Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник статуетка, до чого сниться статуетка уві сні

Статуетка, побачена уві сні, вважається хорошим знаком. Однак слід не забувати, що вона в рівній мірі означає як радість, домашнє вогнище, так і розчарування. І все ж,, до чого сниться ця маленька тендітна річ? Давайте згадаємо, яка фігурка нам наснилася, і знайдемо відповідь на свої питання в сонник.

Сонник Міллера

Сниться красива статуетка? Ви занадто наївні, тому вас легко обдурити і ввести в оману, а так само вам властиві помилкові ілюзії. А ось порцелянова статуетка людини віщує розчарування в комусь з вашого оточення, підказує сонник.

Фігури тварин або «Від радості до смутку часом один крок…»

Наснилася статуетку слона — радійте! Це означає примирення з тими, з ким ви були в сварці.

Фігурка коні, побачена уві сні, символізує радість тим, чим ви зараз захоплені або займаєтеся.

Статуетка китайського дракона — символ мудрості, а кішки — хитрості, трактує Східний сонник.

Сниться статуетка корови — уважно придивіться до оточуючих вас людям, хтось вирішив використовувати ваші вміння для особистої вигоди, і тепер ця людина вас «доїть».

Бачити статуетки тварин чи птахів, що мешкають у воді: лебедя, качки, жаби, риби і т. п. — до «слизьким» і неміцним відносинам з ким-то.

Купувати і продавати — злети і падіння на професійній ниві

Бачити себе торгуючим статуетками — до успіху в справах кар’єрних, пророкує Місячний сонник. Особливо добре, якщо ви продаєте золоті предмети мистецтва.

Довго вибирати і купити уві сні статуетку ангела — у вас є покровитель, який допоможе вам в скрутну хвилину не впасти в бруд обличчям перед начальником.

Наснилося, що вам подарували золоту статуетку слона — перемозі над конкурентами за допомогою одного, а подарована жаба обіцяє повну і беззастережну капітуляцію ворогів і заздрісників.

Вибирати уві сні між золотий і фарфорового статуеткою Будди — в реальності ви «балансіруете» на межі звільнення і заохочення. Вибрали золото — премія, фарфор — неприємності.

«Фігурне» справ майстер як символ успіху

Сниться сон, що ви прийшли в майстерню по виготовленню статуеток і вибираєте яку замовити? Вам пощастить в тому випадку, якщо ви прислухаєтеся до «голосу» розуму, підказує сонник Цвєткова.

Бачити уві сні, що ви вирізуєте з дерева фігурку Будди — до успіху в усьому, за що б ви не взялися. Дерев’яні божества, побачені уві сні, завжди допомагають тим, у кого є цілі, так що плануйте і дерзайте!

Наснилося, що ви замовили майстру виготовлення трехлапая жаби з монеткою в роті — до великих грошей.

Милуватися маленькою копією великого старовинного корабля — удача чекає вас в далекій дорозі. Якщо це поїздка особистого характеру — є ймовірність познайомитися з впливовою людиною; ділове відрядження — укладіть вигідну угоду.

Неприємності з предметом мистецтва — до проблем і хвороби

Погані вісті несе сновидіння, в якому ви розбили статуетку, особливо якщо це був якийсь ідол або божество, Будда, наприклад. Ви будете стояти на порозі небезпеки, тому не робіть необдуманих кроків.

Розбита статуетку людини обіцяє хвороба або сильне нездужання. А якщо це відома особистість, так ще і розчарування в комусь близькому і рідному, попереджає Східний сонник.

Сонник статуетка, до чого сниться статуетка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: