Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стакан, до чого сниться стакан уві сні

Багато років тому, для зручності і гігієни, людина придумала посуд. Чашки і ложки, тарілки і каструлі, виделки і сковорідки… Скляні, порцеляновий, глиняна, металева… Безліч форм і забарвлень. Посуд настільки міцно увійшла в побут, що людина вже звик не звертати на неї особливої ​​уваги. Ні наяву, ні уві сні. А даремно! Адже мало хто знає, до чого сниться, наприклад, сковорода! А вилка або стакан? Раптом сновидіння подібного роду віщують небезпеку! Давайте не будемо забувати про важливість сну в людському житті і обов’язково будемо шукати тлумачення в сонниках всім своїм нічним баченням. А почати розбір сновидінь пропоную зі склянки!

Посудина з дефектом

Якщо ви побачили уві сні розбитий стакан — сонник попереджає вас про можливий розрив відносин з коханою людиною.

Приснився тріснув стакан — до сварки або неприємного інциденту. Прослідкуйте за своїми словами і вчинками найближчі пару днів, щоб не шкодувати про зроблене після.

Якщо вам наснився брудний порожній келих — той, кому ви «перейшли дорогу», замишляє проти вас якусь провокацію. Як би вас не провокували в найближчі дні, зберігайте спокій.

Бачити уві сні тріснув стакан із залишками молока — це до бідності. Уникнути негативного впливу подібного сну можна в такий спосіб: в найближчу неділю після приснився, згодувати бродячим собакам булку хліба і подайте милостиню трьом бідним.

Сниться розбитий гранований стакан — до важкого похмілля, попереджає сонник. Не пийте багато алкоголю в найближчі дні.

Стакан і його вміст

Бачити уві сні стакан води — до міцного здоров’я, стверджує сонник.

Стакан чаю означає дружбу. Якщо ви побачили міцну заварку — ваші друзі щиро дорожать дружбою. Слабо заварений напій означає, що незабаром ви придбаєте хорошого друга.

Приснився стакан з горілкою — це до розчарування. Але якщо судини було два — розчарування буде легким і безболісним.

Приснився порожню склянку з-під соку — до легкої застуді, повний — навпаки, до міцного здоров’я.

Якщо вам сниться келих з вином або шампанським — до романтичного побачення, для самотніх людей, а сімейним людям таке сновидіння віщує другий «медовий місяць». Якщо подібне сновидіння сниться кілька ночей поспіль — до весілля, або вашої, або бути запрошеним.

Красивий посуд

Якщо ви бачите нові кришталеві келихи — вас чекає приємна несподіванка. Будьте готові до сюрпризу протягом пари днів, обіцяє сонник.

Розбити високий кришталевий келих уві сні — в реальності означає щастя.

Сниться, що гарний скляний фужер сповнений джерельної води — вам належить приємна коротка прогулянка з людиною, яку ви давно не бачили.

Побачити красивий маленький стаканчик тріснутим — в реальному житті цей сон означає позбавлення від дрібних неприємностей, які заважали вам жити останнім часом.

Наснилося, як у вас на очах розбивається кришталевий сервіз — щастю не буде меж, вселяє надію в нас сонник. Все, про що ви мріяли в останнім часом, збудеться дуже скоро.

Сниться, що вам хочеться випити води з порцелянової піали — в реальному житті у вас надмірно загостриться почуття справедливості. Не вступайте в конфлікти, намагаючись щось довести, радить сонник, це загрожує лише зіпсованим настроєм.

Здійснювати якісь дії з посудом

Мити уві сні розбитий стакан — до порожніх клопотів.

Розбити стаканчик з кавою — наяву почути неприємні новини або плітки про хороших знайомих.

Пити воду з чистого прозорого склянки — наяву вам захочеться розповісти свої таємниці найкращому другові. Пити воду з брудного або матового судини — ваші секрети стануть надбанням громадськості, будьте вибагливі в своїх одкровеннях, попереджає сонник.

Бити порожні чарки — наяву на вас навалиться непереборна лінь. Чи не противитися їй, можливо, так ваш організм посилає вам сигнали про перевтому. Влаштуйте собі пару-трійку днів відпочинку, радить сонник.

Уві сні наливати воду в крихітні мензурки — чекайте приходу гостей з маленькими дітьми.

Наснилося, що ви купуєте стаканчик солодкої газованої води — до веселої гулянки. Можливо, у вихідні вам доведеться відвідати якийсь святковий захід.

Розбити стакан молока — до втрати грошей або програшу, застерігає вас сонник. Будьте обережні і уважні.

Сонник стакан, до чого сниться стакан уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: