Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скло, до чого сниться скло уві сні

Легко розбити, і легко порізатися, крихкість і небезпека — два протилежних поняття, які можна віднести до скла. А, до чого сниться ця суперечлива матерія? Сонник трактує будь-який сюжет з її присутністю уві сні в залежності від подробиць.

Яким було скло? Чистим, брудним, кольоровим, а може і зовсім розбитим? Що ви з ним робили: просто дивилися крізь нього, протирали, збирали колючі осколки, або навіть відчували їх у себе в роті? З точністю згадайте всі деталі уві сні, і тоді інтерпретація сонника намалює перед вами точну картинку ще не доконаних подій.

Бачити уві сні скло — поганий або хороший знак?

За Жіночому сонником тлумачення скла уві сні суперечливо. Якщо воно віконне, чисто вимите, блискуче, і ви замилувалися на нього, то вас чекає різкий стрибок кар’єри. Але якщо ви дивитеся крізь нього на вулицю, то в реальності вас чекає низка поразок в діловій сфері.

За сонником Міллера скло — частіше несприятливий символ. Каламутне, брудне і в розлученнях — передвістя невдалих збігів обставин, які завадять вам досягти мети. Прозоре, навпаки, обіцяє одержання хорошу високооплачувану роботу, яка буде супроводжуватися постійними конфліктами і суперечностями.

Для заміжньої жінки вікно без скла уві сні — передвістя необґрунтованих ревнощів чоловіка, який запідозрить вас в зраді. Для чоловіка — це передвістя повної відсутності перешкод на шляху до бажаної мети.

До чого сниться тріснуте скло? Це попередження сонника про те, що кожен необдуманий крок може привести до неминучих наслідків. Слід ретельно зважити всі за і проти, перш ніж братися за нове заняття.

Якщо уві сні прямо в ваших руках тріснуло скло, то сонник віщує доленосну зустріч, яка повністю змінить життя. Нові знайомі протилежної статі можуть перевернути світогляд сновидіння, і долі стане до нього прихильніше.

За трактуванні старовинного російського сонника, якщо наснилося тріснуте скло, то ви зможете відхилити від себе всі ризики, які вам загрожують. Рідні та близькі теж зможуть уникнути неприємностей завдяки вам.

До чого сниться розбивають скло? Будь-яка мета, якої ви з такою ретельністю домагалися, в результаті виявиться марною надією. Доля готує масу випробувань, і щоб подолати цей період, потрібно буде використовувати духовні і фізичні сили.

Русский сонник дає погані прогнози для сновидіння, якщо в сновидінні б’ється скло. Вас чекає погіршення стану здоров’я, можливо, серйозна недуга, від якого буде дуже складно оговтатися.

Тільки сонник XXI століття позитивно інтерпретує те,, до чого сниться б’ється скло. Якщо ви побачили яскраві скляні осколки, що переливаються на сонці, то вас чекає щастя і успіх. Всі задумані справи вдаватимуться.

Сонник Мандрівника обіцяє небезпека для життя, якщо уві сні розбилося скло. Причому, небезпека буде виходити з конфліктної ситуації, тому найближчим часом не варто затівати палких суперечок і лізти на рожен — це може погано закінчитися.

Якщо уві сні ви вставляєте в раму віконне скло, то скоро станеться подія, яка повалить вас в пучину сумних спогадів, жалів про минулі помилки. А якщо вікно уві сні вкриті інеєм, покрилося морозними візерунками, то ви зустрінете судженого або суджену.

Будьте обережнішими на дорогах, якщо ви спостерігали за світом крізь лобове скло автомобіля. Особливо небезпечно це сновидіння, якщо ви відчували шалену швидкість, і при поїздці була погана погода.

Дії зі склом

До чого сниться ходити по склу уві сні? У реальності ви ходите «по лезу бритви». Ви самостійно піддаєте себе на серйозну небезпеку, не замислюючись над майбутнім. Подивіться вперед — якщо ви і далі будете продовжувати в тому ж дусі, можете очікувати фатальною розв’язки.

Ви приймете доленосне, але не зовсім правильне рішення, якщо вам вдалося наступити на скло уві сні. Рішення буде пов’язано з сім’єю, якщо осколки вп’ялися в стопу, і пішла кров. Якщо скельця були кольоровими, то неправильний вчинок буде пов’язаний з надто суб’єктивним поглядом на світ.

До чого сниться є скло уві сні? Ви нашкодите собі, якщо не виправите модель своєї поведінки. Упертість, нерозсудливість, небажання прислухатися до досвідченого думку, приведуть до того, що ви помилитеся, і ця помилка буде коштувати вам добробуту і стабільності.

За езотеричних сонником, жувати скло уві сні може бути знаком того, що в організмі не все в порядку. Зверніть увагу на проблеми зі шлунком і стравоходом, сходіть до лікаря — це попередження про серйозне захворювання.

З боку психоаналітичного сонника, їсти скло уві сні, інтенсивно розжовувати, міцно стискати щелепи при цьому — символ прихованого гніву, люті. Потрібно розвантажитися психологічно, інакше, стримувані почуття виллються в жахливий стрес, або нервовий зрив.

Випльовувати скло уві сні — пророкування сонника від звільнення від чийогось обтяжуючу вас контролю. Якщо при цьому ви відчували біль, то розставання з маніпулятором не пройде для вас безслідно, буде важка душевна рана.

Якщо ви порізалися уві сні склом, то в реальності зможете завоювати прихильність оточуючих. Ви отримаєте заслужену славу і почесті, але тільки в тому випадку, якщо не боїтеся проявити приховані здібності і таланти.

До чого сниться порізати руку склом уві сні? Це сприятливий знак сонника для жінок. Якщо рука права, то вас чекає пропозицію руки і серця, при порізі лівої — чекайте гарного прибутку, підвищення зарплати або виграшу.

Навпаки, порізати ногу склом уві сні — погане передбачення сонника. Хтось із ваших друзів може серйозно образити вас. А якщо ранка кровит, то образа назавжди розірве дружні відносини між вами.

До чого сниться скло в руці? Якщо ви дивитеся крізь нього, то наяву чекайте подиву благородним вчинком, від людини, який, на вашу думку, не здатний на такі справи. Якщо скельця кольорова, яскрава, то в реальному житті через легкодумство ви потрапите в незручну ситуацію, яка надовго залишить слід на репутації і авторитету.

До чого сниться мити скло? У родині скоро запанує мир гармонія, ви забудете про всі розбіжності, зараз найсприятливіший період для зачаття дитини. Але якщо на стеклах було занадто багато бруду, то для досягнення лада вам потрібно буде подолати масу труднощів і перешкод.

Збирати скло — знак сонника про повернення в коло спілкування старих знайомих і друзів. Вже забуті особистості незабаром нагадають про себе, і спілкування з ними може принести чималу вигоду.

Сонник скло, до чого сниться скло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: