Сонник стара книга, до чого сниться стара книга уві сні

Знайти відповідь на питання,, до чого сниться стара книга, не так вже й просто, запевняють сонники. Дуже багато залежить від того, що саме за книжка наснилася: тоненька брошурка або величезний фоліант. Ще зверніть увагу на вміст книги і на те, наскільки древнім було побачене уві сні писання.

Пророцтва Міллера

У спробах знайти істину,, до чого сниться стара книга, що не обійдіть стороною тлумачення сну, пропоновані сонником Міллера. Даний тлумач дає дуже цікаву відповідь на питання, що цікавить.

Якщо вам приснилася дуже стара книжка, віщає сонник, то пригадайте її розмір. Так, наприклад, маленький кишеньковий варіант друкованого видання пророкує наближення дрібних неприємностей, які можуть принести заздрісники і інтригани — остерігайтеся їх. А ось, велика за розміром книженція уві сні — символ несподіваного зростання добробуту.

«Література» минулих років, як символ обміну досвідом

Дещо по-іншому пояснюють інші сонники,, до чого сниться стара книга. Ось, наприклад, що пророкує сонник пастора Лоффа того, кому приснилася книжка, прочитана сновидцем в далекому дитинстві: ви шкодуєте про щось, що, на вашу думку, зробили не так, як слід було б.

Бачити уві сні, як ви купуєте або продаєте стареньку пошарпану книжечку — ознака того, що ви готові або переймати знання у більш досвідченого товариша, або ділиться своїми навичками з кимось нетямущим, розтлумачує сонник міс Хассе.

Стародавній манускрипт — знак прилучення до таємниці

Особливу увагу слід приділити сюжету, який бачите уві сні, як ви вивчаєте не просто стару книгу, а старовинний манускрипт. Найчастіше, сновидіння подібного роду означають, що ви близькі до розгадки якогось секрету.

До чого сниться старовинний грімуар, який ви не просто вивчаєте, а й намагаєтеся вникнути в суть описаних магічних ритуалів?

Це означає наступне: якесь зло, що виходить від людини, до якого ви маєте симпатію, може вам нашкодити, так як воно виявиться під силу своєму власникові. Перекладаючи на більш зрозумілу мову: хтось близький, позаздривши вам, може ненароком наврочити вашу удачу.

Уві сні ви знищували старовинну рукопис? Не варто розповідати про свої плани.

Підробка під старовину, або Чи не дозвольте себе обдурити

Мало хорошого пророкує сновидіння, в якому ви бачите не старий книгу, а підробку під неї.

Ось, як розшифровує сонник Мандрівника мрію про те, що ви тримаєте в руках штучно зістарений екземпляр сучасного друкованого виробництва: ви проявили себе, як надмірно довірливу особистість, яку можна легко обдурити.

Вміст старої книги

Поряд з попередніми роз’ясненнями, можна отримати ще ряд додаткових, згадавши, про що саме була побачена уві сні книга. Отже, вам приснилася:

 • Біблія — ​​ви переживаєте духовне переродження, у вас міняються пріоритети і цінності;
 • Енциклопедія — знайдете відповідь на питання, що мучить вас запитання;
 • Довідник по господарству — до турбот сімейного характеру;
 • Підручник — щось зміниться в кар’єрі;
 • Історичний роман — в вас живе «дух авантюризму».
 • Сонник стара книга, до чого сниться стара книга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: