Сонник стадо биків, до чого сниться стадо биків уві сні

Стадо биків, що мчать прямо на сновидіння, означає процвітання справ, успіх в суспільстві і досягнення високого становища. Бачити уві сні цих благородних тварин — до забезпеченого життя. А ось до чого сняться жінці буйволи і корови, що лякають своїм нападом і атакою, варто розглянути окремо. Сонники попереджають, що віддані улюблені і наполегливі прихильники стануть домагатися її прихильності будь-якими засобами.

Перемоги по сонником Міллера

У відомого психолога ціле поголів’я великої рогатої худоби асоціюється з невгамовною силою, шаленою енергією, витривалістю. Бачити уві сні парнокопитних — хороший знак для кар’єристів і людей, що займаються серйозною справою. Отже, розглянемо,, до чого сниться по сонником Міллера, стадо биків і корів:

 • Мирно пасуться на лузі — до вигідного шлюбу, появі покровителя;
 • Що йде на водопій — до додатку в сімействі, фінансових надходжень;
 • Ревуче і агресивне — до появи неабиякої конкуренції в бізнесі і на особистому фронті;
 • Убегающее від сновидіння — до втрат, даремним витрат, тимчасового кризи.
 • Починайте діяти — підтримка буде

  Бачити стадо биків і корів уві сні — хороший знак. Сонник Ванги гарантує знайомство з високопоставленими людьми, банкірами, які підтримають навіть найсміливіші починання. Особливо, якщо наснилися породисті і красиві тварини.

  Пасти особисто парнокопитних — до вирішення житлового питання, отримання дохідної посади. Наснилося, що довелося переганяти їх на нові пасовища — чекайте підвищення по службі і великих обсягів робіт.

  Вгодовані, лискучі на сонці буйволи, віщують великі угоди, прибуткові пропозиції. Ціле стадо племінних биків означає отримання спадщини.

  Бійтеся конкурентів

  Добре пояснює, до чого сняться розлючені бугаї, сонник Цвєткова. Він стверджує, що наяву треба побоюватися гніву начальства. Незадоволені керівництво може застосувати до вас ряд покарань, накласти штрафи.

  Крім того, в найближчому оточенні з’являться люди, які будуть мітити на вашу посаду. Чекайте інтриг, якщо наснилися бугаї, що б’ють копитом землю.

  Стадо биків, що мчать прямо на сновидіння, передвіщає появу небезпечних конкурентів, стійких суперників і навіть ворогів.

  Готуйтеся до свята і щасливого шлюбу

  До чого сниться жінці стадо биків, зрозуміти не складно. Тлумачення сну сучасними сонниками зводиться до її популярності серед чоловіків. Найближчим часом таку даму очікують гарні залицяння, дорогі подарунки, пропозиції про заміжжя.

  Племінні буйволи, навколишні уві сні молоду дівчину, символізують величезний вибір серед шанувальників. Якщо приснилося, що довелося з руки годувати бугая — будьте готові зустріти впертого, але відданого супутника життя.

  Сонник стадо биків, до чого сниться стадо биків уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: