Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сходи — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сходи уві сні — символ дороги, успіху в справах, просування наверх, почестей і досягнення мети. Стан сходи (якщо вона міцна) і її ступенів (якщо не розбиті і не відсутні), а також їх кількість уві сні означає, наскільки важкою або небезпечною для вас виявиться сходження по ній. Будь-які вади сходи уві сні обіцяють вам труднощі і перешкоди в справах. Переляк при підйомі по сходах уві сні означає, що в житті вам доведеться нелегко і, можливо, ви так і не отримаєте бажаного. Круті сходи уві сні — знак небезпеки від занадто поспішних і ризикованих дій. Плавний підйом сходи пророкує, що ваші справи будуть просуватися вперед гладко, як по маслу.

Гвинтові сходи означає, що вам доведеться докласти багато зусиль для досягнення того, що іншим дається легко або саме йде в руки. Іноді такий сон вказує, що вам потрібно братися за справу з іншого кінця. Мотузкові сходи уві сні вказує на те, що ви непогано впораєтеся з ризикованою справою. Підніматися по сходах уві сні означає, що ви будете йти вперед, до мети. Спускатися по сходах — знак неприємних змін у справах, зневіри, втрат і збитків, поганий кінець доброї справи.

Впасти зі сходів уві сні — вказівка ​​на те, що не слід робити будь-яких кроків або піддаватися спокусі, якщо це може зашкодити вашим відносинам з близькими або партнерами по бізнесу. Бігти по сходах наверх, рятуючись від погоні, означає вдалий вихід з небезпечного становища. Нести сходи уві сні — знак того, що ви не кинете одного в біді. Сходи біля вашого будинку або вікна бачити уві сні означає, що вам слід побоюватися злодіїв.

Розбирати сходи, щоб інші не могли піднятися по ній, уві сні — вказівка ​​на те, що ваш виверткий розум допоможе вам досягти бажаного і при цьому спритно усунути суперників. Сходи, що піднімається високо вгору або йде в небо, — знак швидкого виконання заповітного бажання, особливо якщо вам кілька разів поспіль сниться, що ви все підіймаєтеся і піднімаєтеся по ній вгору. Такий сон пророкує, що все у вашому житті йде як вам хочеться. Дивіться тлумачення: Бандит, Вгору, Вниз.

Ісламський Сонник

Сходи вказує на способи досягнення слави і високого становища. А що стосується спускання по сходах, то, якщо побачив сон знаходиться в подорож, повернеться з нього, а якщо він є главою держави, складе з себе це повноваження і буде остранен від своєї роботи. Хто побачить уві сні як піднімається вгору по сходах, той підніметься вгору по духовних ступенях Ісламу. Підніматися по сходах з чорних цеглин — до світової слави і пошани через роздачі милостині. Підніматися по сходах з червоних або синіх цегли або дерев’яними сходами — до поступового визнання і пошани в усьому світі, якщо уві сні є ознаки, що вказує на це.

Підніматися вгору по сходах — це, також, знак успіху і удачі в справах. Піднятися сходами до самого верху і опинитися в знайомому місці — до прибутку або вдалому подорожі. Піднятися вгору по сходах і опинитися в красивій незнайомій кімнаті або залі означає, що Ваш життєвий шлях був правильним, і душа після смерті оселиться в Раю.

Спуститися сходами і опинитися в якомусь знайомому місці — до позбавлення від заважають Вам жити недоліків. Сон, в якому людина бачить, що спустившись по сходах він опинився в незнайомому йому місці означає, що термін його життя добігає кінця, а сходинки сходів-це прожиті їм року. Бачити уві сні золоту лестніцу — до добра і блага, мідну-к насолода життя і забавам, срібну-до перелюбства, дерев’яну-до лицемірства. Авторитет того, хто побачить кам’яні сходи, підвищиться серед оточуючих, як підвищиться і його жорстокість.

Сонник Фрейда

Наснилося сходи — це досить легко тлумачиться символ, який розповідає про ваше життя на даному етапі. Бігти по сходах вгору — сон закликає проявляти більше обачності і пильності до своїх близьких. Ви знаходитесь на піку популярності у протилежної статі, що може бути викликано кар’єрним і соціальним зростанням, зростанням впевненості в своїх силах і привабливості. Як би там не було, ви повинні завжди пам’ятати про тих людей, які ділили з вами труднощі вашого життя.

Для жінки побачити на верху сходів чоловіка (і навпаки) — це означає, що їй давно хочеться перейти до ближчих стосунків з якимось знайомим людиною, однак вона не може зважитися щось зробити для цього. Швидше за все, цього служать перешкодою накладаються суспільством обмеження, але їх не треба брати до уваги, адже щастя дорожче всіх умовностей разом узятих.

Швидко спускатися зі сходів — для вас характерно висувати завищені вимоги партнеру або претендентам на його місце, тому цілком можливі труднощі в спілкуванні з протилежною статтю. Якщо приснилося падіння зі сходів, значить, людина, про яку ви були дуже високої думки, стане для вас джерелом сильного розчарування. І все ж якщо у вас були чудові сексуальні відносини, що доставляють повне задоволення, то відмовлятися від них небажано.

Англійська Сонник

За словами Бренніуса Салюстіуса, сновидіння про сходах сповнені глибокого сенсу. Молодій людині, уві сні піднявся на самий верх драбини, належить виконання всіх мрій, у нього з’являться просто розкішні перспективи. Він одружується з дівчиною, розташування якої давно добівлся. Те ж значення має даний сон і для дівчат.

Сон вважається сприятливим і для ділової людини, оскільки означає добробут, багатство, шану і мирську славу. Якщо виліз до самого верху сходів уві сні селянин, його чекає рясний урожай і збільшення статків. Вчені та студенти доб’ються здійснення вищої межі мрій. Вдові сновидіння, в якому вона піднімалася сходами, повідомляє, що туга і смуток скоро залишать її, звільнивши місце в серці для радості.

Дійшовши уві сні до верху сходів, ви, подивившись вниз, відчули запаморочення — значить, не зможете перенести нового високого становища. Сповнившись гордості і зарозумілості, ви знову опинитеся внизу, в безодні мороку. Поки ви піднімалися по сходах, вона зруйнувалася — так само впадуть і ваші надії.

Сонник Міллера

Наснилося сходи — це передвісниця вашого успіху в діловій сфері життя. Завдяки своїй енергії і здібностям ви зможете заслужити видатний статус в ділових колах. Підніматися по сходах — ваше щастя буде воістину безмежним, життя буде просто казковою. Впасти з неї — для зайнятих в сільському господарстві це передвістя мізерного врожаю, для зайнятих у торгівлі — безплідних спроб досягти успіху і породженого цим відчаю.

Зламана сходи — передвісниця повного провалу буквально у всіх справах. За допомогою драбини втекти з ув’язнення, тюремного ув’язнення — сон до успіху, пов’язаному з безліччю ризикованих дій. Якщо, піднімаючись по сходах, ви відчули, що закрутилася голова, це до вашого неспокою з приводу нових надаються вам почестей. Як тільки ви підніметеся в своєму становищі, ви увійдете до смаку і будете вередувати і наказувати.

Сонник Лоффа

Сходи — це засіб потрапити до якихось життєвих висот або ж до цінностей, до яких важко отримати доступ. Дуже поширені сновидіння, в яких люди зі сходів падають. Як би там не було, ключовий компонент тлумачення образу сходи — це отримання специфічного, хоча і хиткого, доступу до цінностей, в яких ви відчуваєте потребу. Нерідко такий доступ супроводжує втрата права доступу або удачі.

Якщо вам приснилося потрапляння в таку ситуацію, в якій неможливо отримати щось без сходів, то таке сновидіння може говорити про те, що ви досить обмежені в матеріальних засобах. Нами гостро відчувається залежність від земного тяжіння і обмеженість можливості підніматися високо вгору. І коли уві сні ми не отримуємо можливості злетіти, єдиним способом піднятися над землею буде підйом по сходах.

Сонник Ванги

Підніматися по сходах уві сні — означає наяву добитися великих успіхів в кар’єрі. Вам вдасться досягти загальну повагу і любов. Однак не думайте, що все так безхмарно: часом Вам доведеться зіткнутися з деякими труднощами. Але в підсумку Вас чекає стабільна успішне життя в достатку. А ось спуск по сходах віщує втрати. Ви можете позбутися кар’єрних висот, поваги підопічних або навіть простого людського щастя. Якщо уві сні Ви вважаєте сходинки, значить зараз Ви витрачаєте свій час даремно. Справи не принесуть Вам таку користь, поки Ви не зрозумієте, що Вам дійсно потрібно. Зруйнована сходи — і зовсім поганий знак. Вам не судилося досягти своїх цілей, і перешкодити Вам в цьому може хвороба або смерть близької людини.

Сонник Менегетті

Сходи — це те, за допомогою чого поверхню або різні просторові обсяги діляться на окремі сегменти. Вони самі по собі є природним явищем, тому служать символом поділу на сегменти (це типово для раціональності) або, якщо говорити по-іншому, символом діалектики «шестерні», позначають поневолення суб’єкта чужим комп’ютером. Рух вгору або вниз по сходах — це говорить про більшому або меншому ступені підлеглості машині. У всіх випадках приснився сходи повідомляє про ситуацію, якою управляє монітор відхилення; в зв’язку з цим образ сходів негативний завжди.

Езотеричний Сонник

Сходи — це ваш життєвий шлях. Вела вгору — знак майбутнього процвітання, реалізації планів і досягнення цілей. Вела вниз — становище погіршиться, можуть звільнити з роботи. Глибоко вниз — є ймовірність опуститися до самого соціального дна, перетворитися на бомжа. Зламана — зустрінете на шляху перешкоду. Вдалося по ній пройти — подолаєте перешкоди; це сон-заклик мобілізувати свої сили. Кругла — до складного шляху. Полога — все буде виходити просто, але необхідно задіяти всі можливості, не упускаючи особливо вдалих моментів.

Французький Сонник

Підніматися по сходах — справи турбуватимуться, будуть переслідувати невдачі, занепад духу. Спускатися по сходах — ви можете знайти ключ до успіху. Впасти зі сходів — погана прикмета. Побачити уві сні драбину або приставні сходи — вас спіткають невдачі і страждання через те, що якийсь чоловік відплатить вам за добро чорною невдячністю. Сходами підніматися на шибеницю — багато з планів проваляться, вчинки можуть викликати просто згубні наслідки.

Сонник Хассе

Підніматися по сходах — зможете задовольнити своє самолюбство; спускатися — відплатять невдячністю; стояла під вікном — будьте обережні, можуть обікрасти; нести — допоможете іншим; впасти з неї — пристрасть перетворить вас в необережного людини; сходи до неба — все йде відповідно до ваших задумами. Наснилася мотузкові сходи — якесь важке справа матиме гарне закінчення.

Сонник Цветкова

Підніматися по сходах, сходи в приміщенні — сон з таким змістом означає, що підйом відбудеться і в житті; спускатися — до невдач. Побачити окремі ступені — буде досить якісь нові можливості; ступені снилися зламаними — значить, будуть у вас вороги і просто недоброзичливці.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви піднімаєтеся по сходах, обіцяє вам щастя в любові і успіх у протилежної статі. Якщо, піднімаючись по сходах, ви відчуваєте запаморочення, це знак того, що нові почесті осліплять вас, ви будете вести себе капризно і прагнути командувати коханою людиною.

Сучасний Сонник

Сходи уві сні символізує рух нагору; завдяки вашим здібностям і енергії ви займете високе положення в ділових колах. Піднімати сходи — до процвітання і безмежного щастя. Зламана сходи сниться до повного провалу всіх ваших починань.

Сонник Мандрівника

Очевидний знак службового просування; життєвий спуск або підйом. Сходинки можливості; крута полегшення близько; лестніцастремянка близький успіх.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: