Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стара робота, до чого сниться стара робота уві сні

Якщо уві сні ви бачите себе в робочому колективі і розумієте, що це — ваша стара робота, то це означає, що доля дарує вам шанс виправити свої помилки або спробувати «запасний варіант». Відновіть в пам’яті всі події своєї мрії, і сонники допоможуть вам зрозуміти, до чого це сниться.

Думка Г. Міллера

За версією сонника Міллера, сновидіння, в якому вам приснилося, що ви важко працюєте на своїй старій роботі, означає успіх і процвітання там, де ви працюєте в даний момент. Гірше, якщо ви отримали прочухана від колишнього керівника, так як це означає конфлікт з товаришами по службі.

Хто ви за професією

Нерідко, розшифровуючи сновидіння про старій роботі, сонники рекомендують звертати увагу на професію, яка є «нібито колишньої» в нічному баченні:

 • Бачите себе лікарем — до проблем зі здоров’ям;
 • Наснилося, що ви вчитель — ваш рада дуже допоможе комусь;
 • Робітник на заводі або будівництві — знак важкою, але добре оплачуваної роботи;
 • Ви бачите себе вченим або професором — до загострення інтуїції;
 • Ви — керівник, або Настають зміни!

  Наснилося власне повернення на стару роботу, але тільки вже не в якості рядового співробітника, а в ролі керівника? Щоб зрозуміти, до чого це сниться, зверніть свою увагу на тлумачення сну, пропоновані Східним сонником: ви в своїх мріях і планах зайшли дуже далеко, і вони дуже скоро втіляться в життя.

  Уві сні ви і колишній начальник помінялися посадами? Дуже гарне сновидіння, що позначає помітне поліпшення справ в сфері бізнесу. Повернення в новому статусі викликало масу невдоволення серед співробітників? Бережіться зради і пасток, радить сонник пастора Лоффа.

  Звільнення, як символ «другої спроби»

  Не дуже приємно, коли тебе звільняють. Якщо уві сні ви відчули ті ж негативні емоції, що і в реальності, звільняючись зі старою роботи, та й при цьому пережили звільнення ще раз, то будьте готові до того, що наяву вас можуть попросити повернутися.

  Наснилося, що слідом за тим, як вам підписали заяву про звільнення, вас тут же попросили повернутися? Дохід істотно зросте, причому це станеться без будь-яких зусиль з вашого боку. Повернутися на стару роботу уві сні вас змусили обставини? Чи не пасуйте перед труднощами, і тоді ви досягнете всього, про що мріяли.

  Сон-дежавю — знак невдоволення собою

  Цікаву інтерпретацію того,, до чого сниться працевлаштування на колишнє місце роботи, причому так, як це було в реальності, пропонує сонник Цвєткова. На його думку, привітність колег, яке ви бачите в своїх нічних мріях, може бути символом лицемірства.

  Дізнатися,, до чого сниться виконання своїх обов’язків на робочому місці, що належить вам раніше, не важко. Це говорить про те, що ви не задоволені своїм нинішнім становищем на новому місці. Бачите уві сні, що колеги, перш за вами відкриті, намагаються вас уникати? Те, як ви себе поставили в новому колективі, не допоможе вам, а, навпаки, зашкодить робити кар’єру. Колишні колеги уві сні над вами сміються — ви соромитеся того, який спосіб життя ви обрали для себе в даний час, запевняє Місячний сонник.

  Сонник стара робота, до чого сниться стара робота уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: