Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скринька — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Приснився скриньку — це розповідь про вашому самоті, яке змушує вас страждати і яке ви не можете прибрати зі свого життя, бо не знаєте як. Скринька був відкритим — хтось із ваших знайомих вже скоро допоможе вам його позбутися. Раніше б вам і в голову не прийшло, що він може стати супутником життя, але змінилися обставини змусять вас придивитися до людини, який вже довгий час про це мріяв.

У вашому сні скринька впав і через це зламався — сексуальний партнер стане для вас джерелом якихось несподіванок. Наприклад, він може захворіти або охолонути до вас, що зменшить інтенсивність ваших контактів. Порожній скринька сниться до того, що якийсь чоловік не виправдає сподівань, які на нього надій: з’ясується, що ви з ним абсолютно не підходите один одному.

Скринька з замком розповідає, що в ваших сексуальних відносинах надмірно велику роль відіграють комплекси, які розвинулися в вас особистості ще в ранньому віці. Забороняючи собі набагато більше, ніж дозволяючи, ви страждаєте самі і змушуєте страждати партнера. Вам не завадить додати розкутості в своє інтимне життя.

Сонник Лоффа

Скринька позначає вашу сутність, душу, духовне життя, ваші таємні помисли, якими ви керуєтеся в своїх вчинках. Побачити уві сні порожній скриньку — це знак, що ви зробили непрощенну помилку і тепер удача може відвернутися від вас, якщо ви не спробуєте якось виправити становище. Якщо у вашому сні скринька повна, це знак того, що ви живете наповненим життям, в якій немає місця дрібницям. Якщо в скриньці лежать коштовності, то сон вказує вам на розчарування і сльози; якщо в ній насипана дрібниця — знак втрат і збитків. Якщо ж в ній лежить всяка мішура, то це вказівка ​​на те, що ви занадто багато накопичили в своїй душі непотрібного і порожнього і тепер в неї не може увійти радість.

Сонник Ванги

Скринька уві сні позначає вашу сутність, душу, духовне життя, ваші таємні помисли, якими ви керуєтеся, роблячи свої діяння. Якщо уві сні ви бачите порожній скриньку, то це означає, що ви зробили страшний гріх. Якщо скринька наповнений, значить, ви часто думаєте про душу і дбаєте про неї, і вам воздасться за це. Сон, в якому ви бачите скриньку, наповнений золою або попелом, говорить про те, що чорно у вас на душі і ви не бачите просвіту. Але просвіт є — зверніться за допомогою до Бога.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні гарне старовинне скринька — в найближчому майбутньому кохана людина вирішить поділитися з Вами якийсь потаємної таємницею. Це стане своєрідним випробуванням Вашої любові. Відкритий скринька — нове захоплення обернеться для Вас грандіозними збитками. Можливий розрив відносин між постійними партнерами або подружжям. Знаходити або купувати уві сні скринька — Ви чудово проведете час в суспільстві людини, який раніше не уявляв для Вас ніякого інтересу.

Сонник Міллера

Якщо приснився скриньку, ви дізнаєтеся якийсь секрет з вуст близької людини. Відкритий скринька віщує серйозні грошові збитки, між подружжям — загрозу розриву відносин. Наглухо закритий скриньку, що не піддається вашим спробам його відкрити, означає, що вам досить довго доведеться придумувати спосіб, за допомогою якого ви могли б викрутитися з якоїсь заплутаною життєвої ситуації. Купівля скриньки сниться до чудово проведеного вечора.

Езотеричний Сонник

Скринька з коштовностями сниться до удачі; вам хтось таємно допоможе. Закритий означає, що всі ваші секрети залишаться збереженими.

Сонник Хассе

Доживете до пори, коли будете багато веселитися.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: