Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник слідчий, до чого сниться слідчий уві сні

Бачити слідчого, дізнавача, іншого чиновника — не обов’язково вплутатися в поліцейські, судові розгляди. Найчастіше сновидіння означає невпевненість, нерішучість у прийнятті серйозного рішення. До чого сняться прокурорські працівники, сонники трактують, виходячи з емоцій, отриманих уві сні.

Що підказує сонник Міллера

Психологи підказують, що в основі лежить страх викриття. Якщо приснилося, що вас допитував слідчий, значить, у близьких з’являться причіпки, питання до частих відлучкам, відряджень. Відчувати почуття провини уві сні — означає потрапити в халепу наяву і не знати, як виправити стан справ.

До чого сниться дізнавач, Міллер тлумачить наступним чином:

 • Бути обвинуваченим — до бурхливої ​​сцені ревнощів;
 • Виступати в ролі чиновника — до необхідності прийняти термінове рішення;
 • Бачити стеження за собою — до інтриг з боку колег;
 • Потрапити на допит — до викриттів.
 • Чи не викликайте підозр

  Спілкуватися уві сні зі слідчим, вислуховувати звинувачення, бачити ізолятор — до гарної струсу. Якщо приснилося, що слідчий відноситься до вас з пристрастю — будьте готові до скандалу, який влаштує ревнивий партнер. Сонники рекомендують заздалегідь приховати підозрілі номери телефонів, контакти, викликають сумніви, не давати найменшого приводу викрити себе в невірності.

  Сімейні конфлікти на порожньому місці, сварки, навіть короткі розставання — саме те,, до чого сниться потрапив під слідство. Друга половинка буде вірити наклепі і обмовам більше, ніж вагомим доводам, поясненням, очевидним речам. Навіть у випадках, коли сновидець ніколи не був коханцем, взагалі не мав зв’язків на стороні.

  Перевірте ще раз документи

  Бачити слідчого при виконанні, виступати в якості відповідача — до можливості викриття. Сонники радять закінчити важливі проекти, здати вчасно звіти, перевірити рух фінансових коштів на рахунках. Цілком можливо, доведеться розчаруватися в будь-кого з колег, якщо наснилося, що допит слідчий вчинив саме вам.

  Сонник Цветкова поява слідчого уві сні пояснює підривом репутації сновидіння. Тлумачення сну у нього зводиться до того, що спливуть нікому раніше невідомі факти про ваших темних задумах, справах. Щоб зам’яти ситуацію, потрібні чималі фінансові вкладення.

  Будьте напоготові — планам судилося збутися

  Бути самому слідчим уві сні — до цікавої розв’язки заплутаної справи. Нарешті проясниться питання, який ви вважали «мертвим». Якщо приснилося, що робота чиновника вам припала до вподоби — сміливо починайте судову тяжбу, боротьбу зі своїми конкурентами.

  До чого сниться призначення на роботу в поліцію, прокуратуру, сонник Ванги трактує так: ви вийшли на серйозну фінішну пряму. Прийшов час залишити за собою останнє слово у вирішенні доленосного питання, зробити пропозицію дамі серця, розплатитися з боргами, підписати вигідний контракт.

  Сонник слідчий, до чого сниться слідчий уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: