхідно навчитися говорити «ні».

«Скульптурний» матеріал — від багатства до бідності

Наснилася велика кам’яна фігура — побережіть свій бюджет, радить сонник міс Хассе, особливо якщо ви бачите, що кам’яна поверхню почала покриватися мохом.

Золота статуя символізує багатство, але якщо уві сні з нею не сталося нічого поганого. Пошкоджене або вимазані золотий виріб може позначати або розорення, або зраду друга.

Приснилася бронзова або мідна скульптура? Великих доходів не чекайте, але і про бідність можете не замислюватися, радує Осінній сонник.

Ожила статуя — знак несподіваних сюрпризів

Чоловікові сниться, що він Пігмаліон, який створив Галатею, яка ожила — наяву це означає, що його бажання здійсниться дуже несподівано, як для нього, так і для всіх, пророкує сонник Цвєткова.

Ожила статуя Свободи пророкує сплячому радісні вісті, які стануть для нього приємним сюрпризом.

Ви стали свідком того, як ожила статуя якогось божества, наприклад, Будди — неприємним сюрпризом може стати для вас той факт, що ви потрапили під вплив владного і егоїстичної людини.

Ожила статуя Свободи попереджає: хочете досягти бажаного — навчитеся контролювати емоції.

Сонник статуя, до чого сниться статуя уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: