Сонник сова в руках, до чого сниться сова в руках уві сні

Сновіденческое символізм сови очевидний, навряд чи знайдеться людина, яка не знає,, до чого сниться сова в руках. Уже багато століть це нічний перната уособлює досвід, знання і мудрість. Але не всі сонники так благодушно до Совушки, деякі стверджують, що вона уві сні — це сигнал тривоги. Пригадайте все те, що вам приснилося, і пошукайте відповіді в декількох тлумачів. А вже після цього проаналізуйте, які трактування підходять до вашої ситуації.

Пророцтва Г. Міллера

Не поділяє сонник Міллера, думки більшості тлумачів про приснився Філін. Якщо ви чуєте уві сні його уханье, значить, незабаром ви зіткнетеся з невдачею, пророкує тлумач. Ще це може означати доставку неприємних новин.

Довелось бачити уві сні сову в руках у друга, родича або ж у себе? Вас оклевещут, причому незаслужено. А ось, пояснюючи,, до чого сниться мертва сова, сонник дає позитивний тлумачення. Ця мрія означає, що ви уникнете нещастя, аварії, травми або невиліковної хвороби.

Як поводилася пташка у вас на руках

По тому, як поводилася сова в руках, можна теж чимало розповісти. Порівняйте:

 • Спала — життя буде рівною, без емоційних сплесків;
 • Виривалася — доведеться похвилюватися і потурбуватися;
 • Грілася або тулилася до пальців — доведеться звернутися за допомогою;
 • Клювала за долоню, проявляла агресію — не поспішайте приймати рішення, спочатку обдумайте їх.
 • Білий птах — знак удачі

  Більшість оракулів сновидінь стверджують: якщо вам приснилося, що велика біла сова села на руку — чекайте успіху. В сонник пастора Лоффа можна знайти таке тлумачення сну: бачите уві сні, що полярний пугач сіл на внутрішню сторону долоні — до прибутку, на зовнішню сторону — до вдалого капіталовкладення.

  А ось, бачити білу сову в руках, яка сіла на плече, за версією Місячного сонника — сигнал про те, що сновидіння чекає знайомство з впливовим покровителем, який забезпечить його процвітання і спокій.

  Совенок, як символ мудрості не по роках

  Вам здалося, що ви тримаєте в долоньках совеня і гладите його? У спробах з’ясувати,, до чого сниться подібне бачення, знайдете такі трактування: тримати маленьку нічну пташку — символ не по роках мудрих висновків. Ви опинитеся в ситуації, в якій успіх буде залежати від того, як ви вирішите діяти. Можете не переживати, ви прийміть вірне рішення.

  Бачите уві сні, що совеня, якого ви тримаєте, виривається і турбується? Це попереджає про те, що ви будете сумніватися щодо правильності своєї поведінки, віщає Східний збірник сновидінь.

  Поранена птах: Від провокацій до підтримки

  По-різному пояснюють,, до чого сниться поранена сова в руках різні сонники. Так, наприклад, Цвєтков віщає так: наснилося, що сіла вам на плече птаха поранена — чекайте здійснення помилок.

  Інакше пояснює бачення про сіла на вас уві сні закривавленою пташці сонник міс Хассе. Такий сюжет говорить про те, що ви, потрапивши в безглузду ситуацію, не зумієте вибратися з неї, хоч рішення і «лежить на поверхні».

  Сидяча в руках сова помирає уві сні? Бережіться провокацій. А якщо ви змогли вилікувати сидить у вас на колінах поранену пташку, то можете сподіватися на допомогу досвідченого колеги.

  Сонник сова в руках, до чого сниться сова в руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: