Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спідниця, до чого сниться спідниця уві сні

Якщо згадати, які частини тіла приховує спідниця, стає очевидним, чому тлумачення сновидінь про цей елемент гардеробу в більшості випадків мають еротичний підтекст. Не секрет, що наряд поряд ворожнечу, ось чому сонник радить приділити увагу кольором, крою та супутнім обставинам, які допоможуть точніше витлумачити побачене. Чим точніше ви опишіть примарилося уві сні спідничку, тим вірніше зрозумієте, що вас чекає. Хочете дізнатися,, до чого сниться цей предмет гардероба? Прочитайте якомога уважніше все описане нижче.

Довжина

Опис,, до чого сниться довга спідниця, дає Филомена. Сонник Феломена вказує на торжество розсудливості над прихованими бажаннями. Приснилося означає, що ви постійно відчуваєте необхідність балансувати між своєю природою і громадською думкою.

Сучасний сонник робить поправку на модні тенденції: спідниця в підлогу сьогодні далеко не аскетична деталь одягу. Так що сьогодні подібний сон говорить про те, що ви на висоті.

Милі дами, якщо в нічних мареннях на вас надіта коротка спідниця, будьте пильні. Універсальний сонник переконаний, що ви зараз перебуваєте під впливом емоцій і пристрастей, але ніяк не розуму. Не поспішайте відкривати душу, вручати ключ від серця і пароль від кредитної картки малознайомій чоловікові.

Представники сильної статі можуть тлумачити приснилося буквально: красуні в міні-спідницях є тим, хто шукає з ними зустрічі. І адже неодмінно знайдуть!

Колір

Будь сонник визнає, що червоний колір традиційно вважається одним з найпалкіших і життєствердних. Недивно, що сюжет, в якому фігурує червона спідниця, сниться до незвичайного знайомству і іскрометна флірту, які на ділі виявляться лише прелюдією до бурхливого роману. Сонник Гришиной також обіцяє приплив енергії і позитивний настрій.

Шеремінская тактовно повідомляє, що чорна спідниця може примаритися тим, хто боїться собі в чому-небудь зізнатися. Наприклад, в тому, що інтимне життя залишає бажати кращого — не влаштовує кількість або якість. Сон подає сигнал про те, що потаємним бажанням не місце в глибині душі і зараз саме час спробувати їх здійснити.

Стан тканини

Пояснення,, до чого сниться нова спідниця, мається на тлумачі Мандрівника. Сонник Мандрівника переконаний, що відтепер вам світить успіх буквально у всьому. Провісник не сумнівається, що настав ваш зоряний час зміцнити професійні позиції, завоювати популярність і пильну увагу протилежної статі. Проблеми, які раніше здавалися нездоланними, раптово вирішаться самі собою. Сон також обіцяє нові знайомства та цікаві пропозиції.

Купувати чи міряти

Краще навіть не міряти спідницю уві сні, якщо вона чужа. Приснилося віщує сварки і негаразди. Інші примірки нічим не загрожують, хіба що вказують на ваш стан замішання. Приснилося може означати, що ви ніяк не можете визначитися, чи погоджуватися на побачення або занадто стурбовані думкою оточуючих. Пам’ятайте, що відповідальність за своє щастя несете тільки ви.

Дізнатися,, до чого сниться мати намір купувати спідницю, можна, звернувшись до Езопу. Сонник Езопа передбачає, що ви в передчутті свята і в глибині душі впевнені, що він неодмінно вдасться. Сонник пропонує широкий вибір: урочиста подія, радісна звістка або довгоочікуваний візит, розважальний захід.

А ось якщо уві сні спідниця була куплена невдало, вказує на необхідність ретельніше продумувати свої рішення і планувати дії, щоб уникнути розчарувань.

Частенько трапляється одягати спідницю уві сні? Цей сон видає ваш непідробний інтерес до найсміливішим сексуальних експериментів, в тому числі і бісексуальним. Чоловік сподівається, що цей наряд допоможе йому осягнути жіночу сутність. До того ж у нього є на те причини, наприклад, майбутній шлюб, серйозний роман або палка закоханість.

Шити

Раз ви наважилися власноруч шити уві сні спідницю, значить, ви готові до змін наяву. Приснилося говорить про те, що ви сповнені рішучості взяти ситуацію під контроль і діяти на свій розсуд. Єдине застереження — постарайтеся розрахувати сили, інакше ви ризикуєте відкусити більше, ніж зможете проковтнути. Сучасний сонник рекомендує не поспішати відмовлятися від запропонованої допомоги.

Чоловік у спідниці

Якщо вам сниться чоловік в спідниці, тільки сучасний тлумач підкаже правильну відповідь. Справа в тому, що сьогодні подібний образ трактується не настільки однозначно, як кілька десятиліть тому. Цей предмет жіночого гардеробу все частіше фігурує в колекціях чоловічого одягу. Згодом змінюється стиль життя, мода, світогляд і разом з ними і тлумачення снів.

В наші дні жінці приснився сюжет обіцяє вельми екстравагантну знайомство або незвичайне проведення часу, а чоловікові необхідно задуматися, чи не занадто багато місця в його житті займають стереотипи, особливо гендерні.

Сонник спідниця, до чого сниться спідниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: