Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник старі меблі, до чого сниться старі меблі уві сні

Найчастіше приснився старі меблі ототожнює собою міжособистісні відносини в родині. Але іноді може приснитися сюжет, який попереджає про те, що прийшла пора розплачуватися за помилки, допущені ним у минулому. В якому випадку, вам варто покаятися, а коли, спробувати врегулювати сімейні відносини, знають сонники, тлумачать,, до чого сниться подібні мрії. Пригадайте бачені уві сні подробиці і порівняйте пояснення тлумачів.

Сонник Густава Міллера

Вельми передбачувано пояснює сонник Міллера,, до чого сниться старі меблі. Ось його тлумачення сну: взаємне невдоволення, образи і недомовленість стануть вашими «співмешканцями» на невизначений час. Особливо гостро стоїть відзначити це тлумачення тоді, якщо уві сні в меблевій колористиці переважав чорний колір.

Старовинний гарнітур, як символ досягнення мети

Бачити уві сні не просто старі меблі, а старовинну — символ вельми неоднозначний, вказує сонник пастора Лоффа. Якщо вам приснилося, що ви вибираєте для себе нові меблі в салоні, і консультант запропонував вам придивитися до старовинного гарнітуру, яке збереглося в чудовому стані, то це сновидіння означає, що вас чекає успіх і досягнення давно виношуваної мети.

А ось, якщо ви бачите уві сні, що, наприклад, ліжко з балдахіном, що належить який-небудь англійській королеві минулих років, перебуває в жахливому вигляді, то краще відмовтеся від реалізації своїх ідей і планів, так як ця мрія означає провал і розчарування в ідеалах.

Викидати старі меблі — ознака спраги поновлення

Викидати уві сні всю меблювання, роблячи ремонт і плануючи придбати іншу — ознака того, що вам набридло одноманітність, яке «оселилося» в вашому домі, віщає сонник Мандрівника.

Хоча, якщо ви бачите уві сні, що зібралися викидати меблі зовсім пошарпану і поламану, то в такому випадку, це обіцяє вам позбавлення від негативу і заздрісників, радує тлумач Білого Мага.

А якщо примарилося, що ви викидаєте мотлох, отримавши в спадок мебелирована будинок, то це сновидіння матиме зовсім інше значення. Ось,, до чого сниться облаштування старого житла на свій лад: ви готові впустити в життя щось нове: відносини, роботу, хобі — в залежності від того, що ви зібралися викидати.

Принести додому речі зі смітника, або Бережіть тепло взаємин

До чого сниться сюжет, в якому ви купуєте пошарпану мебелішку у лахмітника? Ви усвідомлюєте, що скоїли якийсь неправильний, з точки зору моралі, вчинок, і вас це гризе, запевняє Східний сонник. Особливо тяжко буде на душі, якщо бачите, що з принесеного дивана вискакують клопи.

А ось, якщо наснилося, що ви принесли в квартиру кимось викинуту старі меблі, то це ознака невдоволення одним з домочадців. Бачите, що ви змогли привести в порядок підібрану на звалищі викинуту меблі, надавши їй цілком пристойний вигляд? Ініціатором примирення будете саме ви.

Що за мебелішка

Крім того, як ви взаємодіяли уві сні зі старими меблями, слід врахувати ще й те, що саме це було, підказують сонники. Ось, наприклад:

 • Ліжко — обіцяє напруга в інтимній сфері;
 • Диван — до напруженості в спілкуванні з друзями;
 • Шафа або комод — до труднощів на роботі;
 • Стілець або крісло — ви незадоволені поточним станом справ;
 • Стіл (будь-який, хоч кухонний, хоч офісний) — прийняття рішення буде даватися вам з працею.
 • Сонник старі меблі, до чого сниться старі меблі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: