Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сосок, до чого сниться сосок уві сні

Побачивши уві сні сосок, не поспішайте робити висновки. Бачення, в яких присутній груди, хоч цілком, хоч фрагментами, не завжди має еротичний підтекст. Дуже багато пояснень, до чого сняться подібні сновидіння, можна зустріти на сторінках сонників, і більшість цих тлумачень пов’язують соски з материнством, співчуттям, а так само з благополуччям і удачливістю.

Трактування сновидінь Г. Міллера

Згідно тлумаченням сонника Міллера, сновидіння, в якому жінка бачить, як її сосок бере в рот немовля, щоб насититися грудним молочком, означає відмінні перспективи, які відкриються перед сновидицей в недалекому майбутньому. Чоловікові подібне сновидіння пророкує успіх у справах, так як означає така мрія досягнення піку можливостей сновидіння.

Хто був «молочної годувальницею», або Долі мінливий характер

Годувати дитя грудним молоком — непоганий, в общем-то, знак. Але щоб не промахнутися з тлумаченнями,, до чого сниться сосок в роті у «грудничка», згадайте, хто уві сні був «годує мамою», і кого вигодовували. Отже:

 • Незаміжньої дівчини наснилося — їй слід взяти свої емоції під контроль.
 • Жінка нещодавно народила бачить такі сюжети через страхи, пов’язаних з лактацією.
 • Хлопець уві сні вкладав свій сосок в рот малюкові — до швидке одруження.
 • Чоловік став «матусею» — до початку тривалих відносин, як сімейних, так і ділових.
 • Ви самі уві сні берете в рот чийсь сосок, щоб поїсти — вам знадобитися чужа допомогу.
 • Годувати своїм молочком тварина — до неприємностей на роботі.
 • Прикладати до погруддя чуже дитя — до зради і невдячної відношенню одного.
 • Розмір, форма, колір — Від таємниці до обману…

  До чого сняться волохаті соски підкаже будь-який тлумач. Ось, наприклад, що з цього приводу є в Східному сонник: якщо це були жіночі соски, то бачення обіцяє обман одного, а ось, чоловічі символізують завищені запити того, хто бачить подібне уві сні.

  Темні жіночі ареоли наснилися? Тлумачення сну порадує: ви дізнаєтеся якусь таємницю, яка допоможе вам добитися успіху. Але тільки в тому випадку, якщо ареоли були темні весь час, а ось, якщо ви бачите, як великі рожеві жіночі ареолкі темніють — стережіться наклепів заздрісників.

  Довгі або великі соски, за версією Місячного сонника — знак тривалих відносин.

  Поцілунки, як знак радості

  Непогано, якщо уві сні вам довелося цілувати чиїсь соски. Зрозуміти, до чого це сниться, можна звірившись з трактуваннями будь-якого сонника. Обіцяє така мрія здійснення бажань. А якщо цілували ваш бюст — чекайте знайомства з «приємним продовженням».

  Груди-феномен — символ неприємностей

  Наснилося, що у вас на грудях виріс зайвий сосок? Бережіться обману з боку близької людини. А ось, сонник пастора Лоффа, тлумачачи,, до чого сниться кілька сосків на грудях, «говорить» про нездійсненність надій. Уві сні у вашій подруги відрізали подвійний сосок на грудях? Вона щось замишляє проти вас, але її планам не судилося збутися.

  Варто прислухатися до пояснень Циганського сонника з приводу третього соска. Якщо вам приснилося, що у вас є третій сосок, обов’язково заручитися підтримкою одного, перш ніж прийняти якесь рішення. Жінку багато сосків уві сні можуть попереджати про наявність суперниці. А мамі, що годує бачити багато сосків — до хвилювань, пов’язаних з лактацією.

  «Грудні» проблеми, або І в печалі, і в радості…

  Наснилося, що у вас струмує кров з сосочків? Залиште всі образи в минулому і почніть нове життя, радить сонник міс Хассе. А ось, бачити, як струмувати молоко з соска — багатозначний символ.

  Молоко з сосочка жінки стікало? Отримайте довгоочікуване підвищення або підвищення заробітної плати. А якщо текло молоко з молочної залози чоловіки — будьте обережні зі своїми секретами, інакше вони стануть відомі всім.

  Сонник сосок, до чого сниться сосок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: