Сонник солодощі, до чого сниться солодощі уві сні

Солодощі уві сні приносять зазвичай приємні звістки, хоча іноді сновидец отримує корисні застереження. До чого сниться ту чи іншу ласощі, можна дізнатися в сонниках.

Різні ласощі

Для чоловіка бачити уві сні солодощі віщує приємне знайомство і стосунки із спокусливою жінкою. Інше тлумачення,, до чого сниться вибирати їх, дають сонники для жінок. Зазвичай це має матеріальний підтекст, таке сновидіння пророкує придбання того, про що панночка давно мріє.

Вибирати в магазині з величезного асортименту — значить, в мінливих умовах існування доведеться стояти перед принциповим і дуже непростим вибором. Визначитися і купувати те, що сподобалося, означає, що ваше рішення буде вірним.

Які б ласощі не пробував людина уві сні, вони провіщають поява в житті справжнього друга.

Сонник Цілительки Євдокії попереджає, що їсти уві сні ласощі і відчувати їх нудотну солодкість, означає, що вам доведеться пережити сильне потрясіння, але ви так мужньо його перенесете, що заслужите загальну повагу. Наснилося, що полоскати рот, щоб позбутися від нудотного смаку — постарайтеся не зрадити друзів.

Східні солодощі сняться до спокуси, якщо їх спробували, значить і в реальності піддастеся спокусі, про що, можливо, будете шкодувати. Наснилося ласувати східним шербетом — до пліток і пересудів, не давайте для них приводу.

Торт

Якщо приснився торт, чоловікам слід остерігатися красивих жінок, а їсти — пора готуватися до зустрічі рідні і застілля.

Жінкам, що бачили його уві сні, сонник XXI Століття обіцяє приємні клопоти. Отримувати в подарунок — чекає сюрприз, ось купувати — до боргів, які не порадують чоловіка. Сприятливий знак,, до чого сниться їсти торт — до успіху в коханні та бізнесі. А ось, до чого сниться випікати: сонники радять відмовитися від нового проекту, який свідомо збитковий.

Для заручена дівчата, що побачила його прикрашеним солодощами уві сні на весільному столі, це знак, що призначене одруження не відбудуться.

Печиво

Якщо приснилося печиво — ви себе любите і не скупіться на модні речі. Забудьте про лінь, якщо уві сні купували ці солодощі — щоб бажання збувалися, доведеться потрудитися. Пекти печиво — чекайте нежданих гостей, для яких треба приготувати солодощі. Пригоріло в духовці — доведеться тверезо зважувати свої можливості.

До чого сниться його смак? Гірке і солоне вказує, що життя стало нудна і понуро. Печені солодощі — до ненавмисному везінню, мрії здійсняться. У шоколаді — до зустрічі чоловіка своєї мрії. Дрібне — до новонародженого.

Бачити і не їсти — ви в сумніві стоїте на порозі важливих рішень. Щоб уникнути фатальної помилки, слід звернутися за порадою до старших.

Цукерки

Сонник Ванги пророкує надійних партнерів і солідний прибуток тим, кому наснилися цукерки. Талі або м’які, по сонником Міллера, до любовних утіх. Наснилося вибирати уві сні льодяники та інші солодощі — до обережності в пошуку супутника.

До чого сниться красти їх? Сонники пророкують нещасну любов. Взагалі красти солодощі та ласощі до розчарування.

Сонник солодощі, до чого сниться солодощі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: