Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спляча людина, до чого сниться спляча людина уві сні

Приснився спляча людина? Більшість сонників трактує це бачення, як символ спокою й умиротворення, а так само внутрішньої рівноваги і гармонії з навколишньою дійсністю. Намагаючись з’ясувати,, до чого сниться сплячий, зверніть увагу, чоловік це чи жінка, і ким він припадав сновидцу уві сні. Все це допоможе отримати більш точні тлумачення.

Коротко про побачене уві сні

Якщо ви не можете згадати нічого, крім одного конкретного факту, побаченого уві сні, то короткі тлумачення — це якраз те, що вам потрібно. Сонники пояснять вам коротко, що обіцяє окремо взята деталь будь-якого сновидіння. Ось, наприклад,, до чого сниться спляча людина.

 • Бачити дрихнущім самого себе — вас не чекають ніякі зміни.
 • Товариш заснув — ваші відносини з ним стануть більш довірчі.
 • Спостерігати за сном дитини — надія на те, що бажання здійсниться мінімальна.
 • Незнайомець дрімає у вас в ліжку — до грошей.
 • Незнайомка задрімав при вас — пора відпочити.
 • Розбудити сплячого людини — до зневіри через поганих новин.
 • Сонник Міллера

  Бачити сплячої людини, згідно сонником Міллера, — це ознака рівноваги і гармонії в душі сновидіння. Якщо приснилося, що заснув — це родич або товариш, то це означає зміцнення взаємин з ним в реальності. А незнайомий спляча людина означає, що ви зумієте створити навколо себе затишок і спокій, як вдома, так і на роботі.

  «Спи, моя радість, засни…» або Чого чекати від ваших відносин

  Заміжня жінка, яка бажає дізнатися,, до чого сниться коханий чоловік в обіймах Морфея, може отримати бажане, заглянувши в сонник Цвєткова. Тлумачення сну порадує: вас чекає світ і спокій у власній родині. Незаміжньої дівчини приснився коханий хлопець, що заснув у неї вдома? Це бачення обіцяє розвиток відносин, можливо навіть піде пропозицію вийти заміж.

  Чоловік бачить уві сні, як спить його улюблена — до прийняття важливого рішення щодо їх зв’язку в реальності. Якщо кохана відпочиває на його плечі — це знак любові і ніжності, але якщо наснилося, що вона лежить окремо — скоріше за все, вони розлучаться.

  Прогнати Морфея — до розчарування і образ

  Розчарує і засмутить своїм трактуванням сновидіння, в якому вам довелося будити сплячу людину. Східний сонник пророкує розчарування, які доставлять близькі. А якщо ви заснули, але хтось вас весь час будить — незабаром отримаєте погані вісті. Пам’ятайте того, хто вам заважав? Известия стосуватимуться цієї людини, підказує сонник Медеї.

  Гендерна приналежність і ступінь близькості, як символ достатку життям

  Трактування,, до чого сниться дрімає знайомий молодик, що не вигадлива: все у вашому житті буде легко і просто. А ось заснула знайома молода дівчина — це знак того, що ви будете чимось незадоволені.

  Бачити уві сні знайому молоду пару, мирно сопе, обнявшись — вам належить зробити правильний вибір, щоб не помилитися — приймайте рішення не поспішаючи. Дрімаючі батьків — ознака того, що ви ще не готові до самостійності, і не важливо, скільки вам років.

  Сонник спляча людина, до чого сниться спляча людина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: