Сонник спокуса, до чого сниться спокуса уві сні

Ми схильні спокусі не тільки наяву, але й уві сні. Причому сонник, пояснюючи,, до чого сниться омана, виходить з кінцевого підсумку приснився сновидіння. Вийшло вам встояти перед спокусою? Або, чи вдалося вам когось спокусити?

Що описано в сонник Міллера?

Наснилося, що ви оточені спокусами, попереджає про нечесну гру людини, який обманом вплутатися вас в неприємне справу, що позбавить вас від допомоги друзів і близьких людей.

Якщо ж уві сні, сновидец впорався з собою і поборов спокуса, значить, велика удача допоможе уникнути підступних пасток, розставлених ворогами. Молодий панночці, виступати в ролі спокусниці, сповіщає Міллером про надмірну самовпевненість сплячої красуні.

Чоловіче сновидіння

Більшість сонників пояснюючи,, до чого сниться спокуса, звертають увагу на підлогу сновідящего. Чоловікові, якому доводиться спокушати уві сні дівчину, езотеричний снотолкователь вказує на схильність сновидіння до нарцисизму. Ваша любов до себе настільки велика, що ви по-споживацьки ставитеся до оточуючих.

Наснилося, що піддалися на спокушання жінки, означає, нездатність вистояти тяготи і удари долі. Езоп зіставляє подібний сюжет зі слабким місцем в характері, недостатньою силою волі.

Сучасний суміщений сонник, впевнений: бачити спокушання жінки і піддатися жадання, говорить про наявність великого потенціалу і сил протистояти життєвих перипетій і проблем.

Жіноче сновидіння

Для дам, сонник підготував дещо інше тлумачення сну про спокусу. Панночкам, яким уві сні довелося спокушати вподобаного чоловіка, еротичний снотолкователь сповіщає про намір сплячої красуні належати одному партнеру.

Бачити спокуса, згідно Жіночому тлумачу, означає затяте бажання сновідіци бути головною в колективі. Ви впевнені у власних даних і жадаєте визнання оточуючих.

Дамам, яким приснилося зваблення чоловіка, сучасний суміщений сонник, вказує на підсвідоме опір тиску з боку оточуючих і другої половинки.

Остерігайтеся обману!

Бачити, що уві сні вас намагалися спокусити на якісь справи, застерігає про те, що в реальності хтось намагається обдурити вас, втягнути в аферу. Якщо ви не змогли противитися спокусі, значить, вам не вистачає хитрості і спритності ні в любовній сфері, ні на діловому терені.

Не робіть безчесних вчинків!

Молодій людині, бачити себе в ролі спокусника красивої жінки, універсальний снотолкователь сповіщає клопоти, які сновидец доставить комусь. Можливо, в ваших нечесних іграх постраждає ні в чому не винна людина.

Бути уві сні спокусником невинної дівчини, сповіщає про безчестя і брехливості сплячої персони, здатної збезчестити оточуючих на догоду власного его. Аналогічне тлумачення сонник дає панночці, роз’яснюючи,, до чого сниться спокушати одруженого хлопця.

Настають перспективи! Дерзайте!

Спокуса ототожнюється з викликом, бажанням щось придбати, когось перемогти. Деніз Лінн радить йти вперед і досягати все своїми силами — тоді перемога буде приємною і повноцінною.

Подробиці: яке спокуса?

Тлумачити,, до чого сниться спокуса, можна виходячи з його виду. так:

 • Спокуситися їжею — говорить про низькі моральні якості сновідящего;
 • Нарядами — віщає про застарілих і «заземлених» пріоритетах;
 • Грошима — ототожнюється з дріб’язковістю і меркантильністю;
 • Голим тілом — зумовлює схильність до залежності.
 • Сонник спокуса, до чого сниться спокуса уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: