Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сплячі люди, до чого сниться сплячі люди уві сні

Сплячі люди уві сні уособлюють собою спокій, умиротворення і відсутність загрози для сновідіци. Однак не варто забувати і про негативні тлумаченнях, які мають всі без винятку символи, побачені уві сні. Згадавши подробиці примарилося сюжету, ви зрозумієте,, до чого сниться подібне, і будете знати, як поводитися в ситуації, що склалася, віщають сонники.

Тлумачення сну Густавом Міллером

Згідно сонником Міллера, примарилося сплячі люди означають гармонію сновидіння, як зі своїм внутрішнім світом, так і з оточуючими людьми.

Згадайте, якщо уві сні ви бачили дрімаючими родичів або близьких друзів, то в реальності ви зміцнити свої взаємини з ними.

А ось якщо ви застали в обіймах Морфея незнайомців, то таке бачення означає вміння заводити знайомства і налагоджувати зв’язки.

«Сонне царство» як символ спокою

Побачити уві сні багато сплячих людей, відповідно до трактування, що надається сонником Мандрівника — знак спокою щодо прийняття важливих рішень. В даний час вам буде дуже просто розгледіти фальш в словах і діях ваших опонентів.

А пояснюючи дівчині,, до чого сниться сюжет, в якому вона бачить у себе вдома сплячими багато своїх колишніх коханих, сонник пастора Лоффа підказує, що сновидицей пора припинити кидатися в пошуках супутника життя і зупинитися на тому, хто поруч.

Хлопцеві багато сплячих жінок в його кімнаті «пророкують» зустріч з майбутньою дружиною, віщає Циганський сонник.

Незвичайне місце для відпочинку: Від нового життя до чужих секретів

Якщо вам приснилося, що ви бачите людей, що спали на кладовищі, то це попередження про те, що пора забути колишні образи і почати життя по-новому, пророкують сонники. Спокій і врівноваженість, які ви проявите найближчим часом, дуже допоможуть вам у подальшому.

Цікавить, що віщує сюжет, в якому ви бачите як живі люди лежать в могилах, немов в колисках, намагаючись заснути? Вас чекає випробування «на міцність», гідно витримавши яке ви зможете претендувати на поліпшення умов життя або роботи, підказує оракул сновидінь Білого Мага.

Натовп, дрімаючі на пляжі вночі, обіцяє несподіване розкриття таємниці. А якщо наснилося велика кількість народу мирно сопучи в кінотеатрі, то вам будуть «навішувати» секрети, зовсім не цікавлять вас.

Розбудити соню — ознака образ і тривог

На думку Східного тлумача мрій і сновидінь, вас чекає розчарування в комусь із близьких друзів, якщо вам приснилося, що ви будите сплячих людей.

А розшифровуючи, до чого сниться, що хтось будить вас, мирно дрімаючого разом з іншими, тлумачі пророкують отримання важливих новин. Якщо ви знали того, що завадив вам виспатися, то новини будуть непоганими, а от не знати уві сні «будителя» — ознака тривожних звісток.

Хто опочівал уві сні?

Тлумачачи, до чого сняться сплячі люди, пригадайте, хто саме вам наснився, радять сонники. Отже:

 • Діти — щоб реалізувати задумане, доведеться постаратися;
 • Друзі — до зміцнення дружніх відносин;
 • Незнайомі дівчата — вам не завадило б зробити паузу в справах;
 • Незнайомці — пощастить у справах, пов’язаних з грошима.
 • Сонник сплячі люди, до чого сниться сплячі люди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: