Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спальня, до чого сниться спальня уві сні

До чого сниться спальня? Сонник стверджує: для сімейних це сприятливий знак, який обіцяє довіра, взаєморозуміння, вірність. Холостим цей символ обіцяє шлюб, радість, хороші зміни. Але іноді сюжет уві сні застерігає від легковажного поводження або попереджає про ревнощі партнера.

Згода, домашні радості

Приснилося бачення віщує щасливе сімейне життя. Ви проживете в злагоді довгі роки.

Бачити свою спальню уві сні, по-новому обставлену красивою меблями, означає: чекають радісні зміни.

До чого сниться красива затишна спальня незвичайного виду? Сонник підказує: сімейних чекають домашні радості, а неодружених — швидке вдале подружжя.

Потрібен відпочинок, доведеться шукати нестандартні рішення

Спальна кімната з ліжком уві сні вказує: сплячому необхідний відпочинок, щоб він зміг відновити душевну рівновагу і внутрішню гармонію.

Наснилася спальня з ліжком під балдахіном? Сонник повідомляє: для самих звичайних питань потрібно буде шукати нестандартні рішення.

Чи не занадто велика спальня з ліжком, яка займає багато місця, обіцяє: доведеться терпіти не надто приємні якості свого партнера.

Довіра, взаєморозуміння, вірність

Бачили власний будинок з великою спальнею уві сні, а наяву його немає? Сонник вказує: між вами і вашою другою половинкою буде панувати довіра.

До чого сниться лежати в спальній кімнаті з чоловіком (дружиною)? Взаєморозуміння, згода і вірність між ними. Лежати біля незнайомої людини протилежної статі — до отримання звістки.

Пригода з одруженим, чужі любовні успіхи

Для самотньої жінки бачити себе в чужій спальні уві сні означає: може початися любовну пригоду з одруженим чоловіком. Якщо цього не можна уникнути, бажано не зациклюватися на партнері, оскільки сновидицей для нього — лише швидкоплинне захоплення.

Приснилася чужа? Сонник пояснює: можете стати свідком чийогось роману. Можливо, друг (подруга) стануть ділитися своїми перемогами на любовному фронті.

Якою була кімната?

Тлумачення сну враховує, яка вона була:

 • Своя — пора привнести в своє життя свіжі емоції та враження;
 • Чужа — чоловік або коханий стане ревнувати;
 • Нова — нове романтичне захоплення;
 • Вузька — особи протилежної статі перестануть надавати знаки уваги, це дуже раздосадует.
 • Не будьте занадто легковажні

  Нова, де ви самі все обставляли, ретельно оформляючи інтер’єр уві сні, підказує, за сонником: фізичну близькість ви цінуєте більше, ніж духовну.

  Наснилося простора спальна кімната віщує жінці: у неї з’явиться багато шанувальників, які стануть постійно переслідувати сновидицей, домагаючись взаємності. Вона сама привертає їх своїми легкими поглядами на життя і фліртом.

  Сонник Міллера: сприятливі зміни

  До чого сниться спальня, обставлена ​​новими меблями? Бачення обіцяє: незабаром відбудуться хороші зміни.

  Тонкощі взаємин

  Дівчині наснилося, ніби до неї в спальню прийшов чоловік? Наяву спляча може необережним поводженням накликати на себе неприємності.

  Уві сні колишній хлопець захоплює вас в спальню і пропонує зайнятися сексом? Відносини з нинішнім бойфрендом ускладняться.

  Виявилися на ліжку в незнайомій красивій обстановці? Сонник обіцяє несподіване романтичну пригоду, яке доведеться приховувати.

  До чого сниться самотній жінці, ніби улюблений привів її в спальню і почав цілувати? Сновидіння вказує: спляча втомилася від самотності, вона хоче любові, ласки, турботи. Незабаром їй посміхнеться щастя.

  Сонник спальня, до чого сниться спальня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: