Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спадщина — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Отримати уві сні несподіваний спадок — передвіщає, що ваша підприємливість принесе успіх в скрутному підприємстві. Якщо це спадок від якогось родича з-за кордону — вам вдасться уникнути неприємних наслідків у важкій ситуації і уникнути покарання. Багату спадщину — означає, що ваші бажання стануть реальністю досить скоро і без особливих зусиль з вашого боку. Незначне спадок — будете не задоволені результатами виконаної роботи.

Якщо на спадщину з’явилися ще якісь претенденти — ви чогось не врахували або упустили, через що рішення не зійдеться з відповіддю. Боротися за спадок, відстоюючи свої права через суд — будете висміяна за дурну витівку. Якщо вам приснилося, ніби до вас у спадок перейшли коштовності — наяву ваш добробут значно зросте, але це не принесе вам очікуваного задоволення.

Вступати в якості спадкоємиці в володіння багатим майном і нерухомістю — означає, що вам очікує аж ніяк не той успіх, на який ви спочатку розраховували. Якщо уві сні ви упустили реальний шанс отримати спадок — значить, наяву можете втратити те, чим володієте на сьогоднішній день. Отримати частину спадщини — до важких життєвих випробувань.

Сонник Ванги

Уві сні ви отримуєте величезний спадок і стаєте багатою людиною — наяву вас чекає бідність, борги, постійна турбота про хліб насущний. Чи не хочете заповісти своє багатство Ви володієте великим станом уві сні і просто казково багаті, але вам шкода залишати своє багатство спадкоємцям, і ви шкодуєте, що хтось після вас отримає спадок, — в реальності все ваші думки спрямовані лише до грошей. Гроші не є для вас лише засобом існування. Ви поклоняєтеся їм і стали їх рабом. У гонитві за грошима ви розгубили всі свої душевні і моральні цінності. Вам приснилося, що ви відмовляєтеся від спадщини — в реальному житті ви вважаєте за краще не матеріальні, а духовні цінності. Такі, як любов, співчуття, милосердя.

Сімейний Сонник

Отримувати спадок уві сні — знак таких великих клопотів, що ви позбудетеся сну і спокою. Сон також віщує матеріальні втрати і розчарування в справі, яке раніше ви вважали вигідним. Іноді після такого сну ви дійсно отримаєте деякі гроші, прибуток або стан, але тільки після тривалих клопотань і залагодження всіх проблем. Лишається спадщини уві сні — знак того, що вам слід змінити свої звички, які піддаються осуду в суспільстві. Дивіться тлумачення: Документ, Нотаріус.

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви отримали спадок, це говорить про те, що свої бажання ви зумієте успішно втілити в життя без особливих проблем. Скоро ви переживете глибоке задоволення від якісно зробленої роботи. Якщо вас позбавили спадщини, це можна розцінювати як попередження: постарайтеся з більшою критичністю оцінити свій спосіб життя. Для жінки сновидіння пророкує, що вона зробить не найкращі вчинки, які негативно позначаться на ставлення оточуючих.

Англійська Сонник

Якщо уві сні ви отримали спадок, це можна розцінювати як відображення ваших сподівань на його отримання, які не мають під собою ґрунту; сон тлумачиться навпаки. Древніми астрологами цей сон відноситься до несприятливих, і все ж буває, що саме після нього з’являються матеріальні придбання, життя стає щасливою. Даний сон пророкує новий поворот життя; час, коли всі починання людини будуть цілком успішними.

Сонник Лонго

Отримати уві сні спадок: часто означає, що вам доведеться повернутися до якоїсь справи, яке ви давно закинули. Якщо спадщину радує вас: такий сон віщує успіх там, де ви не очікували ніякої особливої ​​вигоди. Якщо ж уві сні ви розчаровані отриманим спадком: це знак того, що забуті проблеми знову можуть нагадати про себе або ж вам доведеться розсьорбувати чужі помилки.

Езотеричний Сонник

Уві сні отримати спадок — до скону далекого родича. Залишилося після вас — до підтримки доброзичливців. Писали заповіт — в житті ви зробите ще чимало.

Еротичний Сонник

Якщо жінці приснився сон, що хтось позбавив її спадщини — це означає, що вона зробить вчинки, які змусять коханого відвернутися від неї.

Сонник Хассе

Успадковувати — твоя підприємливість принесе тобі заслужену удачу. Спадщина — будеш виручено з неприємного становища.

Ісламський Сонник

Отримати уві сні спадок — випробувати наяву невдачі і неприємності.

Китайський Сонник

Отримати спадок — втрати, розчарування і матеріальні збитки.

Сонник Цветкова

Спадщина — тебе виручать.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: