Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник стара машина, до чого сниться стара машина уві сні

До чого сниться стара машина? Сонники дають кілька тлумачень цього символу. Так, бачення попереджає про нові зіткненнях з недругами, віщує невдачі, неприємності. Однак такий знак уві сні може підказати про підвищення доходів або придбанні авторитету.

Недруги виявляться вдалими сновидіння

Наснилося стара машина обіцяє: удача відвернеться від сплячого, стане більш прихильною до його недоброзичливцям. Завдяки цьому вони доб’ються великих успіхів.

Бачити її уві сні часто означає: ваші недруги швидше і з меншими витратами досягнуто тієї ж мети, що плануєте ви.

Стара машина, за сонником, вказує: недоброзичливці незабаром досягнуть добробуту, тоді як той, хто лежить буде «топтатися на місці». Однак не варто засмучуватися: несприятливий період незабаром закінчиться, потрібно тільки набратися терпіння.

Треба побоюватися ворогів, але можна трохи відпочити

До чого сниться покупка старої машини? Сонник підказує: задумані плани не здійсняться, тому доведеться змиритися і ставити більш досяжні цілі.

Наснилося покупка попереджає: потрібно остерігатися злостивців, які задумали якусь каверзу проти сновидіння.

Керувати таким автомобілем уві сні — сновидец хотів би повернути свою молодість, відчайдушність. Він бажає розслабитися, знову здійснювати безрозсудні вчинки. Такий сюжет підказує: пора трохи перепочити, відійти від рутинної повсякденності і привнести свіжий струмінь в своє життя.Готуйтеся до швидких змін

Наснилося, ніби стара машина рухається з брязкотом, брязкотом? Сонник підкреслює: ви відчуєте сильну тривогу, яка стане причиною значних змін сімейного укладу.

До чого сниться їхати на ній? Сновидіння обіцяє прискорення — розпочату справу повинно вирішитися дуже швидко. Однак непрезентабельний вигляд автомобіля підказує: результат навряд чи порадує сплячого.

Їхати на старому транспортному засобі уві сні — не дивлячись на удавану благополуччя, ви будете відчувати тривогу. Також сонник сповіщає: події стануть активно змінювати один одного. Головне — не втратити над ними контроль, постаратися залишитися в курсі змін, інакше цілком можна опинитися за бортом.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну розглядає різні варіанти сюжету:

 • Бачити — нові сутички з ворогами;
 • Їхати як пасажир — наяву удача може відвернутися;
 • Водити — чекають фінансові втрати;
 • Ремонтувати — прагнення виправити якусь ситуацію;
 • Купити — бажання сплячого перевершують його можливості.
 • Також сонник попереджає: водити стару машину може передвіщати хвороба. Купити стареньку автомашину уві сні: можливо, незабаром втратите близької людини.

  Чи зможете заслужити авторитет

  До чого сниться старенька, розбита, немов наяву машина? Бачення вказує: дуже скоро ви зможете придбати нову, оскільки рівень доходів підвищиться.

  Однак якщо наснилося, ніби купили старовинну, раритетну машину — придбаєте авторитет, вага в суспільстві.

  Разом з тим, бачити себе таким, що сидить в старовинній автомашині, кабріолеті уві сні, означає: ваші амбіції надто великі, слід їх трохи вгамувати.

  Значення за сонником Міллера

  Старий або зламаний автомобіль — передвістя прийдешніх неприємностей, які можуть проявитися в особистому житті або професійній сфері.

  Сонник стара машина, до чого сниться стара машина уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: