Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник спускатися по сходах, до чого сниться спускатися по сходах уві сні

Перш ніж братися тлумачити,, до чого сниться спускатися по сходах, сонник радить звернути увагу на проміжні деталі в сновидінні. Так, ваші емоції, стан і вид драбинки уві сні, служать чільним орієнтиром для визначення значення побаченого.

Тлумачення сну по Міллеру

Психолог Міллер приснився сходову конструкцію зіставляє з передвістям успіху в справах. Виходячи із загальної трактування, то,, до чого сниться підніматися по сходах, означає, що сновидіння чекає запаморочливе кар’єрне майбутнє. Якщо ж уві сні вам довелося і підніматися, і спускатися по сходах з висоти, значить, доведеться швидко пристосовуватися до життєвих змін. Спіткнутися і впасти з неї — означає, що зусиль сплячої людини буде недостатньо для реалізації задуманого.

Налагодьте внутрішній діалог

Інша пояснення,, до чого сниться спускатися по сходах з висоти, є в сонник Медеї. Чаклунка приснилося дію зіставляє з можливістю пізнати таємниці своєї душі, визначитися з власними бажаннями. Підніматися по крутій драбинці обіцяє снотолкователем духовне піднесення і матеріальні блага. Спіткнутися об сходинку, простуючи нагору — всі перепони існують тільки у вашій голові. Бачити, як людина спускається до вас — до душевної близькості з персонажем.Про рідкісну успішності

На відміну від більшості снотолкователей, французький сонник має позитивну трактування,, до чого сниться йти вниз по сходах. Це символ рідкісної удачі, несподіваних перспектив і можливості розкрити свої таланти. Бачити, як йдете вниз по крутій сходової конструкції — готуйтеся до кардинальних змін у всіх сферах життя. Бігти по ній — обіцяє підтримку в труднощах від рідних і знайомих людей.

Про інтимні і серцевих моментах

Спускатися по сходах уві сні, за версією сонника доктора Фрейда, віщає про гармонію в сексуальних відносинах.

 • Швидко бігти по східцях з чоловіком — у вас завищені вимоги до партнера;
 • Впасти з неї — ваша пристрасть доведе до біди;
 • Тікати по ній з чужої спальні — до ганьби, пересудів;
 • Жінці, бояться йти вниз — обіцяє небажану вагітність;
 • Чоловікові, бояться спуститися, віщує проблеми з потенцією або партнеркою;
 • Дівчині пройти крутий сходовий спуск з чоловіком — до нової інтимному зв’язку;
 • Якщо незаміжньою дівчині приснилося, що доводиться спускатися по сходах у весільній сукні, значить, наяву гряде пропозицію руки і серця. А ось бояться або відчувати невпевненість, спускаючись з неї у весільній сукні, говорить про сумніви сновідіци в щирості почуттів до потенційному претенденту в чоловіки.

  Слідкуйте за своїми вчинками

  Сонник Ванги пов’язує приснився спуск по драбинці з несприятливими змінами, які відбудуться через легковажність і неуважності сплячої людини. Бачити, як спускаєтеся сходами разом з дитиною уві сні — попереджає про неправильне виховання або поганому прикладі, який ви подаєте своїм дітям.

  Зберіться і будьте стійкими

  Сучасний суміщений сонник подібне сновидіння тлумачить як своєрідне попередження про безуспішності комерційної діяльності, неприємностями на особистому фронті. Однак якщо ви в момент спуску зупинилися або присіли на сходи, значить, як стверджує снотолкователь, очікуйте поступового просування до слави і щастя.

  Сонник міс Хассе вважає, що спускатися сходами уві сні, пророкує ситуацію, коли у відповідь на добрі наміри і вчинки, що оточують дадуть підлістю і невдячністю. Якщо це була металева або гвинтові сходи уві сні — остерігайтеся підступу і наклепу.

  Сонник спускатися по сходах, до чого сниться спускатися по сходах уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: