Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник старий, до чого сниться старий уві сні

«Дорогі мої, люди похилого віку…» — співається в пісні. А чи всі старі люди нам дороги? Чи всі викликають бажання з ними спілкуватися? Ось зустрінеться вам старий, який лає всіх, чи захочете ви йому мило посміхнутися? А уявіть, що ви спілкувалися з ним уві сні! До чого сниться подібне сновидіння? Більшість сонників вважає, що приснився старий — це до добра, але бувають і виключення! Давайте дізнаємося, в яких випадках літній чоловік — провісник біди, а в яких — щастя!

Милий добряк

Приснився сон, в якому ви мило розмовляєте з сивим дідом — до сімейного щастя з приємними клопотами.

Бачити уві сні усміхненого або весело сміється діда з бородою — до грошей. Вас чекає хороший дохід найближчим часом, обіцяє Місячний сонник.

Сниться дідусь, який гуляє в парку з онуками — вам належить спілкування з родичами в найближчі вихідні. Можливо, до вас приїдуть погостювати далекі родичі.

Побачити сивого дідка з гармошкою, співаючого частівки — до вечірки або якогось заходу у вузькому колі старовинних приятелів.

Шкідливий стариган

Приснився злий дід з палицею, кричущий на вас — сонник Міллера не рекомендує вам найближчим часом вплутуватися в сумнівні авантюри, можете накликати на себе неприємності і проблеми.

Бачити уві сні брудного, який випив старого в обдертою одязі — будьте розважливі, коли витрачаєте гроші, є ризик «спустити на вітер» велику суму.

Сниться старий чаклун або шаман, що насилає на всіх прокляття — до неприємностей на роботі. Можливий навіть догану або штраф, попереджає сонник Цвєткова.

Побачити старого зморщеного старого в чорному одязі, злобно дивиться на вас з-під брів — до хвороби. Не розраховуйте на везіння, прийміть профілактичні заходи.

Наснилося, що у вас вкрав сумку або гаманець старий, але швидкий дідуган — до дрібних сварок і образ.

Будь-який вік покоряється коханню!

Бачити сон, в якому старий і стара йдуть під вінець — в реальному житті ви занадто довго приймаєте рішення, від яких залежить ваш успіх. Слід бути розторопнішим.

Виходити уві сні заміж за старого — наяву ви шкодуєте про щось, що зробили в минулому, і в думках повертаєтеся до цього.

Сниться, що ви займаєтеся сексом зі старим — вам не вдасться вирішити проблеми самому, так як сприятливий для цього період вже пройшов.

Побачити, як сексом займаються старий і стара — до неприємних новин або пліток, пророкує Жіночий сонник.

Сниться, що вас переслідує літній чоловік, що пропонує вам секс — наяву ви отримаєте пропозицію, яке залишить неприємний осад на душі.

Сумні сни

Наснилося, що ви сидите біля ліжка вмираючого дідуся — тлумачення залежить від подробиць. Ви засмучені і плачете — мріям не судилося збутися найближчим часом; радієте, так як стариган був шкідливим — в реальності ви позбудетеся від вантажу проблем, давівшіх на вас останнім часом.

Сниться хворий немічний дідок, гріється на сонечку — ви сподіваєтеся на те, що плани здійсняться саме так, як ви задумали.

Наснилося, що помер ваш реальний літній родич, живий наяву — до довгого і щасливого життя цієї людини, пророкує сонник Ванги.

Не проходьте повз людей похилого віку…

Допомагати сліпому старому переходити через дорогу — ви проведете приємний вечір в компанії симпатичного вам людини, обіцяє Весняний сонник.

Сивий дід просить вас допомогти йому з важкими сумками — в реальності ви візьмете на себе тягар чиїхось проблем. Швидше за все, когось із членів сім’ї.

Побачити уві сні, що ви допомагаєте по господарству хворому вдівця — наяву ви зустрінетеся з кимось із старих друзів, з ким давно не бачилися.

Старий з бородою, яка дістає йому до колін, просить вас обрізати її — до позбавлення від заздрісників і інтриганів, причому легко і надовго, пророкує Осінній сонник.

Сонник старий, до чого сниться старий уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: