Сонник старий буркотун, до чого сниться старий буркотун уві сні

Про зміни в особистому житті говорить старий буркотун, з яким ви мали необережність спілкуватися уві сні. А ось щоб дізнатися, приємними чи не дуже будуть ці зміни, варто простудіювати не один сонник, а кілька. Тому що кожний з тлумачів пропонує своє пояснення того,, до чого сниться бурчали старий.

Тлумачення сну по Фрейду

Прийнято вважати, що самий відверто-сексуальний тлумач сновидінь — це сонник Зигмунда Фрейда. Доктор психоаналізу вважав, що все, що людина бачить уві сні — це його приховані і потаємні бажання, то, ніж він «живе» в сексі.

Так, якщо вам наснився старий буркотун, з яким ви скандали, то це ознака того, що ви незадоволені своїм сексуальним партнером. А якщо в образі буркотливого старого сновидец бачить самого себе, то це означає власну напруженість і закомплексованість в ліжку.

Зустріч з бурчати дідом як символ змін в особистому житті

Інші сонники інакше трактують сновидіння зі старим буркотуном «в головній ролі». Згідно зі Східним сонником, примарилося дівчині старий-буркотун — сигнал про знайомство з людиною, метою якого стане прагнення зробити сновидицей щасливою. Жінці, яка має чоловіка, побачити уві сні буркуна означає, що хтось стане надавати їй недвозначні знаки уваги.

А якщо чоловік бажає зрозуміти,, до чого сниться бубонить дідусь, то йому варто звернутися за допомогою до Циганського сонником. І ось які пояснення він отримає: якщо сновидец неодружений, то незабаром він познайомиться з дівчиною, яка стане його «другою половинкою», а ось одруженому хлопцю варто змінити своє ставлення до дружини, якщо він не бажає розлучення.

Доглядати за шкідливим дідком: Від поминок до вечірок

До чого сниться догляд за старим буркотуном? Відповідь на це питання однозначна практично за всіма тлумач: ви візьміть участь в пишному торжестві. А ось, яким подіям буде присвячено цей захід, підкажуть деталі.

Наприклад, якщо наснилося, що ви заспокоюєте лаятися на кого-то буркотливого від природи або від старості людини, то вас запросять на вечірку, присвячену одруження або святкування дня народження. А якщо уві сні ви намагаєтеся втішити плаче діда-буркотун, то, скоріше за все, в реальності ви відвідаєте поминки або річницю пам’яті сумної події, віщають сонники.

Ким він припадав сновидцу

Тлумачачи,, до чого сниться старий буркотун, так само важливо врахувати і те, ким він доводиться вам уві сні. Наприклад, вам приснилося, що це:

 • Батько — ви мало уваги приділяєте своїм батькам;
 • Дід чи родич — ви затурбуєтеся справами родича;
 • Один або сусід — зустрінетеся зі старовинним приятелем;
 • Незнайомець — до нового цікавого знайомства.
 • Сонник Міллера

  А ось за версією Густава Міллера, бачити уві сні старого буркуна — ознака емоційного виснаження. Особливо актуально це тлумачення, якщо вам приснилося, що ви якимось чином контактували з ним.

  Спостерігали з боку, як хтось інший став «жертвою» буркотливого старигана? Це сновидіння свідчить про те, що ви станете свідком конфлікту, обидві сторони якого будуть вперті і безкомпромісні.

  Сонник старий буркотун, до чого сниться старий буркотун уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: