Сонник старе взуття, до чого сниться старе взуття уві сні

Стара взуття символізує наявні обставини і ситуації. До чого вона сниться? Сонник радить звернути увагу на власні дії уві сні. Це допоможе зрозуміти, як варто вчинити в подальшому.

Вирішіть справи!

Бачити багато поношених черевиків, на думку сонника, означає, що у вас накопичилася маса справ, які давно пора довести до розуму.

Перебирати уві сні взуття для неодружених — до вибору супутника з числа наявних претендентів, для одружених — до необхідності підкоритися волі чоловіка.

Якщо вам трапилося бачити багато пошарпаних ботів, то на шляху до мети, як і раніше стоять перешкоди. Багато особливо брудних туфель може приснитися до клопотів і нічого не значущим зустрічам.

Збитки або нова посада?

До чого сниться старе взуття, яку довелося міряти? Сонник впевнений, що це ознака обману і збитків. Але приміряти уві сні особливо стару і розідрану — на радість і можливості оновлення.

Якщо вам трапилося міряти чужі черевики, то будьте готові до великої невдачі. А ось міряти власні — куди краще. Це означає, що ви бажаєте налагодити відносини з давніми друзями чи коханими.

Крім того, сонник вважає, що вам можуть запропонувати посаду, про яку ви давно мріяли.

Розшифровка станом

Щоб зрозуміти,, до чого сниться старе взуття, і отримати найбільш правильне тлумачення сну сонник рекомендує врахувати її стан і зовнішній вигляд.

 • Так зручні мокасини можуть наснитися до відпочинку або активного заходу.
 • Улюблені, красиві туфлі — до удачі, везіння.
 • Некрасиві, обридлі — до вигоди, шансу, який можна упустити.
 • Чистий, але старе взуття — до подорожі.
 • Брудна — до бідності, труднощів з грошима.
 • Чистити їх, латати і лагодити — можливо, все ще налагодиться.
 • Використовуйте кмітливість!

  До чого сниться старе взуття, що вам довелося одягати уві сні. Сонник вважає, що ви зможете вирішити проблему, застосувавши нетривіальний підхід.

  Бачити, що хтось намагається одягати ваші черевики — до появи суперника. Самому одягати давно не ношені туфлі означає, що майбутніх проблем можна уникнути.

  Якщо наснилася особливо стара старе взуття, яку вам довелося носити, то очікується цілий період життєвих турбот і проблем.

  Позбавтеся від зайвого!

  Якщо уві сні ви добровільно вирішили викинути мотлох, то очікуються зміни в справах і відносинах. Наснилося, що ви випробували пристрасний порив викинути улюблені боти? Настав час без жалю позбутися обридлих відносин або звичок.

  Кращий вихід

  До чого ще сниться викидати взування? Якщо стара взуття розбилося, і ви її викинули, то можливо захворіє хтось із домочадців.

  Викидати її з великим жалем — до грандіозної лайки на роботі. Якщо ж ви відчули полегшення і навіть радість, то важкий розрив виявиться кращим виходом для всіх.

  До нових перспектив

  Взагалі, викидати старе взуття уві сні — добре. Сонник переконаний, що настільки символічний жест принесе в реальності нові знайомства і кращі перспективи.

  Наснилося, що ви зібралися викидати мотлох, але виявили, що вам нема в чому ходити? Деякі сили чинять на ваше життя вплив, і у вас немає вибору.

  За Міллеру

  Містер Міллер у своєму сонник зазначає, що добровільно віддати своє взуття — погано. Віддати уві сні улюблені боти — буквально означає, що ви підкорилися долі.

  Все вдасться!

  Кращим сновидінням сонник вважає те, в якому пощастило знайти власні нехай і старі черевики. Це символ надійності і міцності положення.

  Якщо уві сні вам довелося бродити босоніж і випадково знайти взуття, то незрима заступництво допоможе подолати всі негаразди.

  Сонник старе взуття, до чого сниться старе взуття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: