Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спорт, до чого сниться спорт уві сні

Спорт, яким ви займалися уві сні, на думку популярних сонників, символізує бурхливу діяльність і небажання підкорятися обставинам. Але щоб не помилитися з тлумаченнями,, до чого сниться такий сюжет, слід детально проаналізувати свою мрію: що за спортивна дисципліна наснилася, яка була ваша роль, і наскільки великим бажанням вправлятися ви володіли.

Біг, стрибки і інші динамічні види спорту — знак перемоги

Дуже добре, якщо вам здалося, що ви займаєтеся бігом, запевняє сонник Лонго. Таке бачення означає прагнення до перемоги і стійкість в будь-яких важких ситуаціях.

Бачите уві сні, що стрибаєте в довжину? За версією тлумача Медеї, це означає далекоглядність і грандіозні плани, які ви будуєте. Особливо добре, якщо подібне наснилося напередодні важливої ​​зустрічі.

А ось тих, кого цікавить,, до чого сниться плавання, сонник Цвєткова запевняє: це ознака успіху у протилежної статі.

Командний спорт як символ єдності і вміння працювати в колективі

Примарилося, що ви граєте в волейбол або в баскетбол? Якщо ви згадаєте, чи виграла ваша команда уві сні, сонник пастора Лоффа відповість, що обіцяють подібні бачення.

Ви виграли? Якщо навчитеся працювати спільно, то вас чекає великий успіх і грандіозні перспективи. А ось програш своєї команди говорить про те, що небажання прислухатися до чужої думки, а також ігнорування порад більш знаючих колег приведе вас до поразки.

А ось сонник міс Хассе дає інше тлумачення сну: грати уві сні в командній грі — символ однодумців і партнерів.

Нетипові види спорту: Від сюрпризів до агресії

Про наближення цікавих і несподіваних подій попереджають тлумачі, трактуючи,, до чого сниться тренування в спортивному залі під акомпанемент симфонічного оркестру.

Бачите, що приймаєте участь в бігу з биками? Побережіть сили, не витрачайте їх на дрібниці. А якщо приснилася бійка в залі під час занять спортом, то уточніть, хто кого побив: ви кого-то — чекайте неприємностей через своє невміння мовчати. А якщо уві сні дісталося вам, то це ознака агресії з боку суперника.

Яка була ваша роль в спорті?

Примарилося спортивне життя, крім усього іншого, вимагає осмислення того, ким саме ви були в спорті. Ось як пояснюють сонники, до чого сниться, що ви:

 • Тренер — ви — природжений лідер, і це помічають всі навколишні;
 • Глядач — вам варто активізуватися, інакше інертність зіграє з вами злий жарт;
 • Чемпіон — ви зможете досягти багато, якщо захочете;
 • Юніор — вам варто ще багато чому навчитися, але задатки професіонала у вас є;
 • Фітнес-гуру — ви нестандартно підходите до вирішення питань, це виділяє вас з натовпу.
 • Тлумачення Міллера про спорт

  На думку сонника Міллера, заняття спортом у спортзалі символізують гучну вечірку. Однак вам буде некомфортно бути гостем в цьому місці, так як на перевірку цей захід виявиться «парадом» снобів і зазнаек.

  Наснилося, що ви ухилятися від занять спортом? Це попередження про те, що вам варто докласти зусиль, щоб досягти мети. А ось бачити уві сні себе в «тренажерке» в повній самоті — ознака нерішучості і мінливості.

  Сонник спорт, до чого сниться спорт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: