Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник собака лащиться, до чого сниться собака лащиться уві сні

Будь-який прояв ласки уві сні вважається тривожним символом, який попереджає про агресію з боку оточуючих. Приснився пес, в залежності від масті, уособлює одного — доброго чи поганого. До чого сниться зібраний воєдино образ? Сонник впевнений, що собака лащиться неспроста. Розглянемо його припущення.

Не пропустіть можливостей!

Сучасний суміщений сонник радить скористатися підвернувся шансом, описуючи,, до чого сниться велика, але надзвичайно дружня псина. Приснився величезний чотириногий помічник символізує заступництво впливової персони. Головне, не пропустіть щасливого випадку.

Міллер: про удачу і вірності

Сновидіння, в якому до вас лащиться собака, пророкує сонником благодатний період для звершень. Психолог запевняє, що приснився білий доброзичливий пес пророкує удачу в любові і праці.

Сновидіння, в якому ви налякані зустріччю з великою, але дуже ласкавою собакою, попереджає про необхідність чинити опір оточуючих, а також відображає прагнення сплячої людини уникати в своєму житті вульгарності і посередності.

Молодій жінці, Міллер пропонує інше пояснення,, до чого сниться ця тривожна зустріч. Тлумач пророкує сновидицей гідного чоловіка.

Справи сердечні

Дівчині, до якої уві сні лащиться собака, сонник Закоханих передрікає появу відданих друзів і поклонників. Бачити ласкаву кімнатного песика, означає, що шанувальники на ділі виявляться ненадійними «Щеглов».

Бачити велику пестити собаку, за версією Східного жіночого снотолкователя, символізує зустріч з авторитетною і впливовою персоною чоловічої статі, який виявить до сновидицей непідробний інтерес.

Про друзів…

Сонник Соломона, всупереч всім тлумаченням, пояснює,, до чого сниться біла ласкава собачка, появою лютого суперника, а також веде мовлення про невдачі в справах. Медея, в своєму тлумачі, собаку цієї масті уві сні, співвідносить з сімейним благополуччям і підтримкою друзів.

Приснився чорний доброзичливий пес, означає швидке зрада людини з близького оточення. Крім того, що уявний друг відвернеться від вас, він ще використовує ваші таємниці, щоб підірвати ваш авторитет.

Деталі: забарвлення і порода

Тлумачення сну в сонник Ванги, пов’язано із зовнішніми даними чотириногого помічника. Так, бачити, що собака лащиться:

 • Білого кольору — сповіщає про зустріч з давнім приятелем;
 • Чорного — говорить про швидке розчарування в близькій людині;
 • Рудої масті — віщує зраду другої половинки;
 • Породиста — знак доброго перебігу справ;
 • Дворняжка — віщає про душевної порожнечі і самотності сновідящего.
 • Готуйтеся до несподіванок

  Снотолкователь для всієї родини стверджує, що сновидіння, в якому чорна собака лащиться, обіцяє приємну несподіванку, особливо, якщо уві сні було породиста тварина.

  Побачити хорта, виляє уві сні хвостом при вашій появі, передрікає легке позбавлення від обридлих проблем і негараздів. Всі неприємності розсіються самі собою, а на горизонті з’явиться вдала перспектива поправити своє матеріальне становище.

  Сонник собака лащиться, до чого сниться собака лащиться уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: