Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стадіон, до чого сниться стадіон уві сні

Ось, без чого важко уявити собі практично будь-який спортивний захід, так це — без стадіону. Це місце поєднує і сварить, дарує надію та її ж забирає. Саме тому не можна сказати точно,, до чого сниться стадіон. Хочете отримати точні тлумачення — згадайте всі деталі, які ви бачили уві сні, стверджують сонники.

Порівняйте з сонником Міллера

Бачити себе фанатом улюбленої команди — символ того, що ви занадто пасивні. Бажаєте досягти чогось в житті — поміняйте позицію. А ось, бути одним із спортсменів, означає, що ви — відмінний приклад для наслідування. Наснилося, що стадіон використовують не за місцем призначення? Це означає, що для досягнення мети вам доведеться дуже сильно попрацювати.

Різноманіття об’єктів

Споруди для спорту бувають різними, і ось, що пророкують деякі з них:

 • Здавати уві сні нормативи на шкільному стадіоні — до біганині по інстанціях.
 • Бачити себе фізруком на шкільному стадіоні — знак необгрунтованого впертості.
 • Хворіти на футбольному полі за улюблену команду — потрапите під чийсь вплив.
 • Бути суддею на футбольному полі — ви прагнете в усьому бути першим;
 • Уві сні ви спостерігали за грою у водне поло в басейні — до «сльозливість» настрою.
 • Тенісний корт приснився — будьте готові до раптових змін.
 • Відповідальне звання — «Вболівальник», або Робочі моменти…

  Перебувати уві сні на стадіоні разом з іншими людьми, хворіють за ту ж команду, що і ви — це ознака того, що ви легко уживаєтеся в колективі, підказує Східний сонник. А ось, якщо ви не можете знайти «своїх» на стадіоні з людьми — будьте обережні в судженнях, можете потрапити «на мову» до пліткарям.

  Бажаєте дізнатися,, до чого сниться бачення, в якому ви перебуваєте на стадіоні з людьми, але відчуваєте себе самотнім, тому що хворієте не за тих, за кого інші? За версією Місячного сонника, такий сюжет пророкує підвищення по службі, досягти якого зможете, якщо не боїтеся протистояти думку більшості.

  Заняття не для слабаків: Між добром і злом

  Наснилося, що ви бігаєте по великому стадіону? Сонник пастора Лоффа підказує: якщо бігати вам довелося з одним, то в реальності можете розраховувати на його «плече», а ось одиночний забіг символізує прагнення в усьому досягти досконалості, причому не завжди більш-менш пристойними вчинками.

  Уві сні ви бігаєте по великому полю, граючи в футбол зі знаменитим футболістом? Подібні картинки попереджають: ви занадто багато собі дозволяєте, прикриваючись впливові знайомства. А ось, якщо уві сні на великому стадіоні ви намагаєтеся грати одночасно в дві гри: і футбол, і баскетбол — це символізує вашу нерішучість.

  «Сміття, сміття, ор…» — знак неприємностей і обману

  Хочете зрозуміти,, до чого сниться сміття на поле і трибунах? Сонник міс Хассе стверджує, що до інтриг. А ось, шукати серед куп сміття якусь цінну річ — знак того, що ви «втратите» довіру одного.

  Цікаве тлумачення сну дає Сучасний сонник, пояснюючи,, до чого сниться мрія, в якій ви кричите від образи, тому що не можете знайти стадіон, хоча шукайте його вже давно. Якщо вам приснилося подібне, обов’язково треба запитати у начальника, яке доручення він просив вам передати, інакше потрапите в неприємності через «жарти» колег.

  Сонник стадіон, до чого сниться стадіон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: