Сонник собака лащиться, до чого сниться собака лащиться уві сні

Будь-який прояв ласки уві сні вважається тривожним символом, який попереджає про агресію з боку оточуючих. Приснився пес, в залежності від масті, уособлює одного — доброго чи поганого. До чого сниться зібраний воєдино образ? Сонник впевнений, що собака лащиться неспроста. Розглянемо його припущення.

Не пропустіть можливостей!

Сучасний суміщений сонник радить скористатися підвернувся шансом, описуючи,, до чого сниться велика, але надзвичайно дружня псина. Приснився величезний чотириногий помічник символізує заступництво впливової персони. Головне, не пропустіть щасливого випадку.

Міллер: про удачу і вірності

Сновидіння, в якому до вас лащиться собака, пророкує сонником благодатний період для звершень. Психолог запевняє, що приснився білий доброзичливий пес пророкує удачу в любові і праці.

Сновидіння, в якому ви налякані зустріччю з великою, але дуже ласкавою собакою, попереджає про необхідність чинити опір оточуючих, а також відображає прагнення сплячої людини уникати в своєму житті вульгарності і посередності.

Молодій жінці, Міллер пропонує інше пояснення,, до чого сниться ця тривожна зустріч. Тлумач пророкує сновидицей гідного чоловіка.

Справи сердечні

Дівчині, до якої уві сні лащиться собака, сонник Закоханих передрікає появу відданих друзів і поклонників. Бачити ласкаву кімнатного песика, означає, що шанувальники на ділі виявляться ненадійними «Щеглов».

Бачити велику пестити собаку, за версією Східного жіночого снотолкователя, символізує зустріч з авторитетною і впливовою персоною чоловічої статі, який виявить до сновидицей непідробний інтерес.

Про друзів…

Сонник Соломона, всупереч всім тлумаченням, пояснює,, до чого сниться біла ласкава собачка, появою лютого суперника, а також веде мовлення про невдачі в справах. Медея, в своєму тлумачі, собаку цієї масті уві сні, співвідносить з сімейним благополуччям і підтримкою друзів.

Приснився чорний доброзичливий пес, означає швидке зрада людини з близького оточення. Крім того, що уявний друг відвернеться від вас, він ще використовує ваші таємниці, щоб підірвати ваш авторитет.

Деталі: забарвлення і порода

Тлумачення сну в сонник Ванги, пов’язано із зовнішніми даними чотириногого помічника. Так, бачити, що собака лащиться:

 • Білого кольору — сповіщає про зустріч з давнім приятелем;
 • Чорного — говорить про швидке розчарування в близькій людині;
 • Рудої масті — віщує зраду другої половинки;
 • Породиста — знак доброго перебігу справ;
 • Дворняжка — віщає про душевної порожнечі і самотності сновідящего.
 • Готуйтеся до несподіванок

  Снотолкователь для всієї родини стверджує, що сновидіння, в якому чорна собака лащиться, обіцяє приємну несподіванку, особливо, якщо уві сні було породиста тварина.

  Побачити хорта, виляє уві сні хвостом при вашій появі, передрікає легке позбавлення від обридлих проблем і негараздів. Всі неприємності розсіються самі собою, а на горизонті з’явиться вдала перспектива поправити своє матеріальне становище.

  Сонник собака лащиться, до чого сниться собака лащиться уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: