Сонник старець, до чого сниться старець уві сні

Прийшовши уві сні старець символізує мудрість, досвід, душевну рівновагу сплячої людини. Однак це не далеко не чільне пояснення,, до чого сниться старий. Деякі сонники уособлюють приснився персонажа з клопотами, внутрішньої дисгармонією, песимізмом і розчаруваннями.

Сонник Міллера про морочливих справах

Приснився сивий старець, ототожнюється психологом Міллером з появою турбот і клопоту, що геть-чисто позбавлять сновідящего внутрішнього спокою і гармонії. Але такий стан справ пов’язаний з особистою позицією сплячої людини і його реакцією на ситуацію, що виникла. Помінявши своє ставлення до чогось, Ви повернете собі колишнє спокій.

Святий старець — вісник добра і справедливості

Приснився святий старець з бородою і в білому одязі, за версією сонника пастора Лоффа, нагадує сновидцу про майбутній вибір. Можливо, Ваші бажання конфліктують з власними обмеженнями. Постарайтеся розібратися, що викликало цей внутрішній дисбаланс.

Сучасний суміщений сонник має інше трактування,, до чого сниться подібний сюжет. Тлумачення сну має на увазі зміни в долі сплячої людини або поява в його житті мудрого наставника. Сивий персонаж з бородою пророкує Вам щось? Обов’язково візьміть до роздумів сказане.

Бачити мусульманина в білому одязі і з довгою бородою уві сні, віщує зіткнення з матеріальними труднощами. Чоловіків така картинка попереджає про несумлінному ставленні колег або партнерів по бізнесу.

Нетлінне тіло уві сні або необхідність в раді наяву

Сновидіння, в якому доводиться бачити мощі святцев, трактується сонниками з декількох позицій. Психолог Менегетті такий сюжет пов’язує з настанням духовної кризи, втратою життєвих орієнтирів. Лонго, в своєму снотолкователе вказує на початок складного життєвого етапу. Зіткнувшись поодинці з рядом нерозв’язних проблем, Ви гостро потребуєте допомоги і раді.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться віруючим нетлінне тіло святого старця. Ця картинка ототожнюється з безмежною вірою і щирим сподіванням на Бога.

Захист своїх інтересів і зміна орієнтирів

Якщо приснився сивий старець в бурці, значить, на думку Новітнього тлумача, належить кардинальна зміна життєвих орієнтирів, яка викличе бурхливу, в основному негативну реакцію у близьких людей сновідящего.

Ще одне пояснення,, до чого сниться старий в бурці, надає Сучасний сонник. Снотолкователь пов’язує побачене з захистом від зовнішніх впливів і негативного впливу. У деяких снах такий сюжет говорить про таємницю, яку приховують від сновидіння близькі люди.

Розмови і передбачення

Три старця уві сні, уособлюють тлумачами аспекти вищої духовної мудрості, до яких повинен прислухатися сновидец. Довелось почути розмову трьох старших? Значить, в реальній дійсності, Вам належить зробити нелегким вибір, в правильності якого Ви сильно сумніваєтеся. Постарайтеся пригадати деталі сказаного, оскільки в них Ви знайдете завуальовану підказку.

Бачити, що старці пророкують щось комусь, означає, що Ваші близькі потребують раді, підтримки. Почути від них пророцтво для себе — проаналізуйте почуте. Можливо, там Ви знайдете причину своїх невдач.

Сонник старець, до чого сниться старець уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: