Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сова, до чого сниться сова уві сні

Побачити уві сні сову часто — хороший знак. Сонник обіцяє багато хороших подій. Але не завжди пояснення, до чого сниться ця нічна птиця настільки милостиво. Є і протилежні тлумачення.

Колір пір’я

Якщо уві сні ви побачили білу сову, можете готуватися до фатального побачення. Приснилося пророкує, що вас чекає таємне і тому неймовірно захоплююче рандеву або зустріч з людиною, яка переверне світогляд.

Коли сниться темно-сіра або чорна сова, це знак того, що сновидцу належить багато чого переосмислити. Потрапила в його розпорядження якась інформація дозволить оцінити недавні події під іншим кутом зору.

Тримати в руках

Цікавить, що означає, якщо сниться, що тримали Совушки в руках? Сонник Мандрівника попереджає, що скоро станеться подія, яка вас дуже налякає. У той же час приснилося символізує ваші взаємини з оточуючими. Як варіант, сон може означати, що загальні проблеми зблизять вас з кимось із родичів або допоможуть знайти друзів.

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає, що примарилося сова є ознакою загроз і небезпеки. Сновидіння попереджає, що не всім звалилися на голову негараздам ​​можна протистояти, деякі з них можуть спричинити негативні наслідки.

Чути в сні крик сови і не бачити її саму — досить поширений сюжет. Тлумач передрікає отримання невтішних новин. Якщо приснилося, що характерний звук пролунав неподалік від вашого будинку, чекайте поповнення в родині.

Нападає і полює

Якщо сниться, що сова нападає на вас, значить, в реальному житті ви довольствуетесь роллю жертви. Як ні парадоксально, саме той, хто боїться заподіяти кому-небудь шкоду або дискомфорт, наживає найбільше ворогів. Сонник Пір року закликає не тільки захищатися від ударів долі, а й робити дій.

Сон, в якому довелося спостерігати, як сова полює на дрібну дичину, означає, що ви станете свідком, а то і співучасником несправедливості. Наснилося птах з великою здобиччю символізує блискучу перемогу над сильним противником. Сюжет підказує, що недоступні іншим відомості приведуть до успіху.

Приручити і годувати

Якщо уві сні вдалося приручити і погодувати сову з рук, то у вас достатньо знань, досвіду і життєвої мудрості, щоб вирішити проблему, яка не дає спокою останнім часом.

Сова в будинку

До чого сниться сова, яка перебуває в будинку, пояснює Гришина. Сонник Гришиной переконаний, що у вас є тяга до окультних знань. Як наслідок, магічні практики зажадають усамітнення і не у всіх знайдуть розуміння. Через це коло спілкування може трохи звузитися.

Сон, в якому птах міститься в клітині, символізує наявність у вас здібностей, які ви не використовуєте в повній мірі.

Різні тлумачення

Приснився пугач? Сімейний сонник дає мудру пораду: постарайтеся зібрати всю свою волю і міркувати холоднокровно. Сновидіння намагається обнадіяти вас, повідомляючи, що масштаби загрожує неприємності сильно перебільшені, насправді зараз головний противник — власний страх.

Італійський сонник пов’язує такий сюжет з невпевненістю в собі. Сон говорить про те, що, подібно до нічного птаха, ви віддаєте перевагу залишатися в тіні. Ці нічні марення можуть бути навіяні вашої переконаністю в тому, що не судилося купатися в променях слави. Невже вас і справді влаштовує такий стан речей?

Для сновидіння, який народився в другій половині зими або на початку весни, приснився сова може означати близьку катастрофу, яка торкнеться не тільки його особисто, але і все оточення. Якщо день народження в кінці весни або на початку літа, сонник Шеремінской радить не надавати значення нехорошим передчуттям, це не більше ніж результат недосипання і перевтоми.

Сонник сова, до чого сниться сова уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: