Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стара баба, до чого сниться стара баба уві сні

Якщо наснилася стара баба, то готуйтеся до глобального розчарування. Уві сні це також знак того, що якесь романтичне почуття поступово охолоне і повністю зникне. Сонник докладно пояснить, до чого ще сниться бабуся.

Хвороба або гості?

Уві сні незнайома бабця може з’явитися перед хворобою родича або ж приїздом далеких родичів, які неодмінно зупиняться у вас.

Якщо приснилося, що незнайома бабуся була з костуром, то сонник не радить розраховувати на підтримку друзів.

Іноді незнайома стара це не просто персонаж сновидіння, а Ангел Смерті, який допомагає в духовному розвитку, самопізнання і переосмислення. Але в цьому випадку вона буде одягнена в чорні або білі одягу.

Бережіться лихого ока!

До чого сниться дуже страшна стара баба? Сонник підозрює, що ви можете стати жертвою пристріту, прокляття або привороту.

Якщо страшна стара регулярно відвідує уві сні, то ви самі володієте неприємною здатністю підживлюватися енергетикою оточуючих чи несвідомо насилати на них неприємності одним тільки поглядом.

Застереження Міллера

До чого сниться не просто стара баба, а справжня відьма? Містер Міллер переконаний, що ваше прагнення до розгульного життя доведе до занепаду у всіх сферах життя.

Все зруйновано…

Якщо наснилася відьма, то чекайте поганих новин. Бачити, як стара чаклунка здійснює в мріях чорний ритуал, на думку сонника до краху планів і можливо реальної магічної атаки.

Найгірше якщо моторошну стареньку в чорному вбранні довелося бачити хворій людині. Це означає, що його стан стане ще гірше, аж до летального результату.

Слухайте поради!

До чого сниться приємна і добра стара баба? Сонник вважає її відображенням душевної мудрості. Постарайтеся запам’ятати все, що скаже уві сні бабуся.

Наснилася пристойна, але зла бабуля? Це попередження про велику біду, в яку ви можете потрапити, якщо і далі будете вести себе неналежним чином.

Розшифровка особистих дій

Сонник радить пригадати власні дії. Вони допоможуть скласти повне тлумачення сну.

 • Зустріти в незвичайному місці — прихована небезпека.
 • На дорозі — отримаєте мудру пораду.
 • У будинку — до звістки про небіжчика.
 • Говорити з бабкою — несподіваний спадок.
 • Допомагати їй — доведеться працювати важко і практично безкоштовно.
 • Бити — до примирення з домочадцями або родичами.
 • Якщо уві сні стара баба женеться за вами, то наяву будете марно переживати про власне здоров’я або безпеки.

  Бачити стареньку, яка живе в лісовій хатині, означає, що ніколи не можна забувати про смерть. Одночасно сонник вважає, що вам судилося довге життя, щаслива старість і мирний відхід.

  Не помиліться!

  До чого сниться, що стара баба лає? Прийдешні клопоти принесуть багато переживань, які можуть довести до депресії.

  Наснилося, що лається власна бабуся? У справах почнеться плутанина і занепад, але ви безсилі щось зробити.

  Якщо уві сні лає бабка-покійниця, то ви припустилися фатальної помилки і не скоро зможете жити нормально.

  Сонник стара баба, до чого сниться стара баба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: