Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спляча кішка, до чого сниться спляча кішка уві сні

Сплячу кішку можуть бачити уві сні люди, які гостро відчувають чужі проблеми. Поява домашньої улюблениці обіцяє зустріч з цікавими, але лицемірними людьми. Однак, якщо приснилася мирно відпочиває хижачка, можна не засмучуватися — потенційний ворог теж в найближчі дні буде ледачий і пасивний. Сучасні сонники дають різні пояснення, до чого сняться дрімаючі домашні тварини.

Застереження сонника Міллера

Психологи вважають появу сплячої кішки уві сні не випадковим. Виявляється, вона відображає таємні побоювання сновидіння. При цьому відіграє велику роль, кому саме приснилася хижачка: чоловікові чи жінці. Якщо сильній половині людства сновидіння принесе відпочинок, можливість полінуватися, то дамам воно обіцяє зустрічі з заздрісними подругами.

Описуючи,, до чого сниться заплющила очі очі тварина, сонник Міллера закликає не втрачати пильність:

 • Біла і пухнаста — до марним покупкам;
 • Руда, триколірна — до підступних суперницям;
 • Чорна — до неприємностей на робочому місці;
 • Брудна і худа — до поганого самопочуття.
 • Не лінуйтеся

  Бачити сплячу кішку уві сні — те ж саме, що втратити контроль над своєю увагою і пустити важливі проекти на самоплив. Сновидіння означає настання періоду всіляких помилок. Особливо складними будуть дні у тих, кому приснилася чорна бестія.

  Висока активність конкурентів, низка зривів заходів, апатія, втрата інтересу до справ — саме те,, до чого сниться спляча кішка. Особливо погано, якщо тварина ви не змогли розбудити. Сонник Цветкова рекомендує вжити заходів обережності і не дозволити суперникам приспати вашу пильність.

  Будьте економніше

  Якщо приснився білий сонний кіт, не поспішайте розчулюватися. Виявляється, чоловікам він обіцяє занепад сил, небажання доглядати за собою і повна відсутність організованості. Сновидіння означає, що ви можете закинути роботу, навчання, сім’ю і пуститися в загул. Виснаживши організм недосипанням, буде дуже складно повернутися до звичного темпу життя.

  Відома світу цілителька розкриває,, до чого сниться пухнастий красень, мирно дрімає на подушках, жінці. Бачити уві сні сплячу білу кішку за сонником Ванги не завжди добре. Покупки, зроблені в найближчі дні, радості не принесуть. Навпаки, ви можете придбати багато непотрібних речей, витративши останні кошти.

  Підтримуйте здоров’я

  Тлумачення сну, в якому довелося бачити сплячу кішку на узбіччі дороги, в традиційних сонниках зводиться до поганого самопочуття, млявості, втрати апетиту. Крім того, якщо хижачка уві сні була рудого кольору, намагайтеся стежити за нервовою системою. У найближчі дні вас легко можна буде вивести зі стану рівноваги навіть необережним словом.

  Суперниця тільки й чекає помилки з вашого боку, щоб зайняти місце біля коханої людини. Постарайтеся виглядати добре, завжди бути зібраною, щоб не дати їй навіть єдиного шансу на успіх.

  Сонник спляча кішка, до чого сниться спляча кішка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: