Сонник сльози до чого сняться сльози уві сні

Якщо людина плаче наяву — це, як правило, ознака його душевних переживань або горя. Бачачи ж сльози уві сні, навпаки, приготуйтеся до радісної події. Сонник стверджує, що сльози в сновидінні — до веселощів, радості в повсякденному житті. Але це далеко не єдине пророкування,, до чого сниться такий сюжет.

Сучасний сонник

Існує думка, що людина перебуває в розладнаному стані уві сні, то це до радості. Сучасний сонник стверджує, що ви не будете самотні в своїх життєвих переживаннях, навколишні люди подбають і постараються зрозуміти. При цьому плач когось іншого сниться до горя.

Треба також не забувати про те, що слід звертати увагу на відчуття, з якими прокинулися. Якщо відчуваєте тривогу і занепокоєння, то Сучасний сонник трактує побачені сльози, як попередження про можливу небезпеку.

Таким чином, якщо до кінця дня хвилювання, пов’язане зі сновидінням, не проходить, це свідчить про початок важкого життєвого періоду для вас і можливих випробувань, з якими допоможуть впоратися близькі люди.

Побачити уві сні небіжчика, який перебуває в істериці — до душевного сум’яття. Сучасний сонник радить — намагайтеся в найближчому майбутньому уникати можливих конфліктів і сварок.

Якщо приснилося, що ви ллєте сльози, сидячи на ліжку, то, швидше за все, доведеться пережити великі біди і неприємності. Справитися з усіма труднощами допоможе тверезий розрахунок і близькі люди.

Думка Міллера і Цвєткова

Опис, до чого сняться сльози, є і у Міллера. Якщо уві сні ви проливаєте сльози, значить, не уникнути біди. Плач інших людей означає, що в реальному житті вони не залишаться в стороні від ваших хвилювань.

Тлумач Цвєткова вважає, що сльозинки сняться до раптової радості.

Французький і Езотеричний тлумачі

Французи припускають, що приснився нестримний плач — провісник подій і зустрічей, які несуть з собою безмежне душевне заспокоєння і веселощі.

В езотеричному сонник говориться, що виявити в нічних мареннях на своєму обличчі сльози — на превеликий щастя. Чужі сльозинки сняться до біди.

Універсальний тлумач

Універсальний сонник вважає, що сльози — провісники надзвичайно щасливої ​​життєвої періоду. Але, щастя це буде несподіваним. Тобто, ви самі не знаєте, наскільки різко зміниться доля і скільки приємних моментів вона піднесе. Але, безумовно, плакати уві сні — це значить радіти, посміхатися наяву.

Якщо в нічному баченні ви ридаєте разом з кимось, це говорить про те, що скоро буде свято і вам обов’язково щось подарують.

Якщо приснилося, що витирала сльози руками або хусткою, то скоро в житті настане спокій, вирішиться проблема, яка змушувала переживати тривалий час.

Дівчина чи жінка, витирав сльози, сниться до розриву або скандалу в особистому житті. Дізнавшись про таке пророкування, не варто впадати у відчай. Не виключено, що настали зміни обіцяють тільки милостиві зміни.

Сприятливим знаком, навпаки, вважається ваш сміх над плаче дівчиною. Таке сновидіння віщує міцний союз з коханою людиною.

Різні пояснення

Існує безліч сонників, які по-різному трактують побачені в сновидінні сюжети.

Медея вважає, що сльози — це звільнення від всього поганого наяву. Якщо уві сні ви гірко і голосно ридали, то в реальності будете веселі і щасливі.

Тлумач XXI століття також вважає, що побачити уві сні подібне — до радості, втіхи. Якщо приснилося заплакане обличчя, слід чекати несподіваного прибутку.

Опис, до чого можуть наснитися сльози, дає і Білий маг. Вони говорять про ваш постійному песимізмі. Сонник Білого мага закликає взяти себе в руки і прагнути радіти життю.

Якщо уві сні ви стримуєте сльозинки, це говорить про замкнутість. Якщо витирав їх — це свідчення недовірливого ставлення до оточуючих. Ви вважаєте, що вони ставляться до вас набагато гірше, ніж показують.

Сонник сльози до чого сняться сльози уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: