Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стадо овець, до чого сниться стадо овець уві сні

Наснилося овечка має досить велику кількість тлумачень, як яскравих, позитивних, так і нерадісні, запевняють сонники. Можете уявити, скільки всього можна дізнатися про майбутні події, розшифрувавши,, до чого сниться стадо овець. Щоб не займатися пустою балаканиною, пригадайте всі подробиці мрії: колір баранчиків, зовнішній вигляд, чим вони займалися уві сні — і ви зможете зрозуміти, що вас чекає в найближчі дні.

Пасеться отара — ознака процвітання

Якщо вам примарилося, що ви пасете стадо овець на лузі, то можете з упевненістю дивитися в завтрашній день — вас чекає успіх і благополуччя. Вівця у багатьох народів вважається жертовною твариною, а значить, приснився, вона віщує милість богів і подарунки долі.

Овеча отара уві сні настільки велика, що не видно, де вона закінчується? Це хороший знак, який означає задоволення всіх без винятку потреб і бажань.

А ось сонник Лонго бачення з овечої отарою асоціює з піддатливістю і покорою сновидіння. Вас легко переконати в чому-небудь, стверджує тлумач.

Бойня як символ проблем

Сновидіння з негативним забарвленням, в якому ви бачите стадо овець на бойні, означає, що гряде пора труднощів і протиріч. Все, що б не сталося у вашому житті в даний період, буде приносити вам страждання і муки совісті, віщає сонник Нострадамуса.

А сонник Ванги, пояснюючи, до чого сняться мертві тварини, дає таке тлумачення сну: через власну дурість або гордині ви можете втратити довіру коханої людини.

Стрижка, годування та інші «spa-процедури»: Від веселощів до смутку

Примарилося, що ви стрижете баранів і овечок? На вас «обрушаться» гроші, причому, чималі, радує сонник міс Хассе. Але постарайтеся витрачати їх з розумом, тому що зайва марнотратство може стати причиною «пересихання грошового потоку».

До чого сниться годування баранів? У Східному тлумачі ви знайдете цікаве пояснення даного сюжету.

Якщо побачили уві сні, що ви годуєте стадо овець, то пригадайте, які переважали: огрядні, вгодовані тварини пророкують успіх на професійній ниві, а ось якщо ви бачите худих або закатованих баранчиків, які насилу їдять запропоновану їжу, то це ознака неправильного розподілу власних сил і можливостей.

Купати баранчиків уві сні — знак веселого заходу, на яке вас запросять друзі.

Колір «баранячого колективу»

Розшифровуючи,, до чого сниться стадо овець, згадайте, який колір переважав в отарі, радять сонники. Отже, вівці уві сні:

 • Білі — до удачі і везіння;
 • Чорні — станете учасником конфлікту;
 • Руді — вас осінить блискуча ідея;
 • Різномасті — будете сумніватися у виборі;
 • Одна відрізняється за кольором від решти — зумієте вигідно виділитися на тлі колег.
 • Пророцтва Міллера

  Згідно тлумаченням сонника Міллера, приснилося стадо овець — символ міцного здоров’я і щасливого майбутнього. Особливо добре, якщо уві сні ви бачили стадо корів і баранів, які пасуться разом.

  А ось якщо наснилося, що ви ховаєтеся від кого-то, втілившись у стадо корів і овечок, то це ознака того, що ви не бажаєте йти на поводу у кого-то.

  Сонник стадо овець, до чого сниться стадо овець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: