Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник собака кидається, до чого сниться собака кидається уві сні

Кожна людина, що захоплюється розгадуванням сновидінь, знає, що наснилося собачка — це символ відданості і дружби. А що якщо уві сні собака кидається і кусається? До чого сниться подібне, можна дізнатися з популярних сонників, необхідно лише згадати деякі подробиці сновидіння.

Трактуємо коротко

Є люди, які ніколи не запам’ятовують свої сни цілком. Гадаєте, що вони позбавлені щастя дізнатися свою долю, передбачену сновидінням? Помиляєтеся! Сонники зуміють дати відповідь, навіть якщо ви пам’ятаєте всього лише пару фрагментів своїх нічних мрій. Ось, наприклад, що вони обіцяють тим, на кого уві сні нападали собаки.

 • Чужа собака кидається — очікуються зміни.
 • Своя кидається — один обдурить.
 • Змогли відбитися від зграї гавкає чотириногих — до успіху.
 • Убили кидатися на вас собачку — зверніть увагу на здоров’я.
 • Сонник Міллера

  Бачити, що велика чорна собака кидається на вас — до зради близької людини. А якщо приснилася псина, кидатися на дитину, супутника життя або друга, яку ви намагаєтеся прогнати — чекайте неприємних розмов з тим, кому уві сні ви допомагали.

  Нападає свій вихованець — до зради і зрад

  Ви хочете зрозуміти, до чого сниться, що велика зла псина, що належить вам, гавкає і кусається? Загляньте в Циганський сонник. Його тлумачення вас не порадують: остерігайтеся того, що один вас може «підставити».

  Маленька зла собачка вчепилася вам в ногу — зверніть погляди на своїх дітей, вони намагаються вас обдурити. Зовсім погано, якщо собачка була чорна — обман може вилитися у великі неприємності.

  Сниться, що ваша велика собака кидається на вас з ніжностями і гавкає від захвату? Хтось із друзів вам дуже лестить, нахвалюючи ваші здібності. Не піддавайтеся улесливим словам — втратите пильність.

  Скажені пси з підворіть, як символ бурхливих змін

  Уві сні ви бачите, що зграя злих бродячих псів гавкає і готується напасти? Вас підстерігають не надто приємні події, які матимуть стрімкий сценарій розвитку. Особливо будьте обережні в дорозі.

  А ось сонник Білого Мага трактує подібне бачення так: ви дуже переживаєте за своє життя і робите це не дарма!

  Наснилося, як голодна собака кидається на вашу сумку? У кого-то что-то пропаде, пошуки втраченого і з’ясування обставин будуть дуже бурхливими і емоційно напруженими.

  Приборкати собачку — до досягнення цілей

  Сниться, що собака кидається на кішку, а ви їй не дозволяєте цього? До успішних операцій і досягнення бажаних цілей, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Псина кусається і грізно гарчить, але ви не звертаєте на це уваги? Це добре! Вас чекає успіх на роботі, прибуток, повагу колег і керівництва.

  Змусити гавкаючий скаженого собаку, що рветься з ланцюга з піною у рота, замовкнути — до перемоги над ворогами. А якщо вам приснилося, що вона не тільки перестала гавкати, але і поповзла в будку, підібгавши хвіст — успіх буде феєричним.

  Вбити, щоб вижити, або Бережіть гроші…

  Бачити уві сні, що ви вбили пса, який вас покусав і порвав одяг — до втрати великої суми грошей, попереджає Сучасний сонник.

  Тлумачення сну, в якому собака кидається на кішку і ви її за це вбиваєте, пророкує наступне: якщо ви не докладете зусиль і не викриєте плетуться проти вас інтриги, втратите не тільки гроші, але і авторитет.

  Сонник собака кидається, до чого сниться собака кидається уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: