Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стадо корів, до чого сниться стадо корів уві сні

Добре в селі влітку: півні співають, вівці бекають, а ще все цвіте, пахне і дозріває. Чим не краса?! Лежиш собі на травичці, мружишся від сонця і слухаєш спів пташок. І раптом чуєш: «Мууу!» Повертаєш голову на звук, а поруч стоїть корова, і ще одна, ну і ще парочка — стадо, в загальному. Тут вже не до лежання! Чи доводилося вам зустрічати коли-небудь на своєму шляху стадо корів? Якщо так, то ви розумієте, що пора «робити ноги»! Хіба мало що прийде в голову цьому милому четирехсоткілограммовому суті! А якщо думки всіх двадцяти голів зійдуться в одну? Інша справа, якщо стадо корів стало уві сні. Тут можна і тореадорів себе відчути, і милої дояркою — чого душа забажає! А ось,, до чого сниться подібне сновидіння, знає вірний друг і помічник всіх сплячих і сни бачать — сонник! Давайте запитаємо у нього поради, що робити, якщо уві сні нам зустрілося велике стадо корів?

Велика рогата худоба

Бачити уві сні череду корів — вас чекають приємні знайомства і щасливі моменти в житті, пророкує сонник Міллера.

Наснилося, що ви спостерігаєте за біжучим поголів’ям биків — це попередження. Вам слід добре обмірковувати свої слова і вчинки, інакше не уникнути скандалу.

Сниться стадо, в якому більшість корівок чорні — до неприємностей, білі — до сюрпризів, половина білих і половина чорних — ви будете коливатися перед прийняттям важливого рішення.

Бачити, що в стаді багато молодняку ​​- до початку нового робочого проекту, передбачає Весняний сонник.

Старі або хворі рогаті — до поганого настрою, печалі і невдач, засмучує пророкуванням Сонник Цветкова.

«Далеко, далеко на лузі пасуться ко…»

Побачити спокійно пасе череду корів і биків — до приємного відпочинку на курорті або веселому туристичного походу.

Сниться, як біжить бичок і веде за собою стадо корів — наяву вас призначать керівником якогось проекту або організатором вечірки.

Наснилися корови з великим вим’ям, яких пора доїти — до несподіваного багатства, пророкує сонник Нострадамуса.

Якщо вам сниться, що ви чуєте мукання з пасовища, але не бачите самого стада — будьте готові до того, що недоброзичливці будуть розпускати про вас плітки.

Сниться агресивне стадо корів, що біжить за вами — до зради одного або людини, якій ви довіряєте, попереджає Східний сонник.

Наснилося, що за стадом біжить хижак — виконання бажань хтось або щось загрожує. Придивіться уважно до свого оточення, чи немає серед них «вовків в овечій шкурі».

Пастухи і пастушки

Гнати натовп корів на водопій — незабаром друзям знадобиться допомога, і вони звернуться до вас.

Пасти стадо вгодованих корів — до вдалому одруженню для представників сильної статі і до багатого нареченого для дівчат. Для сімейних людей — до благополуччя і спокою, обіцяє сонник Ванги. Пасти худих і худих тварин — до бідності і хвороби.

Бачити сон, в якому ви пастух або пастушка — до вигідного придбання чогось цінного.

Гнати юрбу корів з пасовища додому — сон передвіщає поїздку робочого характеру: відрядження, ділову зустріч, переговори.

«Роги і копита»

Якщо чоловікові приснилася пухка і добра корова — до зустрічі з господарської і привабливою жінкою, можливо з майбутньою дружиною.

Жінці побачити уві сні, як бик покриває корову — до вагітності, віщує Місячний сонник. А ось тлумач Фрейда тлумачить подібне сновидіння так: ваше інтимне життя нудне і прісне, вам не вистачає сексу або різноманітності, це вас пригнічує і робить агресивною.

Молоденькою дівчинці наснилося, що вона біжить від стада биків — в реальному житті вона дуже скромна і замкнута, це заважає їй познайомитися з хлопцем і створити сім’ю. Приблизно те ж саме сон означає і для молодого хлопця.

Сонник стадо корів, до чого сниться стадо корів уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: