Сонник спускатися з гори, до чого сниться спускатися з гори уві сні

Немає нічого особливого в сходженні з гірського схилу, особливо якщо стежка полога і рівна. Інша річ спускатися з гори уві сні. Такі мрії є попередженням, і ігнорувати їх не можна, підказують сонники. А ось, з’ясувати, до чого вони сняться — необхідно. Але для початку пригадайте зовнішній вигляд височини і свої відчуття під час спуску з неї.

Тлумач Міллера

Сонник Міллера трактував сходження по гірських стежках, як символ незначних успіхів. Наснилося, що ви, стоячи біля обриву, бачите під собою прірву, згадайте свої відчуття: було не страшно — стан справ зміниться в кращу сторону; страх перед безоднею означає поразку і невдачі.

А ось, спускатися з гори на лижах, причому на великій швидкості, означає неможливість зволікання у вирішенні якогось питання. Удача посміхнеться самому розторопному.

Як ви це робили

Якщо ви хочете зрозуміти, до чого сниться, як ви спускаєтеся з гори, пригадайте, за допомогою чого ви це робили. Ось, які тлумачення сну дадуть сонники:

 • Злазити по канату — до розчарування в справі, на яке ви витратили масу сил;
 • З’їжджати на авто — до швидкого вирішення що не дають спокою питань;
 • Сплавлятися по гірській річці — до клопітно періоду, який швидко завершиться;
 • Сходити пішки — в рішенні проблем вам допоможе випадок.
 • По засніжених пагорбах — Кар’єра: успіхи і поразки

  Якщо уві сні ви бачите себе катається з крижаної гірки на сніговій вершині, то це говорить про те, що ваш труд отримає гідну оплату, віщає сонник Цвєткова.

  Розбираючись,, до чого сниться дане бачення, уточніть один момент: якщо з гірки ви з’їхали успішно, то впоратися з поставленими завданнями буде легко; а ось, якщо ви скотилися з крижаної гірки стрімголов, то остерігайтеся підступів конкурентів.

  Наснилося спускання зі сніжною вершини з групою альпіністів? Якщо уві сні ви насилу брели по сніжних схилах — вам необхідно поміняти свої погляди на якісь питання. Сходити було легко — ви ідеально прорахували кожен свій крок.

  Вниз по зелених схилах, як символ взаємин

  Наснилося, що, прогулюючись по крутій лісистій місцевості, вам доводиться спускатися вниз і підніматися вгору? Це говорить про нестабільність почуттів і емоцій. Причому, чим більше круті спуски і підйоми уві сні, тим більше сум’яття вносять у ваше життя якісь відносини.

  Бачите уві сні, що ви спускаєтеся з гори, схили якої вкриті осіннім рослинами — знак смутку через згасання почуттів, пророкує сонник пастора Лоффа. А якщо уві сні ви сходите вниз і піднімаєтеся вгору по стежках, виляючим між зеленими деревами — ознака спаду агресії відносно кого із знайомих.

  Геть з «голих» скель, або Бесстрашие і нерозсудливість

  Наснилося, що ви спускаєтеся з гори, стежки якої голі і кам’янисті? Уточніть, як ви це робили. Так, з’їжджати на машині — знак безстрашності, що межує з безумством. Ви не боїтеся провалу, бо впевнені у своїх силах, пророкує Циганський сонник. Якщо під час спуску на машині з-під коліс летіли камені — ваш вчинок викличе резонанс.

  А ось,, до чого сниться спускатися з гори на велосипеді, за версією сонника Мандрівника: ви ніколи не думаєте заздалегідь, чим закінчиться авантюра, яку затіяли. Спускаючись на велосипеді, ви отримали травми? Варто почекати з ризикованими витівками.

  Сонник спускатися з гори, до чого сниться спускатися з гори уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: