Сонник собака женеться, до чого сниться собака женеться уві сні

Як пояснити сновидіння, в якому собака женеться за вами або кимось ще. Адже це істота вважається кращим другом людини? Сонник розповість,, до чого сниться така подія і що означає те, що ви бачили уві сні.

За Міллеру

Сонник Міллера, наприклад, стверджує, якщо наснилося, що за вами собака женеться зла і навіть скажена, то уникнути зіткнення з недругами не вдасться. Потрібно мобілізувати всі сили і можливості. Ще гірше якщо наснилося, що вона вкусила вас. В цьому випадку потрібно підготуватися до серйозного конфлікту з колегами, партнером або чоловіком.

Розшифровка по породі

До чого сниться, що переслідує добрий собака? Як це не дивно, але нападати в нічних мареннях може як зле, так і цілком мирний тварина. Тут сонник рекомендує згадати його породу і зовнішній вигляд.

До чого сниться брудна бездомний дворняга? Вона виступає передвісником хвороб і невдач. Мисливська псина, навпаки, пророкує успішну справу і хороший прибуток. Маленькі кімнатні собачки гарантують клопоти і домашні турботи, а цуценята і зовсім уособлюють дітей.

Велика німецька вівчарка та інші пси іноземних порід можуть наснитися в знак, що ви будете мати справу з людиною з іншого міста або навіть країни. А бачити пуделя, на думку сонника, до нового кавалера.

Прийдешні неприємності

Особливу увагу слід приділити окрасу. Якщо вас переслідувала чорна псина, значить буде біда. Сонник вважає, що таке сновидіння обіцяє обман, зрада і взагалі неприємності. Якщо чорна псина при цьому грізно гарчить, то вас підстерігає прихована небезпека, якщо вона гавкає, то гряде серйозна сварка, про яку ще будуть довго розмовляти.

Незвичайне тлумачення по цьому приводу є у сонника в езотеричному плані. Він вважає, що велика чорна собака символізує осередок темних сил, які ополчилися проти вас. Після такого бачення є ймовірність, що в житті із завидною регулярністю з’являтимуться різні труднощі і проблеми.

Приготуйтеся до чудес!

Якщо ж наснилося, що велика біла собака женеться за вами, то сон можна тлумачити в протилежному напрямку. Скоро в житті почнеться низка неймовірних і навіть фантастичних подій, які будуть носити виключно позитивний характер. До речі, сонник стверджує, що пес рудої масті обіцяє підвищення доходів населення і поліпшення матеріального становища.

Особисте ставлення

На думку сонника, особливу роль в тлумаченні сну, в якому за вами собака женеться і нападає, має особисте відношення до цього. Якщо уві сні ви злякалися, то бачення однозначно можна вважати передвісником неприємних подій.

Якщо навпаки зраділи, значить в майбутньому будуть тільки приємні моменти. Наснилося, що ви залишилися байдужі? Сон не зробить великого впливу на звичне життя.

Зберіться!

Іноді уві сні можна бачити, як собака женеться за кішкою. До чого сниться такий сон? В езотеричному сенсі ця ситуація символізує боротьбу зла і добра.

Якщо ж говорити про пересічного сновидцем, то для нього сон, в якому собака полює за кішкою має більш приземлене значення. Це всього лише віддзеркалення внутрішніх почуттів і переживань. А ось якщо в нічних мареннях кішка женеться за собакою, то варто зібратися з силами. Вам належить сутичка з ворогами.

Сонник собака женеться, до чого сниться собака женеться уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: