Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник совеня, до чого сниться совеня уві сні

Як і його дорослі пернаті родичі, совеня є символом мудрості, окультних знань і довголіття. Але іноді його поява уві сні може обіцяти неприємності, хвороби і переживання. До чого ще сниться цей птах, допоможе розібратися сонник.

Отримайте мудру пораду

По суті, совеня — це молода сова, а тому все розшифровки для них є ідентичними. Але так як він ще маленький, то і значення дещо менше.

Наприклад, якщо уві сні вам довелося бачити, що над головою кружляє сова, то вам загрожує велика небезпека. Якщо ж це був маленький пташеня, то і загроза менш серйозна.

Якщо ж наснилося, що ви знайшли пташку і це був маленький совеня, то в реальності отримаєте мудру пораду.

Інші трактування

До чого ще сниться совеня? Сонник пропонує відразу кілька трактувань, які залежать від його зовнішнього вигляду і стану.

 • Мертвий — уникнете біди.
 • Без пір’я — щось виведе вас з рівноваги.
 • Рудий — до зустрічі зі злим людиною.
 • Білий — до відкриття таємниці.
 • Сірий — до туги і переживань.
 • Золотий — до обману.
 • З видобутком — до звільнення від дрібних проблем.
 • Опудало Совенко — до дурної помилку.
 • До речі, сонник особливо виділяє два значення. Так білий пташеня в будь-якому випадку сприятливий знак. Найчастіше він символізує духовне просвітлення, рідше може приснитися перед побаченням. А ось золотий — провісник неприємностей, лицемірства і інтриг.

  Рекомендації Міллера

  Якщо уві сні вам довелося бачити совеня і чути його крик, то сонник Міллера стверджує, що це знак швидкої біди. Якщо вам приснилося таке сновидіння, то необхідно вжити заходів з безпеки в дорозі і вдома, перевірити здоров’я і подбати про близьких.

  Символ нереалізованих ідей

  Щоб тлумачення сну було повним, неодмінно потрібно згадати, де саме вам довелося бачити совеня.

  Так його поява в будинку не обіцяє нічого хорошого. Він символізує дрібні розбіжності, сварки і брак грошей. Але якщо ви годуєте його, то це передає життєву мудрість і досвід.

  Якщо ж птаха не просто виявилася в будинку, але і була посаджена в клітку, то сон натякає на нереалізовані бажання і ідеї.

  Наснилося, що в будинку було багато птахів? Сонник стверджує, що скоро на всю сім’ю обрушаться клопоти і біди.

  Езотерична розшифровка

  До чого ще сниться совеня? Сонник наділяє сон езотеричним значенням. Так тримати його в руках — буквально означає володіти окультними знаннями і мудрістю.

  Ймовірно, в реалі ви зайняті духовними пошуками, і совеня в рукахуказивает на те, що ви на порозі таємниці. Причому чорна птаха уособлює темні сили, біла — світлі.

  Якщо ж ваші думки зайняті суто матеріальними проблемами, то бачення набуває негативного забарвлення. Для матеріалістів тримати в руках Совенко — до страху, перевтоми і пожежі.

  Проявіть обережність!

  Совенок, що з’явився уві сні, на думку сонника, відмінно передбачає майбутнє.

  До чого він сниться жінкам? Він попереджає про те, що коханий може змінити. Чоловікам він обіцяє ситуації, пов’язані з ризиком для життя. Тяжкохворим вона — погіршення стану і швидку смерть.

  Якщо приснилося, що птах налякала вас уві сні, то наяву чекає потрясіння і навіть шок. Варто відкласти поїздки, менше гуляти вечорами і взагалі проявити максимальну обережність.

  Сонник совеня, до чого сниться совеня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: