Сонник стара машина, до чого сниться стара машина уві сні

До чого сниться стара машина? Сонники дають кілька тлумачень цього символу. Так, бачення попереджає про нові зіткненнях з недругами, віщує невдачі, неприємності. Однак такий знак уві сні може підказати про підвищення доходів або придбанні авторитету.

Недруги виявляться вдалими сновидіння

Наснилося стара машина обіцяє: удача відвернеться від сплячого, стане більш прихильною до його недоброзичливцям. Завдяки цьому вони доб’ються великих успіхів.

Бачити її уві сні часто означає: ваші недруги швидше і з меншими витратами досягнуто тієї ж мети, що плануєте ви.

Стара машина, за сонником, вказує: недоброзичливці незабаром досягнуть добробуту, тоді як той, хто лежить буде «топтатися на місці». Однак не варто засмучуватися: несприятливий період незабаром закінчиться, потрібно тільки набратися терпіння.

Треба побоюватися ворогів, але можна трохи відпочити

До чого сниться покупка старої машини? Сонник підказує: задумані плани не здійсняться, тому доведеться змиритися і ставити більш досяжні цілі.

Наснилося покупка попереджає: потрібно остерігатися злостивців, які задумали якусь каверзу проти сновидіння.

Керувати таким автомобілем уві сні — сновидец хотів би повернути свою молодість, відчайдушність. Він бажає розслабитися, знову здійснювати безрозсудні вчинки. Такий сюжет підказує: пора трохи перепочити, відійти від рутинної повсякденності і привнести свіжий струмінь в своє життя.

Готуйтеся до швидких змін

Наснилося, ніби стара машина рухається з брязкотом, брязкотом? Сонник підкреслює: ви відчуєте сильну тривогу, яка стане причиною значних змін сімейного укладу.

До чого сниться їхати на ній? Сновидіння обіцяє прискорення — розпочату справу повинно вирішитися дуже швидко. Однак непрезентабельний вигляд автомобіля підказує: результат навряд чи порадує сплячого.

Їхати на старому транспортному засобі уві сні — не дивлячись на удавану благополуччя, ви будете відчувати тривогу. Також сонник сповіщає: події стануть активно змінювати один одного. Головне — не втратити над ними контроль, постаратися залишитися в курсі змін, інакше цілком можна опинитися за бортом.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну розглядає різні варіанти сюжету:

 • Бачити — нові сутички з ворогами;
 • Їхати як пасажир — наяву удача може відвернутися;
 • Водити — чекають фінансові втрати;
 • Ремонтувати — прагнення виправити якусь ситуацію;
 • Купити — бажання сплячого перевершують його можливості.
 • Також сонник попереджає: водити стару машину може передвіщати хвороба. Купити стареньку автомашину уві сні: можливо, незабаром втратите близької людини.

  Чи зможете заслужити авторитет

  До чого сниться старенька, розбита, немов наяву машина? Бачення вказує: дуже скоро ви зможете придбати нову, оскільки рівень доходів підвищиться.

  Однак якщо наснилося, ніби купили старовинну, раритетну машину — придбаєте авторитет, вага в суспільстві.

  Разом з тим, бачити себе таким, що сидить в старовинній автомашині, кабріолеті уві сні, означає: ваші амбіції надто великі, слід їх трохи вгамувати.

  Значення за сонником Міллера

  Старий або зламаний автомобіль — передвістя прийдешніх неприємностей, які можуть проявитися в особистому житті або професійній сфері.

  Сонник стара машина, до чого сниться стара машина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: