Сонник сліди, до чого сниться сліди уві сні

Будь-які відбитки уві сні мають в сонник свої пояснення. Щоб розтлумачити, до чого сняться сліди, важливо враховувати не тільки характер і місце відмітини, а й персонажа, який їх залишив. Найчастіше сновидіння передбачає пошук відповіді на питання, яким в реальності стурбований спляча людина.

Сонник Міллера радить не ризикувати

Бачити непізнані сліди уві сні, пророкує психологом Міллером, невезіння в якійсь справі, успішний результат ситуації. Приснилися заплутані доріжки звірів або птахів на землі, попереджають сонником про невиправдане ризик.

Місце відбитків уві сні

Щоб правильно пояснити, до чого сняться сліди, необхідно пригадати місце, де вони були розташовані. Так, бачити відбитки взуття на снігу або піску, віщує сонником Ванги довге, здорове життя. Залишати сліди на снігу, пророкує Загальним снотолкователем, що розпочате підприємство ризикує опинитися порожнім або безрезультатним.

Наснилися мокрі відбитки взуття на підлозі — до невеликих, але важким неприємностей. Брудні сліди від взуття або лап на підлозі уві сні, віщають про сумнівну можливості розбагатіти. Залишати мокрі сліди на підлозі або землі, тлумачиться сонником Лонго, як знак, що ви не берете до уваги дрібні, але важливі деталі в розпочатому підприємстві. Такі обставини часто провокують розчарування сновідящего, обман очікувань.

Власні брудні сліди на снігу свідчать про ваших нечистоплотних наміри або нечесних діях у важливій справі. Приснився кривавий людський слід підказує про неправильному ставленні до родичів.

Приховувати докази — до ризикованої справи

У Сучасному універсальному сонник можна відшукати пояснення,, до чого сниться приховувати сліди злочину. Якщо вдалося замести і запитати докази власних необдуманих дій уві сні, значить, в реальній дійсності, сплячій людині вийде провернути ризикове підприємство.

Витирати свої відбитки пальців або рук уві сні — до заслуженого покарання, за необдумані дії або невраховані ризики. Чоловікові, відтирати уві сні кров з будь-якого предмета, підказує снотолкователем про порожні надії відпочити від справ, оскільки рідні люди або товариші стануть причиною нових клопотів.

Намагайтеся не винаходити велосипед

До чого сняться сліди, залишені тваринами? Таке сновидіння нагадуємо про те, що в справах слід керуватися досвідом і порадами мудрих людей. Так, відбитки від лап вовка на дорозі попереджають про зіткнення з ворогами. Приснилися вовчі укуси на тілі пророкують образи і розчарування.

Шрами від ведмежих укусів віщують лиха і неприємності. Дівчині, бачити великі відбитки лап ведмедя, обіцяє сонником багатого і щедрого залицяльника. Наснилися котячі подряпини на тілі — до сутички з суперницею.

Будь-яке підтвердження перебування собаки уві сні, підказує про майбутню зустріч з друзями. Бачити на землі відмітини лапок зайця, означає, що ваша звичка ховатися від проблем, негативно позначається на поточних справах.

Утримайтеся від зайвої емоційності

Багатьом жінкам буде цікаво дізнатися, до чого сняться сліди губної помади від поцілунків на тілі коханої людини. Сновидіння розглядається з двох позицій. Перша, вказує на внутрішню невпевненість сновідіци у власній привабливості. З іншого боку, бачення про мітках від помади, говорить про підсвідоме бажання коханого мати інтрижку на стороні.

Точки від уколів на руках, попереджають сонником про помилку, яку може зробити той, хто лежить людина в дійсності. Мітка від удару блискавки свідчить про надмірне прояві емоцій, які рекомендується «притримати».

Незаміжньою дівчині сподобається пояснення,, до чого сниться бачити на пальці слід від кільця. Приснився образ обіцяє швидке заручення, заміжжя. Спостерігати цей знак на руці обранця — до обману.

Інші бачення

 • Відбиток шин на дорозі, обіцяє сонником подорож або відрядження.
 • Сліди на небі від літака, віщують про втрати, які трапляться не з вини сновідящего. Ще одне пояснення, до чого сняться білі смуги, що залишаються літаком, мається на Сучасному універсальному сонник. Тлумачення сну вказує на нещирість і невірність другої половинки.
 • Приснилися криваві сліди на стелі, говорять про те, що близькі люди ненавмисно обмежують сплячої людини, не даючи по максимуму розвинути свої здібності і розкрити потенціал. Постарайтеся менше звертати увагу на думки оточуючих, керуйтеся інтуїцією і дотримуйтесь своєї мрії.
 • Побачити сліди від куль уві сні — до ризикованої підприємству.
 • Ступати слідом за померлим чоловіком, передвіщає хворобу, погіршення самопочуття.
 • Сонник сліди, до чого сниться сліди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: