Сонник спускатися по сходах, до чого сниться спускатися по сходах уві сні

Перш ніж братися тлумачити,, до чого сниться спускатися по сходах, сонник радить звернути увагу на проміжні деталі в сновидінні. Так, ваші емоції, стан і вид драбинки уві сні, служать чільним орієнтиром для визначення значення побаченого.

Тлумачення сну по Міллеру

Психолог Міллер приснився сходову конструкцію зіставляє з передвістям успіху в справах. Виходячи із загальної трактування, то,, до чого сниться підніматися по сходах, означає, що сновидіння чекає запаморочливе кар’єрне майбутнє. Якщо ж уві сні вам довелося і підніматися, і спускатися по сходах з висоти, значить, доведеться швидко пристосовуватися до життєвих змін. Спіткнутися і впасти з неї — означає, що зусиль сплячої людини буде недостатньо для реалізації задуманого.

Налагодьте внутрішній діалог

Інша пояснення,, до чого сниться спускатися по сходах з висоти, є в сонник Медеї. Чаклунка приснилося дію зіставляє з можливістю пізнати таємниці своєї душі, визначитися з власними бажаннями. Підніматися по крутій драбинці обіцяє снотолкователем духовне піднесення і матеріальні блага. Спіткнутися об сходинку, простуючи нагору — всі перепони існують тільки у вашій голові. Бачити, як людина спускається до вас — до душевної близькості з персонажем.

Про рідкісну успішності

На відміну від більшості снотолкователей, французький сонник має позитивну трактування,, до чого сниться йти вниз по сходах. Це символ рідкісної удачі, несподіваних перспектив і можливості розкрити свої таланти. Бачити, як йдете вниз по крутій сходової конструкції — готуйтеся до кардинальних змін у всіх сферах життя. Бігти по ній — обіцяє підтримку в труднощах від рідних і знайомих людей.

Про інтимні і серцевих моментах

Спускатися по сходах уві сні, за версією сонника доктора Фрейда, віщає про гармонію в сексуальних відносинах.

 • Швидко бігти по східцях з чоловіком — у вас завищені вимоги до партнера;
 • Впасти з неї — ваша пристрасть доведе до біди;
 • Тікати по ній з чужої спальні — до ганьби, пересудів;
 • Жінці, бояться йти вниз — обіцяє небажану вагітність;
 • Чоловікові, бояться спуститися, віщує проблеми з потенцією або партнеркою;
 • Дівчині пройти крутий сходовий спуск з чоловіком — до нової інтимному зв’язку;
 • Якщо незаміжньою дівчині приснилося, що доводиться спускатися по сходах у весільній сукні, значить, наяву гряде пропозицію руки і серця. А ось бояться або відчувати невпевненість, спускаючись з неї у весільній сукні, говорить про сумніви сновідіци в щирості почуттів до потенційному претенденту в чоловіки.

  Слідкуйте за своїми вчинками

  Сонник Ванги пов’язує приснився спуск по драбинці з несприятливими змінами, які відбудуться через легковажність і неуважності сплячої людини. Бачити, як спускаєтеся сходами разом з дитиною уві сні — попереджає про неправильне виховання або поганому прикладі, який ви подаєте своїм дітям.

  Зберіться і будьте стійкими

  Сучасний суміщений сонник подібне сновидіння тлумачить як своєрідне попередження про безуспішності комерційної діяльності, неприємностями на особистому фронті. Однак якщо ви в момент спуску зупинилися або присіли на сходи, значить, як стверджує снотолкователь, очікуйте поступового просування до слави і щастя.

  Сонник міс Хассе вважає, що спускатися сходами уві сні, пророкує ситуацію, коли у відповідь на добрі наміри і вчинки, що оточують дадуть підлістю і невдячністю. Якщо це була металева або гвинтові сходи уві сні — остерігайтеся підступу і наклепу.

  Сонник спускатися по сходах, до чого сниться спускатися по сходах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: