Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник собор, до чого сниться собор уві сні

Приснився собор зіставляється з духовністю, прагненню до самопізнання і вдосконалення. У сонниках є ще кілька версій,, до чого сниться церковний храм. Поява уві сні церкви пов’язано з покаянням, очищенням сплячої людини, знаходиться в ній — до набуття розради і допомоги в нужді.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Приснився великий собор з куполами, що пронизують небо, означає життя в прикрощі. Виною тому стане схильність сновідящего до ревнощів і занадто швидке прагнення до чогось недосяжного, як на фізичному, так і на духовному рівні. Входити в храм уві сні, згідно Міллеру, віщає про майбутні звершення та здобутки.

Будьте стійки в життєвих випробуваннях

Поставивши собі за питанням,, до чого сниться собор, обов’язково пригадаєте вид церкви і її зовнішній стан.

Так:

 • Бачити католицьку церкву з куполами і хрестом, віщує Сучасним поєднаним сонником важкі випробування.
 • Собор з золотими куполами і хрестом нагадує про вічні, незамінних істинах, а також символізує заборону на порушення непорушних духовних законів.
 • Приснився храм з тріснутим або зруйнованим куполом зіставляється з забороненою рисою, яку переступив або збирається переступити спляча людина.
 • Снотолкователь попереджає, що зробивши негідний вчинок в реальній дійсності, ви ризикуєте непоправно змінити свою долю.
 • Красивий і багатий собор уві сні, за версією Езотеричного сонника, передрікає появу негативних явищ, що стануть причинами неприємностей сновідящего.
 • Бідне, напівзруйновану церковна будівля, обіцяє сновидцу позитивні події, які принесуть удачу і благополуччя.
 • Що гряде: подорож або зміни?

  Англійська сонник досить прозоро натякає,, до чого сниться католицький собор. Так, бачити себе в церковній будівлі, обіцяє снотолкователем подорожі, що говорить про фінансову можливості сновидіння помилуватися старовиною і красивими місцями в далеких країнах. Сімейним людям приснилося сновидіння підказує про прийдешнє благополуччя їх нащадків, які здійснять найсміливіші припущення батьків. Можливо, один з них отримає в майбутньому високий духовний сан.

  Інше тлумачення,, до чого сниться собор, мається на сонник міс Хассе. Цей образ ототожнюється з душевним спокоєм і гармонією в серці. Чоловікові, сновидіння в якому довелось увійти до Божого дому, віщує знайомство або взаємодія з мудрими людьми. Молодий панночці подібні обставини віщають про появу надійного друга і наставника.

  Взаємодія зі священнослужителями уві сні

  Сонник Ванги пов’язує католицького священика уві сні з необхідністю прийняти складне рішення, зробити важкий вибір. Бачити, як вас благословляє священик, передрікає в майбутньому підтримку впливовою та авторитетною особи. Сповідатися священику — до виникнення скрутної ситуації.

  Розмовляти з настоятелем собору уві сні, означає, що ви зайняті пошуком духовного вчителя. Можливо, ця людина вже з’явився, але ви ще не розгледіли його. Чоловікові вести бесіду зі священнослужителем в соборі, підказує снотолкователем про дилему, яка виникла в реальній дійсності. Пригадавши деталі розмови, ви зможете відшукати потрібну підказку.

  Сонник собор, до чого сниться собор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: