Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стара жінка, до чого сниться стара жінка уві сні

Люди похилого віку зазвичай асоціюються з мудрістю. Раптом побачивши уві сні стару жінку, чоловік розуміє, що це неспроста. Але до чого вона сниться? Про що застерігає? З пильною увагою варто поставитися до її словами, зовнішності. Для всіх деталей сюжету знайдеться тлумачення в сонник, а це допоможе відкрити таємниці майбутнього.

Образ літньої пані

Що стала уві сні стара жінка — збірний образ переживань, які турбують сновидіння, навіть якщо він не усвідомлює всю глибину проблем. Сновидіння змушує згадати про швидкоплинність життя, недугах, смерті, але, як правило, не залишає гнітючого відчуття.

З дитячих страшилок кожному відомо,, до чого сниться стара в чорному — це означає отримання знака смерті. Однак не поспішайте лякатися: мова не йде про терміни цієї події. Те, що станеться рано чи пізно — не привід для трагічних переживань. Автори сонників вважають, що тлумачення багато в чому залежить від того, якою була зустріч.

Місце зустрічі

Дворянський сонник Гришиной стверджує, що можна дізнатися дещо про свою кончину в залежності від місця, де уві сні сталася зустріч. Якщо наснилася сива дама в чиємусь будинку — це нагадування про добре знайому людину, смерть якого залишила загадки.

Тому, хто бачив, стару жінку в ямі або гірських ущелинах, відпущено багато років. Йому не треба готуватися до останнього часу, який все одно нагряне раптово, але міркувати про вічне необхідно. Якщо вона наснилася у відкритому полі, світлому лісі або на дорозі — сонники пророкують сновидцу жити довгі роки і мирно спочити в оточенні своїх близьких.

Зовнішність і характер

Побачити добру, ласкаву стару жінку — знак захисту від негараздів. Наснилася зла, агресивна — вона уособлює хвороби, віщує підступну брехню. Однак наяву рано турбуватися про здоров’я того, хто бачив, як уві сні вона гналася за ним, але так і не наздогнала.

Дворянський сонник Гришиной розтлумачує образ жахливих, огидних бабусь, які уві сні наздоганяють, душать груди, як нагадування про злих помислах щодо знайомої людини. Тільки покаяння і відмова від бажання нашкодити поверне душевний спокій.

Коли уві сні є добре знайома стара жінка-не поспішайте шукати таємний сенс в тому, до чого вона сниться. Дізнайтеся, чи не потрібна цьому літній людині допомогу. Побачити сиву незнайомку — символ поганих інтриг і пліток. Палиця в її руці — це натяк, що треба бути пильним з недоброзичливцями, щоб не опинитися у них «на гачку».

Приснилася стара діва? Жорсткість і егоїзм незабаром можуть привести до того, що від сновидіння відвернеться сім’я, і ​​це завдасть йому страждання. Сонники вважають: тим, хто грішить заздрістю, може приснитися навіть сива людоїдка. І, нарешті, повернемося до того, як тлумачать сонники образ старої жінка в чорному: якщо у сновидіння є якісь побоювання, то вони збудуться.

Розмови і події

Англійська Старовинний сонник пророкує швидку одруження чоловікові, який уві сні бачив, як доглядав за старенькою, а та кокетувала. Щасливий шлюб і численне потомство скрасять його життя.

До чого сниться доброзичлива розмова зі старою жінкою? Сновидіння закликає до розмови з батьками або старшими родичами. Буде правильним вчинком відвідати їх і порадитися щодо своїх сумнівів.

Сонник стара жінка, до чого сниться стара жінка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: