Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник старе кладовище, до чого сниться старий цвинтар уві сні

Не слід лякатися, побачивши уві сні старий цвинтар. Сонники запевняють, що такі сюжети не є провісниками бід, скоріше, вони нагадують, що час — дуже цінна складова життя людини, і витрачати його даремно — занадто марнотратне заняття. Щоб усвідомити всю серйозність приснився «знамення», тлумачачи, до чого воно сниться, враховуйте не лише зовнішній вигляд цвинтаря, але і свої емоції.

«Кладбищенские» тлумачення сонника Міллера

Прогулянка уві сні по старому кладовищу в зимовий час означає відчайдушну і часом безперспективну боротьбу з бідністю і зневірою. Але якщо ви запримітили уві сні хоч найменший натяк на весну або відлига, то можете радіти — це знак того, що вам пощастить з грошима.

Закоханому людині бачити себе зі своєю половинкою на кладовищі — поганий знак, який означає швидку розлуку.

Старовинні поховання, як символ вдалого збігу обставин

До чого сниться старовинне доглянутий цвинтар, прояснить сонник Медеї. Тлумачення сну радує: ви даремно оплакували когось, ця людина не полишить вас, ні в прямому сенсі, ні в переносному.

У вас несправедливо відібрали особисту річ або майно? Побачивши уві сні, що ви доглядаєте за пам’ятниками на старовинному кладовищі, можете бути впевнені — ви зумієте відстояти своє право на власність.

А ось, сонник Ванги запевняє, що красиве старе кладовище — сигнал про те, що вам доручать справу, яке виведе вас на новий професійний рівень.

Похмуре місце, або Вас чекають проблеми

Дуже погано, якщо уві сні ви опинилися в похмурому місці серед похилих могил і напівзруйнованих пам’яток. Це бачення передбачає хвороби. Причому, якщо на могилах ви бачите хрести з іменами родичів або знайомих, то проблеми зі здоров’ям чекають саме їх.

Наснилося, що ви заблукали на старому кладовищі вночі, і вам страшно від того, що навколо все похмуре? Вам варто відмовитися від реалізації своїх ідей на якийсь час. А ось, себе вам варто поберегти в тому випадку, якщо уві сні ви бачите, що провалилися в просевшего могилу

Занедбаний цвинтар: Від поїздки до залицянь

Якщо хочете дізнатися,, до чого сниться не просто старе кладовище, а занедбане, то варто звернутися за порадою до тлумачів? За сонником Нострадамуса — це сигнал про те, що вам має бути поїздка в ті місця, де ви давно не бували.

А в сонник Мандрівника є версія, що обіцяє рішення турбот когось із друзів, якщо вам приснилося, що ви прийшли на всіма забутий цвинтар і знайшли зарослий могильний горбок, в якому спочиває цей самий товариш.

До чого сняться зарослі могилки незаміжньої дівчини? До того, що в її житті настане період, коли всі її колишні хлопці активізуються разом, підказує Місячний сонник.

Ваші дії

Намагаючись з’ясувати, що пророкує приснилося старе кладовище, не забудьте врахувати і те, чим ви займалися уві сні в цьому «місті мертвих». Отже:

 • Спали — якщо не виявите активності, потрапите в скрутну ситуацію;
 • Бродили між могильних пагорбів — до важких роздумів, переживань;
 • Збирали цукерки — до несподіваного прибутку;
 • Підбирали монети — до фінансових негараздів;
 • Прибирали — до змін в кращу сторону.
 • Сонник старе кладовище, до чого сниться старий цвинтар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: