Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник старий буркотун, до чого сниться старий буркотун уві сні

Про зміни в особистому житті говорить старий буркотун, з яким ви мали необережність спілкуватися уві сні. А ось щоб дізнатися, приємними чи не дуже будуть ці зміни, варто простудіювати не один сонник, а кілька. Тому що кожний з тлумачів пропонує своє пояснення того,, до чого сниться бурчали старий.

Тлумачення сну по Фрейду

Прийнято вважати, що самий відверто-сексуальний тлумач сновидінь — це сонник Зигмунда Фрейда. Доктор психоаналізу вважав, що все, що людина бачить уві сні — це його приховані і потаємні бажання, то, ніж він «живе» в сексі.

Так, якщо вам наснився старий буркотун, з яким ви скандали, то це ознака того, що ви незадоволені своїм сексуальним партнером. А якщо в образі буркотливого старого сновидец бачить самого себе, то це означає власну напруженість і закомплексованість в ліжку.

Зустріч з бурчати дідом як символ змін в особистому житті

Інші сонники інакше трактують сновидіння зі старим буркотуном «в головній ролі». Згідно зі Східним сонником, примарилося дівчині старий-буркотун — сигнал про знайомство з людиною, метою якого стане прагнення зробити сновидицей щасливою. Жінці, яка має чоловіка, побачити уві сні буркуна означає, що хтось стане надавати їй недвозначні знаки уваги.А якщо чоловік бажає зрозуміти,, до чого сниться бубонить дідусь, то йому варто звернутися за допомогою до Циганського сонником. І ось які пояснення він отримає: якщо сновидец неодружений, то незабаром він познайомиться з дівчиною, яка стане його «другою половинкою», а ось одруженому хлопцю варто змінити своє ставлення до дружини, якщо він не бажає розлучення.

Доглядати за шкідливим дідком: Від поминок до вечірок

До чого сниться догляд за старим буркотуном? Відповідь на це питання однозначна практично за всіма тлумач: ви візьміть участь в пишному торжестві. А ось, яким подіям буде присвячено цей захід, підкажуть деталі.

Наприклад, якщо наснилося, що ви заспокоюєте лаятися на кого-то буркотливого від природи або від старості людини, то вас запросять на вечірку, присвячену одруження або святкування дня народження. А якщо уві сні ви намагаєтеся втішити плаче діда-буркотун, то, скоріше за все, в реальності ви відвідаєте поминки або річницю пам’яті сумної події, віщають сонники.

Ким він припадав сновидцу

Тлумачачи,, до чого сниться старий буркотун, так само важливо врахувати і те, ким він доводиться вам уві сні. Наприклад, вам приснилося, що це:

 • Батько — ви мало уваги приділяєте своїм батькам;
 • Дід чи родич — ви затурбуєтеся справами родича;
 • Один або сусід — зустрінетеся зі старовинним приятелем;
 • Незнайомець — до нового цікавого знайомства.
 • Сонник Міллера

  А ось за версією Густава Міллера, бачити уві сні старого буркуна — ознака емоційного виснаження. Особливо актуально це тлумачення, якщо вам приснилося, що ви якимось чином контактували з ним.

  Спостерігали з боку, як хтось інший став «жертвою» буркотливого старигана? Це сновидіння свідчить про те, що ви станете свідком конфлікту, обидві сторони якого будуть вперті і безкомпромісні.

  Сонник старий буркотун, до чого сниться старий буркотун уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: